Skocz do zawartości
Ulan

Pismo z Agencji Nasiennej

Rekomendowane odpowiedzi

rafalx masz rację ...to jest prywatna firma...ja tez kupuje w 100% materiału kwalifikowanego i zapłaciłem za niego wszelkie opłaty i jeszcze zebym miał wypełniac dla nich jakies formularze , za friko, szukają frajerów...a i znaczek i koperta też kosztuje i czas...nikt prywatny nie poswięci ci czasu za darmo ( u lekarza, prawnika ) otwieraż klamke i stówka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie jakiejkolwie opłaty to jest chore, zachwile hodowcy macior, knurów, krów byków zapukacą po odstępne za każdy skok byka knura i za każde prosiątko urodzone czy cielaka. Może lekazowi który oDebra1ł mój poród terz sie należy % od pieniędzy które teraz zarabiam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wysyłajcie im listy bez znaczków. Ciekawe co by robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wypełniam ich druczek. Poza odmianami które kupiłem w tym roku reszta to np pszenica szopen jęczmień szopen. Są to odmiany wyhodowane przeze mnie z nasion mojego ojca który miał je od swojego. Niech udowodnia że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos gdzieś zasłyszałem ze sklepy w których kupuje sie ziarno maja obowiązek wysłać zawiadomienie o transakcji do agencji .Faktury trzeba brać na jakiegoś dziadka i będzie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos gdzieś zasłyszałem ze sklepy w których kupuje sie ziarno maja obowiązek wysłać zawiadomienie o transakcji do agencji .Faktury trzeba brać na jakiegoś dziadka i będzie spokój

Tylko jak w takim wypadku odzyskasz kasę za zużyty materiał siewny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok w rok biorę materiał siewny na 2h i trochę rzepaku ,także mam ich głęboko w 4 litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...