Skocz do zawartości
Eryko.

Opony do Maszyn Rolniczych

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu z dętką są jak tak to nie jest zła cena a jak jest z wysokością kumpel jak kupował do mtz to niby takie same opony ruskie a rózniły się wysokością a cena ta sama i obie nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę komplecik dwie R34 za 1280szt i dwie R24 za 740szt

wszystkie z detkami

roczna gwarancja

przywiaza mi do domciu

 

Ciagniczek zasluzył na nowe buciki tym bardziej ze te stare sa mocno zuzyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest drogo ja w 2000 roku kupowałem do 1014 18,4 /34 barum i płaciłem 1034 złote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodzi że po 6 latach jeszcze podrodze vat doszedł można o 250zł drożej podobne opony kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszly oponki, wygladaja calkiem, calkiem jak na ukrainskie. W poniedzialek bedziemy zakladac. Jakie cisnienie powinny miec? Czy 1,6 atm bedzie dobrze? Przypomne ze chodzi o 18,4 R34 i 14,9 R24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką nośność ma opona KORMORAN LANDPRO 11,2/28 bo ulotkę gdzieś zgubiłem a serwer www.kormoran.pl nieaktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i kupiłem "nowe" opony Continental tz. z niedowaga. Opony te wychodząc z fabryki są nacinane z boku (około 2cm) jako nienadające się do użytku. Facet przywozi je z Austrii, łata i sprzedaje za 50% wartości i daje rok gwarancji. Za komplet przód 30, tył 42 zapłaciłem 5tys. Po roku użytkowania nic się nie dzieje i jestem zadowolony. Teraz kupiłem 2szt. 12.4 24 barum za 800 zł. . Facet ma dwa punkty u nas na Warmii i na Dolnym Śląsku (przy kompletach dowozi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czy mógłbyś mi podać jakiś kontakt do tego gościa, bo ja właśnie jestem z Dolnego Śląska i byłbym zaineteresowany oponami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogadajmy na gg 8916988

 

/edit

Dominator, szkoda ze nie chcesz pogadać Facet nazywa się Malinowski nr: 507 212 089 - Targuj się i sprawdż rocznik opon przy odbiorze. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czars napisze do Ciebie, ale jutro, bo już idę. Jak chciałem dziś do Ciebie napisać, to Cię nie było, albo byłeś niewidoczny. Do usłyszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zaryzykowałem i kupiłem "nowe" opony Continental tz. z niedowaga. Opony te wychodząc z fabryki są nacinane z boku (około 2cm) jako nienadające się do użytku. Facet przywozi je z Austrii, łata i sprzedaje za 50% wartości i daje rok gwarancji. Za komplet przód 30, tył 42 zapłaciłem 5tys. Po roku użytkowania nic się nie dzieje i jestem zadowolony. Teraz kupiłem 2szt. 12.4 24 barum za 800 zł. . Facet ma dwa punkty u nas na Warmii i na Dolnym Śląsku (przy kompletach dowozi).

 

A co to jest ta niedowaga opony? Niewyważona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi, że producent nie moze wprowadzić ich do sprzedaży gdyż przekraczają normę wagową. Są za lekkie lub za cieżki (chodzi tu o odlew gumy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzwoniliśmy do gościa. Po podaniu numeru i odesłaniu do dwoch innych to cena za przednie jakie chciałem jest żeczywiście 50 % tego co w sklepie ale za tylne to przegiął bo niewiele mniej jak w sklepie i gwarancje daje na pól roku a nie na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na tym "innym" punkcie sprzedaży ceny są inne . Ja od Maliniaka odbieram na początku kwietnia dwie sztuki 18.4 34 po 750zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile moze kosztowac opona tylna do 330?

nie pamietam jaki jest tam rozmiar,

interesuje mnie tylko opona uzywana, poniewaz ten ciagnik wiekszosc sezonu stoi, a wlasnie pekla nam opona

potrzebuje cos zeby tylko bylo - szkoda kupowac nowke bo i tak sie zestarzeje a nie wyjezdzi sie

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,

Czy mógłbyś mi podać jakiś kontakt do tego gościa, bo ja właśnie jestem z Dolnego Śląska i byłbym zaineteresowany oponami.

 

Dzwoniłem do tych ludzi i chyba sie im w głowach poprzewracało przez ten rok bo za rozmiar 600/65 r 38 Continetal chcieli najpierw 4000 pln/sztuke a potem 3000 pln/sztuke a nowe w sklepie kosztują 3070 pln/sztuke cos jest bardzo nie tak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony polecacie do PROXIMY 7441??

Czy wystarcza 16r 34 ???(wiecie o co0 chodzi ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 7441 spokojnie wystarcza 16,9r x 34 i przód 12,4x24 ale do 8441 to brałbym szersze np. 420 x 34 i 320 x 24 ja w swoim 7341 mam 16,9 x30 i troche lipnie wyglada bo jest duza szczelina miedzy błotnikiem a opona. a przód 12,4 x 24 jak sie zetra czyli jakies 3 lata to kupie 13,6 x 24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MITASY ale niestety diagonalne. już pisałem na tym forum kilka razy dlacze mam takie opony choc chciałem inne i nie chce mi sie powtarzac Ogólnie sa OKi, ale radialki sa bardziej miekkie i wygodniej sie jezdzi, no i oczywiste ugniatanie gleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilismy opony do 330 regenrowane po 370zl za sztuke

nowe kostowaly 780 wiec nawet nie za pol ceny - wygladaja bardzo ladnie - rok gwarancji, jak do naszego ciapka to pewnie znow z 20lat pochodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no regenerowane sie szybciej troszke zetrą:) Co fabryka to fabryka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...