Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

to że jestem piękny i bogaty to prawda ale to że mylicie mnie z Panią OLĄ DĘBSKĄ to już nie to tak jakby pomylili cię bezczelny durniu z J. Palikotem i napisałem tak dlatego bo nikt których obrażasz na tym forum wpisami i płytkimi dowcipami jeszcze na to nie zareagował.

co do cen to szleją ci co nie mają towaru i oczywiście wiadomo kto , u mnie towar jest jadę cały czas z zapasów .................

ceny najdrożej jakie płaciłem

o-0,39

s-0,35

1a-0,30-,31

1b-0,29-0,30

2a-0,28

to max ceny drożej też wołają ale nie biorę.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

podaję średnie ceny jaj (netto) w zachodniopomorskim zejście bezproblemowe, jaj można powiedzieć jak na receptę.

 

O / 0,39 - 0,41zł

S / 0,36 - 0,38zł

1A / 0,32 – 0,34zł

1B / 0,29 - 0,31zł

2A / 0,26 - 0,28zł

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mysle ze w jednosci sila jesli jestescie za porzadkiem na forum to mysle ze zrobmy wspolna akcje w poniedzialek dzwoniac do wydawcy

 

Arset Sp. z o.o.

pl. Solny 14

50-062 Wrocław

tel. 48 71 724 22 66

 

Mysle ze hodowca zawsze ma wieksza sile przebicia w sprzedazy detalicznej niz handluacy tylko nastawienie do roznicy w cenie hurtowej a detalicznej negatywnie wplywa na decyzje aby zawiezc 360 szt po 25 a 10 euro palet po 24gr ale najsilniejsi pozostana przy topniejacej sprzedazy detalicznej Koledzy byliscie w innych krajach widzieliscie jak malo jest sklepow jednego wlasciciela licza sie tylko markety ktore jedynie nie wejda do malych wiosek tak samo bedzie u nas za pare lat nie ma co sie oszukiwac stad coraz bardziej zazarta walka o klienta a tak poza tym to sprzedaz detaliczna sie troszke zwiekszyla po info ktore dotarlo do mediow 30% wzroscie cen na jajka podobnie jak z cukrem tylko na o wiele miejsza skale a jak to wplynie na ciaglosc sprzedazy musimy poczekac w koncu konsument nie zacznie jesc wiecej jaj a swieta tuz tuz i 1 stycznia to magiczna data dla wielu choc podobno na poczatku grudnia maja uregulowac w ministerstwie rolnictwa kwestie klatek i sprostowanie nie mylcie przemyslu z piekrniami i cukierniami sa nimi jedynie wybijalnie i proszkownie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to że jestem piękny i bogaty to prawda ale to że mylicie mnie z Panią OLĄ DĘBSKĄ to już nie to tak jakby pomylili cię bezczelny durniu z J. Palikotem i napisałem tak dlatego bo nikt których obrażasz na tym forum wpisami i płytkimi dowcipami jeszcze na to nie zareagował.

co do cen to szleją ci co nie mają towaru i oczywiście wiadomo kto , u mnie towar jest jadę cały czas z zapasów .................

ceny najdrożej jakie płaciłem

o-0,39

s-0,35

1a-0,30-,31

1b-0,29-0,30

2a-0,28

to max ceny drożej też wołają ale nie biorę.

pozdrawiam

Witam.. Najprostszy sposób na dubla Jajcarka.Jego chamskie wypowiedzi zostawić bez odpowiedzi. Mnie osobiście też myli z Sokołowem. Obiecuję, że to jest ostatni wpis na jego temat. Nie czytam jego wypocin!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronko, jesteś d.e.b.s. bardzo piękna niczym cień A. Grodzkiej

ps.

Gall zacznij robić w swoich szeregach czystki a potem wśród hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka i przeor tak jak Jajcarek i jajunia12 to ta sama osoba, nie ma hodowcy którego by nie obrazili swoimi wpisami

- obrzydliwi podżegacze.

 

ps.

Prośba do admina o usuniecie całej czwórki tj.

