Skocz do zawartości
małorolny2

Funkcjonowanie Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ..... Proponuję aby Gedii uzyskał uprawnienia administratora tego forum i zaprowadził tu porządek ........... proszę o poparcie tej kandydatury ..... Z całym szacunkiem , Pozdrawiam , małorolny2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście popieram i twardo za tym stoje Żeby sie admin chociaż raz na ruski rok pojawił to by można zaproponować kandydature,ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz moje poparcie!!!
Nie ja tylko Gedii ! Konkurencja się przebudowała ..... tylko na PPR bajzel po staremu pozostał ....... to forum jest dobre ale przyszedł czas aby było jeszcze lepsze ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ale czy to cos da?

agrofoto tez niezłe tylko duzo wieksze... a ilu tu rolników pisze 20 ?

a reszta to takie ramzesośmiecie....i miejszczuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko narzekamy ............ czas z tym skończyć .......... Sami coś zróbmy może wreszcie ktoś nas wysłucha i poczyta ....... czasy monopolu się skończyły ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popieram tylko jest jeden problem tu nie ma żadnego kontaktu z adminem
ot właśnie ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dobra myśl! W pełni popieram Gdyby je uporządkować i bardziej kontrolować co ludzie piszą [zwłaszcza ostatnio niektórzy nowi] byłoby luks forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jednym moderatorem na całe forum porządku nigdy nie będzie..........
otóż to, pisuję na jednym forum gdzie niemal każdy kto pisze odpowiedzialnie przez dłuższy czas ma uprawnienia moda, adminów też jest sporo i są aktywni, wtedy na forum może być porządek i zawsze ktoś szybko może zareagować na śmiecenie.a jaka jest zabawa gdy modowie się pokłócą Jeden mod nie da rady utrzymać porządku na całym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie jest 4Modów

 

Masz rację..... ale oficjalnie tylko jeden działa ..... i według mnie powinien awansować ...... a powinni go zastąpić ludzie którym będzie zależało na tym aby to forum było najlepsze ....... Niestety ale Gedii występuje w roli błędnego rycerza ....... i sam nic nie zdziała ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiści również jestm za tym, żeby Adminem został. A tak swoją drogą, ciekawe co by tu się działo gdyby gedii nie był modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiści również jestm za tym, żeby Adminem został. A tak swoją drogą, ciekawe co by tu się działo gdyby gedii nie był modem
Syf kiła i mogiła .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99osób zajrzało do tego tematu ! a tylko kilka ma cokolwiek do powiedzenia ! Czy wam pozostałym jest wszystko obojętne ?A potem dziwić się że ten kraj jest taki a nie inny ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby zwiększyć ilość moderatorów. Teoretycznie jest 4moderatorów z czego tylko jeden stara się zaprowadzić porządek na forum. Wiadomo sam nie jest w stanie nad wszystkim zapanować, ale powiecmy jak by było około 6 aktywnych zajmujących się forum to można by było zaprowadzić porządek na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za zaprowadzeniem ładu, ale co z tego. Panowie konkretnie, co i jak i z kim trzeba żeby było więcej modertorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem za zaprowadzeniem ładu, ale co z tego. Panowie konkretnie, co i jak i z kim trzeba żeby było więcej modertorów.
Napisać do admina, tylko trzeba do znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym aby było więcej moderatorów, tylko Gedi sam pilnuje porządku, a pozostali moderatorzy nie pokazują się na forum i nic nie działają. Mają po ( 7, 0, 15) postów może można ich zmienić na osoby które będa coś starały zaprowadzić porządek na tym forum a zwłaszcza z nowymi tematami.... które mają już podobne odpowiedniki. Tylko jak zwiększyć liczbę moderatorów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Tylko jak zwiększyć liczbę moderatorów???

Akurat to jest bardzo łatwe, tylko Admin musi tego chcieć. Modowie muszą być wybrani z piszących, ci co nie piszą nie powinni mieć takich uprawnień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem,że admina nie ma nawet raz na ruski rok,chęci są,ale nie ma jak czego zrobić czyli więcej modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już napisałem,że admina nie ma nawet raz na ruski rok,chęci są,ale nie ma jak czego zrobić czyli więcej modów.
Ale to jedynie Admin może nadać takie uprawnienia i koniec, nikt inny nie ma takich uprawnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...