Skocz do zawartości
Moskalek

Smrodek z obory.

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie: pisze się "obiekcje" a nie "objekcje" i "we wsi" a nie "na wiosce". w razie podobnych problemów proponuję zajrzec np. do "Słownika ortograficznego i prawideł pisowni polskiej" pod red. S. Jodłowskiego i W. Taszyckiego, wydanego nakładem Zakładau Narodowego im. Ossolińskich w 1990r. niezłe sa też słowniki wydawane przez PWN, ostatnio wyszła nowa seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gans

Dostałeś lekcję od forumowej intelektualistki co się przypadkiem zaplątała w rolnictwo

Czekamy z zainteresowaniem na rewanż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w d.... takie uwagi glupie pseudointeligenckie ,nienawidze glupoty jak rolnik czlowiek wsi zakloca zycie innemu z tej samej branzy a moze taki sukin ... jest jeszcze gorszy od nie znajacych realiow zycia na wsi bo zawistny chytry albo nie akceptuje innego nowego bo sam sie wyksztalcil a ciemnota zyciowa kompletna nieobyta z zyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TROJAN: kiedys chyba troche sie z Tobą ścięłam. nie przepadasz za mną, a w każdym razie nie za moimi poglądami. masz od dzisiaj sojusznika w GANS-ie.

GANS: treść i forma Twoich wypowiedzi dobitnie świadczą o twoim związku z pojęciem głupoty, której rzekomo nienawidzisz. nie przypuszczałam, że zwrócenie przeze mnie uwagi na twoje kłopoty z ortografią i poprawną frazeologią staną się "zakłóceniem twojego życia" (swoją drogą- w języku polskim istnieją frazeologizmy "zakłócać spokój" i "zatruwać życie", ale o "zakłocaniu życia" słyszę pierwszy raz; masz wyjątkowo rozbudowany język osobniczy). napisałabym coś jeszcze o "ciemnocie życiowej kompletnej nieobytej z życiem", ale corrumpunt mores bonos colloquia mala, więc kończmy tę farsę, mój drogi. poprzestańmy na tym, że jestem pseudointelektualistką, zawistną i zapewne zazdroszczącą Ci (choć nie wiem czego, bo Cię nie znam), a Ty, oczywiście, jesteś inteligentny, a wiedza i mądrośc życiowa wprost bije z Twoich wypowiedzi, niczym tętniące górskie źródło. o sile autosugestii pisał już Freud, spodobałoby Ci się. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzestańcie na tej wymianie uścisków bo forum nie do tego służy Moskalek otworzył puszkę pandory i milczy. A wytykanie komuś w wyrafinowany i nie bardzo subtelny sposób ortografii też jest nie smaczne ,zważywszy że nie każdy ma kilka fakultetów. Ado panów gansa i trojana przeczytajcie wszystkie posty Eda i zastanówcie się czy przypadkiem to wy się nie zaplątaliście w rolnictwo bo Ona na pewno nie ,a z Bodzia rad wiele osób korzysta oby miał ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANI SZANOWNA przyjmij do wiadomosci ze nie moglem wysoko sie ksztalcic bo upadlo by moje gospodarstwo i z czego bym egzystowal co myslisz ze rolnik zostawi swoja chodowle nie zamierzam sie tlumaczyc - temat byl inny jakis gostek pisal ze mu smrodek przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem liczyc na rodzicow jarzysz jesli nie to jestes zerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmijmy się smrodem Moskalek napisz coś więcej to jako doświadczeni smrodzolodzy sprubójemy coś doradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOSKALEK, zajrzyj jeszcze tu:

http://www.gazetaprawna.pl/action=showNews&dok=1983.29.0.39.20.1.0.1.htm

albo tu:

http://www.ipis.pl/artykul.php?idartykul=7022

ale obecnie tego typu regulacja w ogóle nie istnieje, jest w fazie projektów. dlatego albo poczekacie do jej uchwalenia i wprowadzenia w życie, albo poszukacie innego rozwiązania. ktoś wcześniej wspomniał, że jeśli trzoda utrzymywana jest w nowym budynku, to gospodarz powinien był ubiegać się o wszelkie pozwolenia związane z budową i między innymi powinna się chyba w dokumentach znaleźć zgoda mieszkańców wsi na budowę budynku z zaznaczeniem jego późniejszego przeznaczenia. rozsądne, moim zdaniem, będzie mimo wszystko uwrażliwienie mieszkańców na potrzeby hodowcy. rzeczywiście gdzies te świnki trzymać musi, a przykry zapach jest po prostu nieunikniony, nawet przy względnie dobrej konstrukcji budynku, wentylacji, kanalizacji itd. poza tym przykry zapach nie wiąże sie przecież tak naprawdę z zatruciem środowiska naturalnego, więc mieszkańcom z cała pewnością nic złego nie grozi. chyba że przy okazji ów gospodarz łamie jakieś konkretne przepisy odnoszące się np. do usytuowania budynków inwentarskich względem ujęć wody lub składowania odpadów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TROJAN: kiedys chyba troche sie z Tobą ścięłam. nie przepadasz za mną, a w każdym razie nie za moimi poglądami. masz od dzisiaj sojusznika w GANS-ie.

