Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników mf 255,mam pytanie odnośnie pompy,która przy podnoszeniu bardzo skaczei jest wyraźnie słaba,czy miał ktoś podobny problem może już czas na nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam użytkowników mf 255,mam pytanie odnośnie pompy,która przy podnoszeniu bardzo skaczei jest wyraźnie słaba,czy miał ktoś podobny problem może już czas na nową
zacznij od zaworu pod siedzeniem-to główna przyczyna szarpania.moje GGw pryw .wiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś wie czy w MF 235 jest taka sama skrzynia biegów jak w MF 255.

Za odpowiedź dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jest taka sama tylko za skrzynia w 255 jest taka wstawka ktos mi mówił kiedys że tam jest przekładnia - wzmacniacz momentu obrotowego ale czy tak jest nie wiem poza tym mf 255 ma zwolnice planetarne i mocniejszy silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaki olej wlać do hydrauliki w mf3120 musi być orginalny czy może być zamiennik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co moze byc przyczyna ze w ciagniku mf 698 jak odpuszczasz pedal gazu to z tłumika wali dymem ????rozrzad??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co moze byc przyczyna ze w ciagniku mf 698 jak odpuszczasz pedal gazu to z tłumika wali dymem ????rozrzad??
ciagnik jest bez turbiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dym przy odpuszczaniu gazu,to olej dostaje się przez prowadnice zaworowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem w necie pelno katalogow i instrukcji na jakiejs holenderskiej stronce do seri 31xx , 30xx , 5xx ale niema akurat do mojego tzn 390 nikt z was nie widzial instrukcji obslugi do mf 390 lub katalogu w necie do sciagniecia

Znalazłem podobną stronke do większości MF formacie pdf ok 130 stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktos cos znalazł to moze podajcie linka lub poprotu napiszcie adres www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jeśli ktos cos znalazł to moze podajcie linka lub poprotu napiszcie adres www

Może tutaj

http://www.annatefka.nl/mf_techniek/mf_ond_boek.pdf

 

tak to ta sama strona co ja znalazlem tylko niema nic do mojego

 

nie wiecie gdzie mozna kupic lub zamowic pokrywe filtra kabinowego do MF 390 ta co jest na dachu przykrecana plastikowa szara ??? bo po ostatniej burzy galaz z drzewa spadla i mi ja polamala , pekniecie nie jest duze ale juz przeciek gotowy , jak myslicie u korbankow dostane to i jaka moze byc cena???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tez coś jesthttp://eikmaskin.nxc.no/eik/content/download/505/3521/file/10_KOMPLETT_KATALOG.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MF 3125 żyleta!! jestem z niego zadowolony

mam pole które ma 12ha i jest odmnie oddalone o 10KM i cały zbiornik mu wysatrczy na te 12ha orki i jescze 20Km razem wte i wewte

 

jescze mu zostanie troche litrów ale nie wiem ile bo nie sprawdzałem dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisując w google manual finder znajdziecie strone na której sa instrukcje obslugi i warsztatowe do wielu ciagników niestety za kazse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam MF 3125 żyleta!! jestem z niego zadowolony

mam pole które ma 12ha i jest odmnie oddalone o 10KM i cały zbiornik mu wysatrczy na te 12ha orki i jescze 20Km razem wte i wewte

 

jescze mu zostanie troche litrów ale nie wiem ile bo nie sprawdzałem dokładnie

 

no 240 l to tez niezle bo zbiornik masz 250 l tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam MF 3125 żyleta!! jestem z niego zadowolony

mam pole które ma 12ha i jest odmnie oddalone o 10KM i cały zbiornik mu wysatrczy na te 12ha orki i jescze 20Km razem wte i wewte

 

jescze mu zostanie troche litrów ale nie wiem ile bo nie sprawdzałem dokładnie

 

no 240 l to tez niezle bo zbiornik masz 250 l tak??

nie ma takiego zbiornika 250 l w 3125 albo 220 litrów albo 100l(chyba wersja szwedzka)- Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam mf 2685 podobno jest to to samo co 3525 i podobne 3505 i 3545 szukałem w necie jakiś instrucji ale nic nie znalazłem, może ktoś coś znalazł o tych typach, jak tak proszę o jakiś namiar na taką stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam MF 3125 żyleta!! jestem z niego zadowolony

mam pole które ma 12ha i jest odmnie oddalone o 10KM i cały zbiornik mu wysatrczy na te 12ha orki i jescze 20Km razem wte i wewte

 

jescze mu zostanie troche litrów ale nie wiem ile bo nie sprawdzałem dokładnie

 

no 240 l to tez niezle bo zbiornik masz 250 l tak??

nie ma takiego zbiornika 250 l w 3125 albo 220 litrów albo 100l(chyba wersja szwedzka)- Pozdrawiam

znajomy ma 3125 i sie chwalil ze mu 250 litrow wchodzi a ze 100 litrowym zbiornikiem to lipa do takiego ciagnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Mfa 255 od pewnego czasu zazyą sie dusic kapke na małych obrotach i i nierównomiernie pracoweać:/ Wymieniłem filtr paliwa i juz jakby mu przeszło przyjechał mechanik i mówił ze chyba jeden cylinder nei chodzi bo wtrysk nanic i cos z zaworami bo gdacze jak to określi:/ hmm co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzić ciśnienie sprężania jak by na 2 chodził to bedzie jak c 330 tak jest przy odpowietrzaniu np jak się jeden przewód wysokiego cisnienia poluzuje. jamiałem w swojm przepalona uszczelke tez byl słaby olej mi wyżucało i przy gaszeniu z wydechu było słychac takieświstanie ale tak na odległosć trudno zgadnąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jaki olej wlać do hydrauliki w mf3120 musi być orginalny czy może być zamiennik???

Dobrej jakości olej hydrauliczny byle nie AGROL U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jaki olej wlać do hydrauliki w mf3120 musi być orginalny czy może być zamiennik???

Dobrej jakości olej hydrauliczny byle nie AGROL U

Pisałem już wcześniej, że do Masseyów tylko orlen agro stou, albo lotos agro stou, bez różnicy. Nadaje się do skrzyni i silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...