Biedronka ; przeor ; Jajcarek ; jajunia12, którzy są najbardziej nie porządni uzytkownikami na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale admin nie istnieje a Kolego przeor robie podobnie jakby go nie bylo ale zasmieca to forum a nie rozumniem co masz do Kolegi Biedronki jest jedynie pare osob co pisze o cenie i sytuacji na rynku a reszta prowadzi jakies chamskie pogaduszki albo jakis ciag dalszy telenoweli bo nie potrafi podolac zyciu i zazdrosci innym ich operatywnosci stad te docinki kazdy z nas moze sie mylic pisalem ze pod koniec listopada poczatek grudnia bedzie koretka ale nie postawilbym ze cena pojdzie tak do gory nawet Kolega Jajcarek sie mylil i obstawial podobnie jedynie co moge powiedziec ze jest dalej rozstrzal cenowy 1a od 29-32gr a na zaopatrzenie nie moge narzekac kazdy z hodowcow sprzeda tyle ile moze ale zawsze na tym samym poziomie jedynie moze byc problem to po 1 stycznia ale i tak nie bede musial sie martwic o towar bo skocze nie dostanie towaru choc bedzie podbijal cene i mimo to zaplace wiecej jak to teraz mialo miejsce Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię Gal o poszukanie na forum jednego obrażliwego słowa w kierunku biedronki!! To jest jeden z najpoważniejszych gości na tym forum. Koleś który się podszywa pod Jajcarka to nikt inny jak usunięty wcześniej przeor z kropkę. Kiedy ktoś nie zmienia znacząco nicku to wypowiedzi się mieszają i mam je na swoim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem że staram się być obiektywny. Jestem hodowcą i tak zwanym przez niektórych "hieną" handlowcem. Na obecną chwilę kupuję duże ilości M w cenie 0,27 netto lub jak kto woli 0,28 brutto. Zejście poza granicami naszego kraju bardzo dobre.Denerwują mnie tylko wpisy typu:" robię cenę w następnym tygodniu 0,35" To nie bazar!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę cię Gal o poszukanie na forum jednego obrażliwego słowa w kierunku biedronki!! To jest jeden z najpoważniejszych gości na tym forum.

 

przeor …….., naucz się czytać ze zrozumieniem i rozróżniaj to co kto pisze.

- po pierwsze; od kiedy Biedronka jest producentem

- po drugie, Biedronko przestań o sobie pisać, my cię dobrze znamy, brzydko się chwalić samochwało

ps.

Biedronko ........ buga bunga .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Koledzy jesli chodzi o podnoszenie cen to wielokrotnie jest tak, ze dzwoni pan X i pyta o towar ja podaje 2gr.wiecej niz ma staly klient ! Jesli jest zgoda i pan X zabiera w nowej cenie , stali klienci musza dolozyc... Bo czyz nie pan X jest RYNKIEM ktory wyznacza cene ? To nie tak, ze w kazdy poniedzialek cene bierze sie z sufitu ! Pozdrawiam ps.jutro bez zmian 1A-0.32 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferma07 masz racje jezeli chodzi o okreslanie ceny na wlasnej fermie, bylo by dziwne gdybys sprzedawal taniej niz mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę jajka dla stałych odbiorców. Podzwoniłem dzisiaj po znajomych po Polsce z nadzieją, że dokupię niedużą ilość. Niestety, większość jest w takiej samej sytuacji jak ja. A Ci, co mogą odsprzedać, mają takie ceny, że zupełnie mi się to nie kalkuluje.

Biedronka pisze kilka postów niżej, że jedzie cały czas na zapasach. Aż strach pomyśleć, co to będzie, jak się te zapasy skończą "Jej" oraz innym handlarzom. Myślę, że przed świętami, czyli w okresie ok. miesiąca, cena jajka jeszcze mocno podskoczy. Ciekaw jestem, co to będzie po świętach. Teoretycznie może być mały zastój. Ale z drugiej strony, okres poświąteczny to czas, gdzie hodowcy przepierzają stada lub oddają je do ubojni. A po nowym roku… No cóż. Wchodzą nowe przepisy. Wielu ze znajomych hodowców po nowym roku kończy produkcję lub przerzuca się na inną (np. brojler).

 

1a- 0,32-0,33 zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachecam do dyskusji na nowo załozonym temacie HYDE PARK, tam mozemy poruszac wszystkie sprawy które nam- leżą na wątrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Drobiarską!

No i mamy szpaaaaaagat cenowy. 1a w hurcie od 0.30 do nawet 0.35. Zależy kto komu i na jakich zasadach. Żeby było ciekawiej to cukiernie i piekarnie nadal dostają L-kę po 0.28- 0,30. Zazwyczaj od producentów, ale nie zawsze.

Nie mam podstaw aby liczyć czyjeś pieniądze lub komuś zaglądać do kieszeni, ale strasznie mnie korci pytanie: PO CO? Dzień litości i zadumy nad piekarzami?

Może razem i solidarnie ciągniemy te ceny? Wszystkim? Bez wyjątków?

No chyba, że ktoś ma za dużo kasiorki.. Ja chętnie przyjmę i zmarnotrawię..

Pozdrawiam!

P.S. Niech Moc (jaja) Będzie z Wami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...