Kotku

Nie interesują mnie Twoje poglądy i Twoje popisy "elokwencji dla ubogich" na tym forum.

Większość forumowiczów to ludzie mojego pokroju, Gansa i wielu innych, którzy od czasu do czasu mają przyjemność rozprostować zesztywniałe palce stukając w klawiaturę po całodniowej zapierdalance w polu, w oborze, chlewni.

Jak trafnie zauważyłaś ,wielu z nas ma braki w wykształceniu co widać po ortografi i stylu jakim się posługujemy, ale tematy o których rozmawiamy nie wymagają znajomości Freuda, polszczyzny na poziomie seminariów u Prof. Miodka czy wertowaniu słowników łaciny tudzież greki aby wpasować do postu zgrabny cytacik na dowód swej nadzwyczajnej elokwencji .

Na tym forum rozmawiamy w sposób nieskomplikowany o świńskim łajnie, grzebaniu w cipach krów przy odbieraniu porodów, użeraniu się z idiotami zasiadajacymi na urzędach i utrudniających nam codzienną egzystencję, itd itp

Więc daruj sobie i nie podsuwaj nam pod oczy tego pseudointelektualnego streap teasu droga "wykształciuszko". Pisz do nas językiem prostym i zrozumiałym, niech Twój wysublimowany literacki smak nie cierpi z powodu naszego plugawego leksykonu, którego nie krytykuj i z którego nie szydź.

Naprawdę to nie są złe rozmowy......

Pozdrawiam

PS Bodzio jest OK i też czytam z przyjemnością jego posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój TROJAN. i nie przypisuj mi wypowiedzi, które z moich ust nigdy nie padły. czy ja kiedykowliek stwierdziłam, że "wielu z Was ma braki w wykształceniu"? nonsens. posłuchaj, wypowiedzi Gansa nie podobają mi sie wyłącznie z dwóch względów: ten człowiek czerpie niezrozumiałą przyjemność z obrażania innych ludzi, takich, którzy jego osoby ani jednym słowem nie dotknęli, a na dodatek jest wulgarny. i jak dla mnie, może mieć za sobą wyłącznie trzy pierwsze klasy podstawówki. tu nie o jego poziom wykształcenia chodzi, ale o kulturę, której mu po prostu brak. a o świńskim łajnie opowiadać mi nie musisz, bo, wyobraź sobie, warszawianka nie jestem i to, z czego Wy żyjecie, jest również moim źródłem utrzymania. i będzie nim przez co najmniej najbliższych dziesięć lat. nigdy by mi też nie przyszło do głowy szydzenie z kogokolwiek, tym bardziej że od wielu z Was zaczynam sie róznych rzeczy uczyć. zresztą, gdyby było inaczej, zapewne nigdy nie zaczęłabym sie bawić w pogaduszki na tego typu forum. i jeszcze raz powtarzam- nie Ty mi przeszkadzasz, nie ktokowliek inny, ale brak kultury, którą każdy powinien się wykazywać, bez względu na to, jakie ma wykształcenie, jaki zawód wykonuje, jakiej jest płci, narodowości i czego tam jeszcze... i naprawdę nie musiałeś pisać o "krowich cipach", żeby twoja wypowiedź zabrzmiała dosadnie, wystarczyło wspomnieć o porodach. tym bardziej, że jestem kobietą i naprawdę takie słownictwo jest tu zbędne. nie szydzę z Twojej leksyki, ale rzeczywiście- krytykuję ją. tylko czy moja krytyka upoważnia Cię do wyzwisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ED - Kotku

Nie ekscytuj się tak bardzo "krowimi cipami" i świńskim gównem bo jeszcze pomyślę że mam do czynienia z "rolniczą nuworyszką" i współczesną chłopomanką.

Daj se siana i wyluzuj.

Gans jaki jest każdy widzi / a raczej czyta/ i co z tego?

Tak jak Ty chciałabyś mieć kontakt na tym forum tylko z ludźmi kulturalnymi i niekoniecznie wykształconymi, tak niewykształcony Gans potrzebuje napisać parę słów niekoniecznie kulturalnych, które pozwalają mu choć trochę odreagować na codzienne stresy i różne frustracje. A co? Ma zapierdalać po odpasie swoich gęsi do najbliższego miasteczka i poleżeć przez godzinkę na kanapie u psychoanalityka?

