Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak nie odrazu Kraków zbudowano i tak URSUS dokonał ogromnego postępu. Tylko żeby się na tym nie zatrzymał i wprowadzał dalsze udoskonalenia. Napewno skrzynia w 1654 leży w sferze udoskonaleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak naprawdę dzięki BUMAROWI i poprzedniemu prezesowi, który zrobił porządek z związkami (może dzięki temu, że wrzodak dostał się do sejmu). Myślę, że nowe srzynie do większych ursusów to tylko kwestia czasu (przeciez mają wprowadzić duże ursusy do 160 km z silnikami perkinsa) wiem, że do tych nowych w niedługim czasie maja wprowadzić skrzynie nawrotne, więc i od razu wprowadzą rewers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym te perkinsy bedą lepsze od Martin Diesel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóweczkiperkinsy są napewno lepsze tym bardziej, że ursus stosuje w nowych modelach takie same jak inne zachodnie marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili by coś w koncu swojego, a nie ciągle stosować pomysły innych. Składak poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa marek zachodnich ma nie swoje silniki i wtedy jest dobrze ale że ursus bierze perkinsa to żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno miałem okazję dość szczegółowo oglądać nowego ursusa 1224 (...) wniosek: takiego brzydala za darmo chyba bym nie chciał.

już stara 914 była ładniejszym ciągnikiem!

Może przypadkiem w Grajewie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka juz natura Polaków ze cudze wychwalają pod niebiosa a rodzime do upadłości doprowadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko Ty Sebol nie znasz,ale ja miałem okazję poznać 1224 z 2006 roku.Te ursusowskie innowacje to sprężyny gazowe w drzwiach kabiny i obrotomierz zetorowski bo maski to chyba Pronar ciekawiej projektuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1224 oglądałem w POMie.

23 maja byłem na wystawie w Szepietowie. było dużo sprzętu- najwięcej zetorów (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy Ursus po wprowadzeniu nowej gamy ciągników stanie na nogi i będzie chętniej wybieraną marką w Polsce niż jest to teraz. Czy będzie wprowadzał dalej udoskonalenia do swoich ciągników czy znowu zatrzyma się w miejscu przez 10 lat. Oczekuje na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był tańszy to może by nastąpił jakiś ruch na rynku i co za tym idzie w postępie modernizacji. Dzis wielu woli wybrać używany ciągnik za połowę ceny nowego, którym bedą tak samo pracować jak nowym. Chodzi mi o dotychczasowe modele ciężkich ursusów, nie modernizowanych przez wiele lat. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie sie musiał sporo nagimnastykować żeby dorównać zachodowi. Zresztą my też, przynajmniej ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze chce ktos z was kupic ursusa 1224 z 97 roku w stanie bardzo dobrym i 1614 w stanie dobrym jak to prosze o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...