Skocz do zawartości
Maciek

Ciągniki FORTSCHRITT

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zmiany i przerobki trzeba zrobic zeby mozna wstawic silnik 6-cylindrowy np SW400 lub jakis inny silniejszy od 4-cylindrowego. Da sie to wykonac bez powazniejszych przerobek?? A tak przy okazji to kupie jakis dobry silnik 6-cylindrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na forum forszaja otóz nie umiem dodac wlasnego watku. Jak to zrobic? Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z Adminem lub Modem, z tego co wiem to admin wczasuje się i może nie oDebra1ł PW.

 

Gdy klikasz na dział na stronie głównej to po prawej stronie nad listą wątków ukaże się

Nowy Wątek

Nowa ankieta

klikasz w nowy wątek i piszesz, chyba że jeszcze nie masz uprawnień do zakładania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, abyś mógł zakładać nowe wątki i pisać posty, musisz otrzymać pozwolenie od admina Piotrafire, a on jest aktualnie na wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie zmiany i przerobki trzeba zrobic zeby mozna wstawic silnik 6-cylindrowy np SW400 lub jakis inny silniejszy od 4-cylindrowego. Da sie to wykonac bez powazniejszych przerobek?? A tak przy okazji to kupie jakis dobry silnik 6-cylindrowy

ja mam sw400 silniejszy to nie jest ale na pewno zwawszy przerobki to glownie wspawanie nowych poduszek pod silnik linka gazu i jakies pierdolki,

pompa wspomagania.Samo łaczenie ze skrzynia przebiega na gumie od forszaja otwory w kole zamachowym pasuja do gumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma forszaje i jednego ma z sw 400 wlasnie.a mozna jeszcze zalozyc sw400 z turbo.a jak to smiga.ponoc ok 70 km /h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A silnik miesci sie bez zadnego problemu?? Orginalna czwórka ledwo sie miesci bo malo co nie zachacza o przednia os a szostka wchodzi?? Zawsze zastanawialo jak polaczyc z ta gumą przeciez to musi byc w miare rowno. Mógbys mi jakies fotki przeslac jak to wyglada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chlodnicy nie trzeba przesuwac ale z tego co widzialem to ladnie pasowal.zdjec niestety nie bardzo moge.nawet chyba bedzie do sprzedania a jest po kapitalnym remoncie,odmalowany.jak nowka.a jakos na allegro byl taki.moze jeszcze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A silnik miesci sie bez zadnego problemu?? Orginalna czwórka ledwo sie miesci bo malo co nie zachacza o przednia os a szostka wchodzi?? Zawsze zastanawialo jak polaczyc z ta gumą przeciez to musi byc w miare rowno. Mógbys mi jakies fotki przeslac jak to wyglada??

miesci sie przed przednia osia ,chłodnicy nie trzeba przesowac, wentylator tez pasuje zdjecia sa na forum forszaja a dokładne muszę opracowac w wolnym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znajomy ma forszaje i jednego ma z sw 400 wlasnie.a mozna jeszcze zalozyc sw400 z turbo.a jak to smiga.ponoc ok 70 km /h

ale ktoś pierdoł nawciskał .Turbina przeciez nie dokłada obrotow na silnik tylko mocy dodaje.na szybkiej szkrzyni i duzych gumach to gora 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doklładnie. śmierc na pierwszym wyboju zeby lecial 70km/h. Napiszcie cos jeszcze o przerubkach jak cos wiecie bo interesuje mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem.znajomy chcial takie cus zrobic do transportu maszyn gdzies spod granicy niemieckiej nie wiem jak szybki jest jego a on gdzies pod czestochowa takiego sciganta widzial nie wiem dokladnie jaki szybki.a turbo wiem ze nie dodaje predkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiar gdzie mógłbym kupić kompletne wtryskiwacze do forszaja potrzebne mi są do sieczkarni ale chyba są takie same ja ciągnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepe gdzie sa te zdjecia bo nie moglem znalesc. Powiedz mi co zrobic z filtrem oleju bo nie da sie przesunac silnika zeby byl na srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje namiar gdzie mógłbym kupić kompletne wtryskiwacze do forszaja potrzebne mi są do sieczkarni ale chyba są takie same ja ciągnikach

Witam, miałem ZT300 i ZT303 przez 6lat, części polecam do nabycia w Starej Agromie W Gorzowie Wlkp. Mieli wszystkie częsci do sprzętów produkcji DDR.tel.957224486, kupowałem części do ZT300 i B200:) Orginały(nie zamienniki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytani, czy w ciągniku ZT 303 też są półbiegi jak w 323, jeśli tak, to czym się je włącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam fortschritta 323 siłe ma dużo siły, ale źle mi sprzęgło chodzi. To znaczy raz chodzi lekko a raz strasznie twardo i nie można biegu wrzucić. Czym to może być spowodowane??? Jeździłem innym i w tamtym jeszcze psykał jakiś zawór a u mnie nic..... Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, są masz 2 rączki:

1 biegi

2 pół biegi

 

Jakieś nowe teorie tutaj wprowadzacie biorąć w/w stwierdzenie dosłownie to nasz poczciwy C-330 też ma półbiegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ZT 303 i już nie mam pracowałem nim jeden sezon jedno co mi się w nim podobało to uciąg i moc orałem na 5 skib i uprawiałem agregatem na belce nośnej u902 5,4m szerokości nie ma na ten ciągnik mocnych ale sypie się strasznie cały czas jakieś drobne naprawy może to był taki model ale ja odpuściłem i sprzedałem giganta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził żebyś forschritta nie kupował bo będzie ci się jebał albo jak postoi to pod spodem będziesz miał kałuże oleju strasznie przeciekają ,moc to on ma do prcy to on jest dobry ale jeśli jesteś dobrym mechanikiem to możesz kupić i jeśli masz czas na naprawy ,miałem detowskie pługi 5 skib i ciągałem ich forschritem na takie średniej glebie prawie po samą rame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kolego bardzo ciężkie ziemnie okolice strzelina i oławy to ziemnie jedne z najlepszych w polsce fortschritt zt 303 daje sobie świetnie radę z 5 skbami z grudziądza ale naprawy to nie dla mnie teraz kupiłem IHC 844s zobaczę na wiosnę co potrafi może ktoś ma takiego to niech napisze jak się nim robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...