Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

wITAM a sprawdziłeś jakie masz podkładki pod tulejami może gdzieś pominełeś jakąś bo nie powinno stukać chyba że masz uszkodzony któryś z wtryskiwaczy przypieczony przypchany nie daje w tym momencie co trzeba to też trzeba wziąść pod uwagę a jaki to stukot metaliczny czy inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może olej ale nie chce mi się wierzyć żeby olej miał aż taki wpływ ,wiadomo przepływ oleju bedzie inny jak bedzie gesty a jak rzadki ale nie powinno mieć to wpływu bo jak by było -30 to każdemu by się te ucho urywało bo olej bylby gęstszy może jest jakieś zabiezpieczenie w układzie które przestało działać i wali do oporu i wyrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wITAM a sprawdziłeś jakie masz podkładki pod tulejami może gdzieś pominełeś jakąś bo nie powinno stukać chyba że masz uszkodzony któryś z wtryskiwaczy przypieczony przypchany nie daje w tym momencie co trzeba to też trzeba wziąść pod uwagę a jaki to stukot metaliczny czy inny ?

 

Stukot jest metaliczny, przypchany nie jest żaden wszystkie wtryski działaja i dają równo (dzisiaj sprawdzalem) podczas remontu podkładki założyłem nowe po 4 oryginalne tak jak jest zalecane. Interesuje mnie jeszcze stopień sprężania i luz jaki powinien byc miedzy tłokiem a glowica, właśnie na tan temat nie posiadam zadnych konkretnych informacji i tutaj może być cały problem.. Chcę się pozbyć tego stukotu bo jest naprawdę denerwujący jakby silnik miał się zaraz rozlecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też mam lasera tylko że 90. Niewiem niestety jaki powinien być stopień sprężania ale jak dałeś po cztery podkładki pod każdy cylinder to powinno być dobrze tylko że one nie są takich samych wymiarów, podaje nr katalogowy podkładek do mojego modelu i ich wymiary

podkłądka 2.1589.052.0 wymiary 116x123x0,2 szt 8

podkładka 2.1589.051.0 wymiary 116x123x0,1 szt 4

uszczelka 2.1589.076.0 wymiary 116x123x0,5 szt 4

Zwróć uwagę na grubość podkładek i ilość szt, u mnie jest to podane do silnika czterocylindrowego. W każdym bądź razie powinny być podkładki o grubości 0,5mm łącznie i uszczelka która też ma 0,5mm. Przynajmniej tak wynika z mojego katalogu.

Ja też w swoim robiłem remont nie jestem pewien na 100% ale u mnie chyba były tylko 3 a nie jak wynika z katalogu 4szt :/ ale jest wszystko dobrze:)

A jaki luz zaworowy ustawiłeś? może przyczyna tkwi gdzie indziej, mi np też waliło i okazało się że zęby na wałkach wyrównawczych wyrwało. jak coś to moge podesłać na maila ten katalog (same laser 90)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci, gdyby nie doszedł to się odezwij spróbujemy jeszcze. katalog w języku włoskim ale rysunki są przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lamborghini R1 50 nie ma dwóch lusterek oraz brakuje szyby od lewych drzwi nie ma tez koguta. Bez lusterek boczny nie da się jeżdzić mam pytanie jakie trzeba dać czy samochodowe nadza się czy raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z łożyskiem pompy hydraulicznej bo nie mogę nigdzie go dostać może znacie jakiś dobry sklep z łożyskami wymiary łożyska

śred.wewn.38mm x śred.zewnętrzna 52mm x szerokość 18 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie możesz znaleźc zamiennika to dlaczego nie kupisz oryginału? nie wiem o jaki model chodzi ale raczej do większości są dostępne części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do p_zajaczkowski...nie znam tego oltajmera:), ale z katalogu wynika,że nie ma możliwości zmiany obrotów...jest tylko załańczanie i nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Mam deutza agrotron 6.30 i mam problem ze sprzeglem jak jest zimny to nie ma mozliwosci wrzucic jaki kolwiek bieg . Nie wiem czy sa juz tarczki sprzeglowe wyjechane czy co sie dzieje . Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Mam deutza agrotron 6.30 i mam problem ze sprzeglem jak jest zimny to nie ma mozliwosci wrzucic jaki kolwiek bieg . Nie wiem czy sa juz tarczki sprzeglowe wyjechane czy co sie dzieje . Prosze o pomoc .

 

 

moze nalales zlego oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nalales zlego oleju

 

 

Witam . Chodzi o to że olej w skrzyni cały czas przy każdej wymianie jest kupowany w serisie deutza specjalnie do danej skrzyni biegów . Także wydaje mi sie że to nie bedzie wina oleju ,bo jest on wymieniany regularnie i w odpowiednim poziomie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!! mam okazje kupic Deutz Fahr Agrotron 90 2002r i chciałem sie dowiedziec cos na ten temat czego tam jest silnik i czy jest oszczedny i jakaw tym jest skrzynia jestem posiadaczem case i jestem kompletnie zielony bo to dlamnie nowa marka i nie znana i jestem ciekaw waszej opini czy jest to ciagnik który warto kupic czy jest awaryjny i jak pali na duzych mrozach bo to dlamnie wazne prosiłbym o szybka odpowiedz i zgóry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos dysponuje katalogiem części do ciagnika deutz-fahr agroprima 6.16 chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutz-fahr agroprima 6.16 Co sądzicie o tym ciagniku. Jakie ma wady i zalety? prosze o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całego katalogu nie mam jak ci wysłać, ale jesli coś konkretnego cię interesuje, to pojedyncze strony mogę ci skopiowac.o tym modelu mogę ci tylko powiedziec, że ma wielotarczowe sprzęgło. tarcza główna zaś jest bardzo droga.oryginał kosztuje ponad 4000 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...