Skocz do zawartości
luk

Opinia o Korbankach

Rekomendowane odpowiedzi

CLAAS to przezytek nic nowego w nich nie ma. niech wkoncu zrobia lexiona w pełny rotoze tak jak ma new holland cr ,czy john dere tak samo ma case czy nawet massey ferguson wyprodukowal kombajn z pełnym rotorem a takie twierdzenie ze claas jest najlepszy mija sie z prawda. bo sa lepsze i wydajniejsze od niego kombajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do siwy 8170

Tak gadasz że to nic nowego a sam pwnie posiadasz bizona rok 85.

Claas ma najlepsza ceny przy sprzedazy za kilka lat wystarczy popatrzec w ogłoszenia inne nie maja. A Jak ci sie te maszyny nie podobaja to sobie kup innego i nie wypowiadaj sie na temat tych maszy.

To są najlepsze kombajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CLAAS to przezytek nic nowego w nich nie ma. niech wkoncu zrobia lexiona w pełny rotoze tak jak ma new holland cr ,czy john dere tak samo ma case czy nawet massey ferguson wyprodukowal kombajn z pełnym rotorem a takie twierdzenie ze claas jest najlepszy mija sie z prawda. bo sa lepsze i wydajniejsze od niego kombajny

Po co mają robić rotor jak bez tego mają jedne z wydajniejszych kombajnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie czy silniki w clasach to są tak sałbe czy poprostu znajomi trafili na wadliwe ma mój dalszy somsiat klasa sprowadził go z niemiec i miał odrazu problemy ze silnikiem aż w końcu czoraj go zatar uniego to pewnie zużyte wszystko bo w niemczech to maszyny za duże to nie otpoczywają ale mam klijenta z dobiecina za bełchatowem kosiłem u niego kukurydze i on dwa lata temu kupił clasa ale nie z niemiec i też mu silnik nawalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie czy silniki w clasach to są tak sałbe czy poprostu znajomi trafili na wadliwe ma mój dalszy somsiat klasa sprowadził go z niemiec i miał odrazu problemy ze silnikiem aż w końcu czoraj go zatar uniego to pewnie zużyte wszystko bo w niemczech to maszyny za duże to nie otpoczywają ale mam klijenta z dobiecina za bełchatowem kosiłem u niego kukurydze i on dwa lata temu kupił clasa ale nie z niemiec i też mu silnik nawalał

 

 

Kłania się OC !

Niektórym jest ciężko sprawdzić stan oleju ! Kup nowego i zadbaj o to , to zobaczysz ile silnik wytrzyma !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to da jak nie sprawdzi oleju to i tak nowego po roku może 2-uch wykończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem części do 108 u Korbanków .Było to w czwartek rano i według zapewnien będę je miał w piątek do południa ,aż się zdziwiłem ale OK podałem adres nip i czekam .W piątek koło 15 dzwonie a tu się okazuje że nie było takiego zamówienia i na dodatek nie posiadają takiej części na stanie mogą ją ściągnąć ale najwcześniej za 3 dni + - 2.Aby było ciekawiej cena jest też odpowiednio wyższa. Dziś mamy wtorek a zamówienie dalej nie jest zrealizowane bo ....... nie mają tej części u siebie i muszą ją ściągnąć z magazynu centralnego ...... co kolwiek to znaczy a tu sąsiedzi koszą wkoło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobac mi sie może kobieta a nie maszyna.ze ty w tym gustujesz to twoja sprawa. a ze sam bizona masz no nie wiem czy nawet bizona masz ale cie rozczaruje miałem lexiona460 od poczatku sie cos w nim psuło same pierdoły lecz lecz gdy komputer padł to juz była porażka. dlatego teraz mam cr9080 jak narazie idzie jak przeciąg to jego pierwszy sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CLAAS to przezytek nic nowego w nich nie ma. niech wkoncu zrobia lexiona w pełny rotoze tak jak ma new holland cr ,czy john dere tak samo ma case czy nawet massey ferguson wyprodukowal kombajn z pełnym rotorem a takie twierdzenie ze claas jest najlepszy mija sie z prawda. bo sa lepsze i wydajniejsze od niego kombajny

Po co mają robić rotor jak bez tego mają jedne z wydajniejszych kombajnów.

