Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

dobra chopcy jo spadom fajnie sie z wami pisalo żyjcie gospodorze

co się czepiacie rabu, niech pisze jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziynki tdk apropo kogutów jo kupil za 30 z agynci miynia wojskowego a mocowani som zech se uspawoł i dorobiłeh osobny wyłoncznik w kabinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim MF3050 taki kogut o którym mówicie zakładany w taki wtyk jak zapalniczka w samochodzie mam go mocowany do dachu u góry nie zboku. wkładam przykręcam motylkiem i gotowe. Uchwyt jest z gumy wiec go nawet troche amortyzuje żarówka halogenowa daje ostro. I standardowo mam włącznik w kabinie.

Nawet niezły bajer.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byście się z tymi kogutami przenieśli do tematu specjalne oznakowanie maszyn rolniczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koguta kupiłem za 50zł.podłancza się go pod wejscie do zapalniczki.ale mozna przerobic bo w ciagniku ciezko o zapalnieczke.

takiego na zapalniczke mam do samochodow

do ciagnikow szukam takiego z szybko zlaczka i takiego uchylnego- wlasnie taki jak maja now ciagniki MF czy podobne, one sa z innego plastiku, trudniej je rozbic i latwo zdemontowac

 

jak bym rzeczywiscie kupil uchwyt za 30zl to mozna o tym pomyslec, ale jak ma kosztowac 300 to olac

 

pozdrawiam

YacentY

 

Moj tak jakos bez nadziejnie chodzi. bardzo wolno.nie wiem co z nim jest od poczatku tak chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro uruchamiamy MF po remoncie skrzyni. Prace prowadzi mechanik od Korbantów. Jutro wystawie mu ocenę. Będzie ciekawie lub

 

/edit

W sumie jestem zadowolony z usługi. Choć nie ukrywam, że mieliśmy chwilę zwątpienia w jakość i szybkość usługi. Na początku postraszyliśmy się terminami zapłaty, sądami, rzecznikiem praw konsumenckich i doszliśmy do porozumienia. Na końcu podaliśmy sobie ręce. W sześciostopniowej skali 3+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno maja oni strasznie drogie czesci za turbine do MF 3690 powiedzieli mi 7,5 tysiaca a tasama i tez nowa turbine w sklepie z czesciami od ciezarowek kupiłem za 3 tyś z vat.Wiec jest jasny przykład ich polityki hyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłeś z tym turbo w jakiejś firmie co się zajmuje regeneracją. Wiem że serwisy Boscha (niektóre) to robią. Mi do samochodu zrobili w cenie używanego z roczną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zregenerowałem pod wrocławiem za 700 złotych i mam rok gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat korbanka chyba się już wypalił nikt nie narzeka

 

nastała zmowa milczenia czy może coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy co miał na ich temat do napisania to napisał kto ponarzekać chciał to to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki za moją poprzednią wypowiedź ale nie mogłem się powstrzymać

 

dowiedziałem się od jednego kolesia że fendt sprzedany przez korbanków po ok. 2500mtg nawalił. Skrzynia biegów padła a koszty likwidacji tej usterki był wcale nie mały. Nic nie jest w 100% dobre

a co ma korbanek od usterek fetow taki przyszedl od fabryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich siewnik do kukurydzy z podsiewaczem nawozów na początku mówili że bez problemu wszystko się załatwi a sprawy z bankiem przeciągali z 2m-ce, potem transport, w sumie sprzęt dojechał za czwartym razem po kilku tygodniach od załatwienia formalności i jak to świadczy o firmie

Ale można powiedzieć ze to zwykły zbieg okoliczności tylko że na tym forum tyle opini?

 

/edit, Post zedytowany, wyłączony poraz kolejny CAPS LOCK, MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mało tu ostatnio opini o korbankach!!!!

Słyszałem że jakoś teraz wycieczki organizują dla swoich klientów!!

może był ktoś na niej??

 

No w ten weekend jest wyjazd do Francji, do fabryki Fergusona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak i jeszcze podobno placil im korbanek za tro zeby pojechac po 1000zl od km

 

płaci im jeszcze , aha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie zadalem z korbankiem a dokladniej z takim gosciem ktorego smiech podobny jest do rzenia konia, taki zarozumialy bufon on jest w parze z takim batonem ktorego grypsem jest "dwa sposoby tracenia pieniedzy....", wszyscy wiedza o kogo chodzi, tak mi pomogli ze mi zaszkodzili, tak przeciagali date dostawy, chcieli mi wcisnac inny model i tak krecili ze w koncu dzieńprzed dostarczniem dokumentów do arimr zmusili mnie do kupana tego co oni chceli BO PIERWOTNEJ MASZYNY PO PROSTUY NIE MIELI

 

wiecie ze ten baton jak u go mnie nazywaja jest na tyle bezczelny ze do mojego kumpla wywalił na agroshow taki tekst: "jedz jedz to jest najdrozsza grochówka twojego zycia" a kumpel dokonal wplaty 20 tys na maszyne i troche z arimr mail problemow i bylo ryzyko ze straci wplate ale wszystko suie dobrze zakonczylo, a ten baton sie nabijal.......i jak taki arogant moze sprzedawac maszyny...ktos juz kiedys to mowil i ja powtorze....ta cala eskadra dhk...no moze nie cala ale wiekszosc to zarozumialcy i na pewno nie fachowcy..po prostu maszyny maja ktore same sie sprzedaja bo te ciapciaki jak by mialy sprzedawac pronara albo ursusa to by nie dalyby rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas myślałem że korbanki są ok. dopóki nie

 

/edit - Nie Sie 13 21:25:14

Mnie już też nie zobaczą u siebie w firmie!! Kupowałem pare maszyn i między innymi agregat z bometu, agregat zaczął sie chrzanić korbanek wysyłał mi tych badziewiarzy z bometu żeby mi to naprawiali i tak bez skutku. Zadzwoniłem do samego szefa i mówie mu że ma oDebra1ć maszyne i oddać kase powiedział że niema problemu mam maszyne zawieźć do dilera on mi wypłaci kase a oni zabiorą agregat od korbanka, gadam z korbankiem a on mi go niechce przyjąć i jeszcze mówi że mam go sprzedać na wolnym rynku i on mi naszykuje jakiś inny z uni czy jakiś tam. Po tym incydencie ide tam aby żeby porównać ceny ale mojej gotówki pajece NIEZOBACZĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja przestrzegam przed takim pajacem na warmii i mazurach, kumpel mi o nim opowiadal, niezly numerant, swinia do potegi, podobno rynek im sie sukcesywnie kurczy bo jak to maja w zwyczaju zawsze kogos obsłuza nie tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...