Ja to rozumię i uważam i do gościa nic nie mam.

I dziś już nic więcej nie napiszę bo robota czeka i stara drze ryja że za długo przy komputerze siedzę a obiad stygnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TROJAN, czy Ty o swojej żonie piszesz per "stara"? jak do tego dołożyć jeszcze tę "cipę", to ja juz rzeczywiście nie chcę z Tobą rozmawiać o niczym, co nie ma ścisłego związku z bydłem... owocnej pracy (ja, na szczęście, na dzisiaj mam koniec, grodzenie dalszej części pastwiska odwołane ze względu na ulewę). pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak ja nie lubię, kiedy sie do mnie mówi "kotku"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisałem chasło drób a tu TAKAAAA wojna ja nie mogę . Dajcie spokó. Chama i idiotę trzeba poprostu przemilczeć i tyle bo kultury niestety trzeba się uczyć w domu a przez internet nawrucić nikogo nie sposób więc naprawdę wracajmy do tematu. A jeśli ktoś chce dalej prowadzić tę wojnę to proszę założyć odpowiedni temat i powodzenia (może wtedy się nawet przyłączę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojan jasne ze odreagowuje bo np. jak czytam ze jakis dupek pisze o smrodzie tutaj na portalu rolnikow a jakies szuje lekko szkolone go popieraja i kojarza mi sie z tymi urzedasami co wiem ze pochodza ze wsi bo znam a sa podli gorzej od rodowitych mieszczan to mnie strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojan ja juz koncze ta zadyme bo mam troche ambicji a wiem ze debil jest niebezpieczny a wyksztalcony debil to do 10 potegi i wcale nie mowie tego z kompleksu wyksztalcenia -nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TROJAN, czy Ty o swojej żonie piszesz per "stara"?

A jak myślisz kotku jak na Ciebie powie Twój facet za kilkanaście lat, jak sobie potyrasz na gospodarstwie, po trzecim porodzie nieco obniży Ci się zawieszenie biustu, pojawi się tu i ówdzie celulit?

Uwierz mi, za te kilkanaście lat, w momencie kiedyTwój facet będzie słał posta do jakiejś nawiedzonej laski na forum, a ty w tym w zawołasz go na obiad to na 99% pomyśli o Tobie per "stara"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mania chodowczyni krow to wlasnie ciebie urzedasy trafiaja najbardziej i to im sie uda choc nie zycze ci tego nikomu zreszta bo niby podly jestem ale tak jak przwidzialem brak sily roboczej tak zapowiada sie na upadki farm tych nowoczesnych niby ja mam wszystko gdzies zero dlugow sprzedaje gesi za pare dni kupuje jakis segmencik dla mnie kawalera wystarczy doplat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh gans to przynajmniej z bankami nie masz doczynienia chłopie ile nerwów zaoszczedzisz...ja dzwonilem do banku ze przelew dostane do 4 dni i zaplace rate oni ok. a po 2 dniach dostaje monit za 40 zł i h. mnie na miejscu szczelił dzwonie do dyrektora to ten mi ze z umowy sie trzeba wywiazywac.. sklołem hama i zmieniłem bank niech sie ciągnie złamas.. teraz jestem w bgz..narazie niezle..

a dziewczynie daj spokój tez by Ci sie w głowie poprzewracało po 5 latach studiów......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gans, urzednicy się nie czepiają bo mój smrodek z obory jest ukryty, a moja "farma" jest raczej zacofana i na brak siły roboczej nie narzekam, wraźie czego wezmę przykład z ciebie i kupie sobie gęsi, mama tylko nadzieję że nie skończe z takim zgniłym humorem jak twój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bośśle a co masz jakies objekcje do drobiarzy zesraj sie i zaryzykuj a nie bedziesz zapierniczal jak osioł

człowieku twoje słownictwo oczy razi!! i nie chodzi tylko o ten post. w każdym swoim poście albo używasz słów których nie wypada wypisywać dojrzałej osobie albo obrażasz innych użytkowników. ludzie piszą na ciebie skargi jeśli nie poprawisz swoich manier MOD EVA zbanuje twoje IP.

tak wogóle to ten temat nadaje się do usuniecia ijeśli kto kolwiek napisze post obrazliwy lub z użyciem niecenzuralnych słów temat usune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gedii powiem ci dlaczego mnie usuniesz z forum -dlatego ze jeden z was moderatorow nie dostal porady jak zaczac gesi chcesz kasuj prosze bardzo Ukasz dzieki za poparcie jak zauwazyles bo jestes inteligentny gosc jestem realnym rolnikiem wlascicielem robotnikiem itd. sluchaj moga mnie stad usunac ale radze CI z urzedasami chocby nie wiem jak staraj sie byc na luzie z glowa do gory chociaz wiem ze jest trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...