.jeżdzisz bizonem i myslisz ze wszystko wiesz smiesza mnie tacy ludzie duzo gadają lecz zero praktyki na tych maszynasz mozliwe ze jeżdziłes lecz szmatka po lakieże. pracowałbys na rotorowym kombajnie to widziałbys rużnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CLAAS to przezytek nic nowego w nich nie ma. niech wkoncu zrobia lexiona w pełny rotoze tak jak ma new holland cr ,czy john dere tak samo ma case czy nawet massey ferguson wyprodukowal kombajn z pełnym rotorem a takie twierdzenie ze claas jest najlepszy mija sie z prawda. bo sa lepsze i wydajniejsze od niego kombajny
dominująco rolny czy jak cie tam zwał.masz kijowy gust w maszynach ja wole gustowac w kobietach.najlepsze ceny nmozesz miec w hipermarkecie.i ty tak gadasz patrzac sie po ogłoszeniach a to dobre to nawet bizon rok85 jest lepszy od tego co ty masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie znasz na maszynach. Jeśli ktos mówi że Claas to "przezytek nic nowego w nich nie ma" To widać że nic nie wie i że mieszka tam gdzie swiatło nie dochodzi. Jeszcze sie chwalisz że posiadałe 460. Może Posiadałeś zabaweczke na pilocik i baterinie włozyłeś i temu nie zadziała. Żałosny koleś jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam się nie znasz na maszynach. Jeśli ktos mówi że Claas to "przezytek nic nowego w nich nie ma" To widać że nic nie wie i że mieszka tam gdzie swiatło nie dochodzi. Jeszcze sie chwalisz że posiadałe 460. Może Posiadałeś zabaweczke na pilocik i baterinie włozyłeś i temu nie zadziała. Żałosny koleś jestes.
od kiedy zabawka moze miec pilociki nie dziwne ze nie działa bo wkładałes je odwrotna strona inteligent z siódmej bolesci. załóz sobie obejme na głowe bo ci czacha peknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia.Panowie przepraszam że sie wcinam ale mówicie już nie na temat.Czy któryś z was pracował jakimś kombajnem tzw. rotorowym ? A co mamy rozumieć przez "pełny rotor"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że nie będę płakał tu na Korbanków ale tylko jedno zdanie.Kombajny z bębnem wzdłużnym (1 czy2) charakteryzują się bardzo dużą przepustowością masy(zboże+słoma) w związku z tym przeznaczone są na uprawy o takiej ilości masy,zboża o plonie powyżej 6-7ton a najlepiej dobra kukurydza na dużych polach.Co nie znaczy że pszenicy z plonem 3t/h na 4ha nie wykosi.Wykosi ale częsć jej zostanie na polu a kombajnista trochę się nakręci kierownicą bo sprzęt spory,i drogi , i tu nie ma uzasadnienia ekonomicznego.I marka tu nie ma nic do rzeczy.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy któryś z was pracował jakimś kombajnem tzw. rotorowym ? A co mamy rozumieć przez "pełny rotor"?

Penie to co na przekroju w folderze wygląda jak wielka młocarnia położona wzdłużnie

Co do Lexiona 600 - ma separator ziarna rotorowy, zamiast klawiszowego. System omłotu jest dalej tradycyjny dla Class'a.

Z kombajnów z rotorowym systemem omłotu to znam tylko Case'a - i to chyba jedyna firma która taki system stosuje. Sprawdza się jak pisał kolega dewu w kukurydzy (do czego został zaprojektowany) i ma swoich zwolenników do zbóż też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zwolennikiem kombajnów rotorowych. nie tylko Case ma rotor jest parę marek które ten system omłotu stosują. ja pracuje kombajnem dwu rotorowym.ogólnie nie lubi zielonego w zbożu wylegniętego i pokręconego tez gdy jest już nieco wilgotne.ale tak to poza tym idzie jak przeciąg.Ma 4,10m transportowego i jakos nie powiem ze trzeba sie na krecic bo dobrze sie prowadzi po drogach.najlepsze to to jest ze ludziska jak widzą takiego kolosa to sami zjerzdzaja z drogi.o lexonie słyszałem na nawet lepiej znam jego wszystkie parametry.też ma rotory lecz przed nimi ma jeszcze bebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zwolennikiem kombajnów rotorowych. nie tylko Case ma rotor jest parę marek które ten system omłotu stosują. ja pracuje kombajnem dwu rotorowym.ogólnie nie lubi zielonego w zbożu wylegniętego i pokręconego tez gdy jest już nieco wilgotne.ale tak to poza tym idzie jak przeciąg.Ma 4,10m transportowego i jakos nie powiem ze trzeba sie na krecic bo dobrze sie prowadzi po drogach.najlepsze to to jest ze ludziska jak widzą takiego kolosa to sami zjerzdzaja z drogi.o lexonie słyszałem na nawet lepiej znam jego wszystkie parametry.też ma rotory lecz przed nimi ma jeszcze bebny

 

 

Możesz po polsku pisać ? Masz jakiś komopleks ? Mój pies jak to przeczytał to się wściekł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zwolennikiem kombajnów rotorowych. nie tylko Case ma rotor jest parę marek które ten system omłotu stosują. ja pracuje kombajnem dwu rotorowym.ogólnie nie lubi zielonego w zbożu wylegniętego i pokręconego tez gdy jest już nieco wilgotne.ale tak to poza tym idzie jak przeciąg.Ma 4,10m transportowego i jakos nie powiem ze trzeba sie na krecic bo dobrze sie prowadzi po drogach.najlepsze to to jest ze ludziska jak widzą takiego kolosa to sami zjerzdzaja z drogi.o lexonie słyszałem na nawet lepiej znam jego wszystkie parametry.też ma rotory lecz przed nimi ma jeszcze bebny

 

 

Możesz po polsku pisać ? Masz jakiś komopleks ? Mój pies jak to przeczytał to się wściekł

to se weż słownik jak nie umisz czytac. szkoda ze cie nie ujebał.nastepny inteligecik z dyche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia.Panowie ale zaj....sty klimat.Może przejdżmy na forum o kombajnach niech ludzie też poczytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zwolennikiem kombajnów rotorowych. nie tylko Case ma rotor jest parę marek które ten system omłotu stosują. ja pracuje kombajnem dwu rotorowym.ogólnie nie lubi zielonego w zbożu wylegniętego i pokręconego tez gdy jest już nieco wilgotne.ale tak to poza tym idzie jak przeciąg.Ma 4,10m transportowego i jakos nie powiem ze trzeba sie na krecic bo dobrze sie prowadzi po drogach.najlepsze to to jest ze ludziska jak widzą takiego kolosa to sami zjerzdzaja z drogi.o lexonie słyszałem na nawet lepiej znam jego wszystkie parametry.też ma rotory lecz przed nimi ma jeszcze bebny

 

 

Możesz po polsku pisać ? Masz jakiś komopleks ? Mój pies jak to przeczytał to się wściekł

to se weż słownik jak nie umisz czytac. szkoda ze cie nie ujebał.nastepny inteligecik z dyche

 

Mnie nie u..... mój pies ...... , ale Ciebie ......... kto wie ........ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...