Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:35 Wto 17 Lip 2018

Agrolok
Czym zwalczacie owady w budynkach inwentarskich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
steel

PostWysłany: 10:25 Sro 28 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma BROS produkuje coś co się nazywa dwuskładnik, niezłe działanie, wabi muchy, można na jakiś szmatach lub kawałkach drewna wystarczy poźniej tylko co jakiś czas zwilżać wodą i ciągle padaja. Można też bezpośrednio na ściany, bezzapachowy. Naprawdę polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przem

PostWysłany: 21:01 Pon 26 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ubieglym roku tez stosowalem AGITE i bylo calkiem niezle, w tym roku kupilem MUCHOMOX i jest kiepsko tzn. muchy gina po tym preparacie ale on ich nie wabi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
blady

PostWysłany: 11:46 Pon 26 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Też miałem problem z muchami zwłaszcza w nasłonecznionych miejscach od południa. Ja zastosowałem preparat AGITA firmy chyba novartis juz nie pamiętam. Jest to granulat do sporządzania zawiesiny do malowania. Maluje sie ściany w budynkach i na zewnątrz. widac że działa bo codziennie zamiatam padłe muchy. Koszt 1 opakowanie 85zł starczy na pomalowanie gdzieś 100-150 m2, są też mniejsze opakowania. W necie znajdziesz sporo podobnych preparatów.
Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przem

PostWysłany: 11:09 Pon 26 Cze 2006    Temat postu: Czym zwalczacie owady w budynkach inwentarskich? Odpowiedz z cytatem

Witam pytanie jak wyzej, moze ktos zna jakies skuteczne preparaty do zwalczania much w chlewni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: