Skocz do zawartości
Żeldrob1

CENA BROJLERA

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego zawsze powtarzam, żeby było rolnictwo jednorodne to wszystkie działy produkcyjne na jednej stawce vat inaczej za chwilę się znajdzie człowiek z tysiącem kurek i powie, że ma koszt produkcji na poziomie 4zł bo kurki sobie dziobią pole ze zbożem obok....takie porównywanie kto jakie ma koszty to tak jakby chwalenie się kto jakie ma duże jaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Mistrz napisał:

No może z tym zostaje to trochę przesadziłem ale na raty wystarcza a na pewno nie jest poniżej zera tak jak piszesz

Ubojnie bardzo kochają takich hodowców . Siedzisz ciągle w gnoju , nawet sam łapiesz i cieszysz się z tego , że Ci na ratę starcza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma 3000 na dwa miesiące . 

Rozumiecie coś z tego ? 

A wasz szef panie Kaszub przyzwala usiadywanie na forum? . Po co taka zawiść żeby wpisywać tak niskie wynagrodzenie. Macie jakiś uraz do rolników?

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez agroleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, agroleń. napisał:

To ma 3000 na dwa miesiące . 

Rozumiecie coś z tego ? 

A wasz szef panie Kaszub przyzwala usiadywanie na forum? . Po co taka zawiść żeby wpisywać tak niskie wynagrodzenie. Macie jakiś uraz do rolników?

W sumie to na dwa miesiące Tylko że ja mam dwa Kurniki wstawiane na przemian z jednego dodaję 3000 z drugiego też 3 000 i wychodzi 3000 na miesiąc mi to spokojnie wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mistrz napisał:

W sumie to na dwa miesiące Tylko że ja mam dwa Kurniki wstawiane na przemian z jednego dodaję 3000 z drugiego też 3 000 i wychodzi 3000 na miesiąc mi to spokojnie wystarcza

Szczerze to wolałbym iść do pracy na etat i dostać te 3 tyś wypłaty. Ryzyko mniejsze i weekendy wolne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niepiśmienny pomocnik murarza nie przyjdzie dziś do pracy za 3tys, ba, za 4 nie ma kto przyjść , poza tym czytajcie, jak niemiaszki was wy..., im rolnictwo niepotrzebne tylko rynek zbytu dla przemysłu motoryzacyjnego

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/31460-po-podpisaniu-umowy-unii-europejskiej-z-mercosurem-polskie-i-europejskie-rolnictwo-juz-nie-beda-potrzebne-glownym-zwolennikiem-ratyfikowania-umowy-sa-niemcy

Edytowane przez Kasia-mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz ciebie gorzej zresocjalizować niż seryjnego przestępce...

brak słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mistrz napisał:

W sumie to na dwa miesiące Tylko że ja mam dwa Kurniki wstawiane na przemian z jednego dodaję 3000 z drugiego też 3 000 i wychodzi 3000 na miesiąc mi to spokojnie wystarcza

Z całym szacunkiem ale z tego wpisu wynika że nic nie zostaje a przykład mogę podać mój gdzie caly obiekt wola o gruntowny remont mimo że przed covidem udało mi się odłożyć jakąś sumę to i tak nie stać mnie na remont ponieważ sprzedalem żywiec za 2 zł ogrom kasy straciłem ale jakoś przetrwałem zapożyczając się a teraz też nie podejmuje tego remontu bo jak widać sytuacja z UA Wypycha nas z roku na rok, przy 5 obiektach można sobie pozwolić na więcej przy 10 i roznych rzutach czasowych to jeszcze lepiej ale przy 1 lub 2 obiektach remontuje się co trzeba na juz, ceny czesci paszociągów i reszty wyposażenia diamentralnie wzrosły nie mówiąc o innych rzeczach, ci co sami robią pasze w tym momencie są na wielkim plusie taka moja opinia ale każdy zna swoje wydatki nerwy i zarobki, nie po to człowiek prowadzi działalność żeby być gorzej traktowany niż zwykły pracownik bo tak to teraz wygląda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, asa napisał:

Z całym szacunkiem ale z tego wpisu wynika że nic nie zostaje a przykład mogę podać mój gdzie caly obiekt wola o gruntowny remont mimo że przed covidem udało mi się odłożyć jakąś sumę to i tak nie stać mnie na remont ponieważ sprzedalem żywiec za 2 zł ogrom kasy straciłem ale jakoś przetrwałem zapożyczając się a teraz też nie podejmuje tego remontu bo jak widać sytuacja z UA Wypycha nas z roku na rok, przy 5 obiektach można sobie pozwolić na więcej przy 10 i roznych rzutach czasowych to jeszcze lepiej ale przy 1 lub 2 obiektach remontuje się co trzeba na juz, ceny czesci paszociągów i reszty wyposażenia diamentralnie wzrosły nie mówiąc o innych rzeczach, ci co sami robią pasze w tym momencie są na wielkim plusie taka moja opinia ale każdy zna swoje wydatki nerwy i zarobki, nie po to człowiek prowadzi działalność żeby być gorzej traktowany niż zwykły pracownik bo tak to teraz wygląda.

Mam tak samo jak ty i przyznaję rację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, asa napisał:

Z całym szacunkiem ale z tego wpisu wynika że nic nie zostaje a przykład mogę podać mój gdzie caly obiekt wola o gruntowny remont mimo że przed covidem udało mi się odłożyć jakąś sumę to i tak nie stać mnie na remont ponieważ sprzedalem żywiec za 2 zł ogrom kasy straciłem ale jakoś przetrwałem zapożyczając się a teraz też nie podejmuje tego remontu bo jak widać sytuacja z UA Wypycha nas z roku na rok, przy 5 obiektach można sobie pozwolić na więcej przy 10 i roznych rzutach czasowych to jeszcze lepiej ale przy 1 lub 2 obiektach remontuje się co trzeba na juz, ceny czesci paszociągów i reszty wyposażenia diamentralnie wzrosły nie mówiąc o innych rzeczach, ci co sami robią pasze w tym momencie są na wielkim plusie taka moja opinia ale każdy zna swoje wydatki nerwy i zarobki, nie po to człowiek prowadzi działalność żeby być gorzej traktowany niż zwykły pracownik bo tak to teraz wygląda.

w sumie to powinieneś być zadowolony , że masz obiekt "tylko" do remontu i jak sądzę bez bankowego kredytu. Pomyśl, z najlepiej jak policzysz ile co miesiąc, kwartał muszą w ząbkach zanieść do banku ci, którzy pobudowali budy za grube miliony przy wiborze praktycznie zerowym , a dzisiejszych notowaniach. Od razu będzie Ci lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, asa napisał:

 

Ja też przyznam rację bo mam podobnie napisałem jaki mam koszt resztę każdy może sobie obliczyć, napisałem że na ratę mi wystarcza i jeszcze na życie zostaje, z czego ja akurat jestem zadowolony bo były czasy kiedy na ratę mi nie starczało a de hejsy dzwoniły i blokowały mi dostawy i wtedy było źle a teraz jest jak jest ale tragedii nie ma o to mi chodzi od samego początku, czy ja chociaż raz napisałem że jest wspaniale i jestem zadowolony? Nie!!! napisałem że może nie jest dobrze ale nie jest też tak źle jak co niektórzy piszą, przynajmniej dla mnie ale oczywiście jak się tutaj napisze coś tak jak jest naprawdę to cię wszyscy zaczną gnoić jeżeli macie koszt 6 zł to sobie miejcie ja mam koszt niższy napisałem powody przez jakie między innymi taki koszt mam. Jeszcze mi zostało parę lat spłacania ale jak to spłacę to mi będzie zostawało to wszystko i nie będzie już szło na kredyt tylko z drugiej strony jak patrzę na stan drugiego kurnika to za parę lat będzie trzeba brać kolejny kredyt żeby drugi kurnik wyremontować i tak w ogóle jeszcze pytanie czy za parę lat będzie zostawać chociaż tyle co teraz zostaje? bo wszystko wskazuje na to że za parę lat to rzut w rzut będzie do tyłu i wtedy to już za długo nie da się pociągnąć.

Także Podsumowując każdy sobie prowadzi jak chce, Ja napisałem jak to robię. Ja po prostu zaoszczędzam tam gdzie się da i wcale nie okradam sam siebie bo to jest moja praca, nie muszę oddać pieniędzy obcej osobie bo sam sobie to zrobiłem i te pieniądze mi zostały ale jak ktoś myśli inaczej to niech sobie siedzi i płacze że ma koszt 6 zł i wychodzi do tyłu, a najbardziej bawią mnie ci co mają jeden kurnik siedzą na dupie i nic nie robią bo zatrudniają sobie pracownika żeby im przez cały rzut prześcielił dwa baloty słomy i pozbierał pady dwa razy dziennie płacą mu wypłatę a później płaczą że im nic z rzutu nie zostało a jakby sami robili przy tych kurach to po pierwsze zapewne mieliby  lepszy wynik a po drugie nawet jeśli by mieli taki sam to zostałaby im wypłata którą zapłacili pracownikowi jest różnica? jest, takie jest moje myślenie i takie jest moje liczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mistrz napisał:

Ja też przyznam rację bo mam podobnie napisałem jaki mam koszt resztę każdy może sobie obliczyć, napisałem że na ratę mi wystarcza i jeszcze na życie zostaje, z czego ja akurat jestem zadowolony bo były czasy kiedy na ratę mi nie starczało a de hejsy dzwoniły i blokowały mi dostawy i wtedy było źle a teraz jest jak jest ale tragedii nie ma o to mi chodzi od samego początku, czy ja chociaż raz napisałem że jest wspaniale i jestem zadowolony? Nie!!! napisałem że może nie jest dobrze ale nie jest też tak źle jak co niektórzy piszą, przynajmniej dla mnie ale oczywiście jak się tutaj napisze coś tak jak jest naprawdę to cię wszyscy zaczną gnoić jeżeli macie koszt 6 zł to sobie miejcie ja mam koszt niższy napisałem powody przez jakie między innymi taki koszt mam. Jeszcze mi zostało parę lat spłacania ale jak to spłacę to mi będzie zostawało to wszystko i nie będzie już szło na kredyt tylko z drugiej strony jak patrzę na stan drugiego kurnika to za parę lat będzie trzeba brać kolejny kredyt żeby drugi kurnik wyremontować i tak w ogóle jeszcze pytanie czy za parę lat będzie zostawać chociaż tyle co teraz zostaje? bo wszystko wskazuje na to że za parę lat to rzut w rzut będzie do tyłu i wtedy to już za długo nie da się pociągnąć.

Także Podsumowując każdy sobie prowadzi jak chce, Ja napisałem jak to robię. Ja po prostu zaoszczędzam tam gdzie się da i wcale nie okradam sam siebie bo to jest moja praca, nie muszę oddać pieniędzy obcej osobie bo sam sobie to zrobiłem i te pieniądze mi zostały ale jak ktoś myśli inaczej to niech sobie siedzi i płacze że ma koszt 6 zł i wychodzi do tyłu, a najbardziej bawią mnie ci co mają jeden kurnik siedzą na dupie i nic nie robią bo zatrudniają sobie pracownika żeby im przez cały rzut prześcielił dwa baloty słomy i pozbierał pady dwa razy dziennie płacą mu wypłatę a później płaczą że im nic z rzutu nie zostało a jakby sami robili przy tych kurach to po pierwsze zapewne mieliby  lepszy wynik a po drugie nawet jeśli by mieli taki sam to zostałaby im wypłata którą zapłacili pracownikowi jest różnica? jest, takie jest moje myślenie i takie jest moje liczenie.

Mistrzu kiedyś rozmawiałem z jednym hodowcą na temat kosztów i usłyszałem coś takiego - "wiesz w poprzednim rzucie kupiłem 10 ton węgla, ale spaliłem tylko 7 więc koszt opałowy  wyszedł 7x900=6300 . Teraz jeszcze mniej bo miałem zapas 3 tony no i z nowego zakupu spaliłem 4 więc koszt 4x900=3600 " . 🤣 Zajefajna logika i "racjonalna" ekonomia 😂Jak wywalam obornik i biorę np. jedną czy 2 osoby do kosmetyki to nie liczę tylko kosztu tych 2 osób , ale także paliwo do ładowarki , jej amortyzację  i oczywiście swoje godziny. I to jest dopiero koszt . Jasne, że amortyacji i mojej pracy mógłbym nie liczyć , ale to jest bzdura bo ładowarka kosztuje 300tys. więc trzeba lat żeby się zwróciła , a ja zamiast siadać za stery mógłbym robić multum innych rzeczy .Gdybym posadził operatora to za darmo mi nie popracuje więc....???  Jak w silosach zostaje pasza to także znam hodowców , którzy do zuzycia odliczają to co zostało , ale później do kolejnego zuzycia już pozostałości  nie doliczaja bo traktują to jako bonus....no bo została z poprzedniego rzutu. Oczywiście kasy za nią też nie liczą .....ot takie to liczenie kosztów. A to tylko dwa przykłady, które w sumie mozna mnozyc. Licz jak chcesz, pracuj jak chcesz w końcu to Twoje kurniki, i Twoja praca .....ale z ekonomią i matematyką wg mnie ma to niewiele wspólnego. To wręcz śmieszne żeby z inwestycji kilkaset tys. złotych zostało przez 2 m-ce 3 tys. złotych. czy nawet 6...ba nawet 10tys.....( 5/m-c) A nie pracujesz kilka tylko kilkanaście godzin na dobę. Lubisz pracować za free o.k......tylko w takiej sytuacji to lepiej iść nawet na fizola do kogoś na fermę i zdecydowanie więcej zarobisz.....i to za 8 godzin dziennie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Żeldrob1 napisał:

w sumie to powinieneś być zadowolony , że masz obiekt "tylko" do remontu i jak sądzę bez bankowego kredytu. Pomyśl, z najlepiej jak policzysz ile co miesiąc, kwartał muszą w ząbkach zanieść do banku ci, którzy pobudowali budy za grube miliony przy wiborze praktycznie zerowym , a dzisiejszych notowaniach. Od razu będzie Ci lepiej 

Swego czasu też musiałem spłacić co nie co, a te budy za miliony psujące jak ja to mówię te rodzinne hodowle to jakoś mi ich nie żal wiedzieli co podpisują nikt pistoletu im nie przykładał nie mówiąc o drugiej stronie tego biznesu czyli ubojnia paszarnie oni są z nich baaaardzo dumni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Żeldrob1 napisał:

w sumie to powinieneś być zadowolony , że masz obiekt "tylko" do remontu i jak sądzę bez bankowego kredytu. Pomyśl, z najlepiej jak policzysz ile co miesiąc, kwartał muszą w ząbkach zanieść do banku ci, którzy pobudowali budy za grube miliony przy wiborze praktycznie zerowym , a dzisiejszych notowaniach. Od razu będzie Ci lepiej 

O ile w ogóle martwią się że muszą kasę w ząbkach przynieść bo tak jak już tutaj było na forum pisane często jest tak że jak masz milion to się martwisz a jak masz 10 milionów to martwi się bank także nie oni w ząbkach przynoszą a to bank zgrzyta ząbkami żeby mu kasę przynieśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu dla mnie to jesteś prowokator i ignorant. Zużycia masz perfekt, gazu ci w zbiorniku nie ubywa a wręcz przybywa, wszystko robisz sam, łącznie z łapaniem, zbieraniem padlaków, ścieleniem i ogólnie obsługa, a zostaje ci 3000 pensji? Jaja sobie chłopie robisz? Nie wierzę w takie historie i nie wchodzę z tobą nawet w dyskusję bo zwyczajnie nie wierzę w te twoje opowieści.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niepiśmienny pomocnik murarza nie przyjdzie dziś do pracy za 3 tys, ba, nie ma nawet chętnych do pracy za 4 tys więc skończcie już pisać te banialuki i odpowiadać na prowokacje trolli z wielkich konglomeratów ubojniano-paszarbnianych i pzeczytajcie lepiej artykuł na cenach rolniczych że zaraz umowa Mercosur i likwidacja rolnictwa w UE bo Niemcy naciskają na umowę ponieważ chcą sprzedawać tam auta, na rolnictwie im nie zależy, czy kuraka zrobi Ukrainiec, Polak czy Brazylijczyk nie ma znaczenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medox lepiej powiedz co przewidujesz na jesień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy wszyscy jesteście jacyś zaburzeni 3000 na życie doliczam sobie do kosztów jak mi zostaje 30 000 to mam k...u....r....w.....a 30 000 Zresztą nie ma tutaj z kim rozmawiać bo wszystkim się w du.....pa.....ch poprzewracało i jak widać to chyba nikt z tutaj obecnych oprócz żeldroba i kokoko nie robi nic na swoich kurnikach tak jak już pisałem, siedzą zatrudniają pracowników nie robią nic i płaczą że nic nie mają no proste bo jak się nic nie robi to się nic nie ma bo się wszystko oddaje ludziom którzy robią za ciebie a jak człowiek napisze że pracuje sam to go wyśmiewają że tak się nie da.

 

Co Lysonzi1 uważasz że nie da się ogarnąć dwóch 20tysięczników? no rzeczywiście ale filozofia, nie da się rady samemu dościelić? ludzie dościelanie całego kurnika zajmuje 3 godziny i to dościelanie dosłownie każdego zakamarku, rzadko kiedy się tak ścieli zazwyczaj ścieli się pod liniami i gdzieś tam gdzieniegdzie zajmuje to półtorej do dwóch godzin i po robocie nie robi się tego codziennie zimą Max co drugi dzień i to przez dwa góra trzy tygodnie ale jak się nie umie ustawić wentylacji to się ścieli cały rzut, jakie łapanie samemu przyjeżdża ekipa osiem osób ja jestem dziewiąty, zbieranie padów No nie rozśmieszajcie mnie obchód na dwóch kurnikach z ustawianiem wlotów i wszystkiego zajmuje półtora godziny, dwa razy dziennie daje trzy godziny a oleju opałowego a nie gazu wcale nie przybywa tylko ubywa ale w tempie trzy razy wolniejszym niż u większości tutaj obecnych bo trzeba umieć sobie wszystko ustawić a jak się nie umie to może się trzeba nauczyć a nie obrażać tego który potrafi to ustawić. Jak wszyscy to wszystko co napisałem wyolbrzymiają Ale mi ciśnienie podskoczyło ja już mam też dość nie kontynuuję już tego tematu bo tutaj porozmawiać można tylko z kilkoma osobami którze odpisują logicznie pytają, coś skomentują, przedstawią jak sytuacja wygląda u nich a nie wyolbrzymiają wszystko do nie wiadomo jakiej skali kłamią i przekręcają.

 

 

Edytowane przez Mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2023 o 10:43, Mistrz napisał:

W sumie to na dwa miesiące Tylko że ja mam dwa Kurniki wstawiane na przemian z jednego dodaję 3000 z drugiego też 3 000 i wychodzi 3000 na miesiąc mi to spokojnie wystarcza

Mistrzuniu, to jeśli miałbyś ochotę na 15 tyś miesięcznie z mieszkaniem + jeszcze udział w zyskach (lub w dobrym wyniku za rzut...., do wyboru),  to zapraszam do kontaktu. A jak chcesz jeszcze więcej, to też zapraszam do kontaktu, naprawdę. Takiego cyborga nie znajdę nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mistrz napisał:

Czy wy wszyscy jesteście jacyś zaburzeni 3000 na życie doliczam sobie do kosztów jak mi zostaje 30 000 to mam k...u....r....w.....a 30 000 Zresztą nie ma tutaj z kim rozmawiać bo wszystkim się w du.....pa.....ch poprzewracało i jak widać to chyba nikt z tutaj obecnych oprócz żeldroba i kokoko nie robi nic na swoich kurnikach tak jak już pisałem, siedzą zatrudniają pracowników nie robią nic i płaczą że nic nie mają no proste bo jak się nic nie robi to się nic nie ma bo się wszystko oddaje ludziom którzy robią za ciebie a jak człowiek napisze że pracuje sam to go wyśmiewają że tak się nie da.

 

Co Lysonzi1 uważasz że nie da się ogarnąć dwóch 20tysięczników? no rzeczywiście ale filozofia, nie da się rady samemu dościelić? ludzie dościelanie całego kurnika zajmuje 3 godziny i to dościelanie dosłownie każdego zakamarku, rzadko kiedy się tak ścieli zazwyczaj ścieli się pod liniami i gdzieś tam gdzieniegdzie zajmuje to półtorej do dwóch godzin i po robocie nie robi się tego codziennie zimą Max co drugi dzień i to przez dwa góra trzy tygodnie ale jak się nie umie ustawić wentylacji to się ścieli cały rzut, jakie łapanie samemu przyjeżdża ekipa osiem osób ja jestem dziewiąty, zbieranie padów No nie rozśmieszajcie mnie obchód na dwóch kurnikach z ustawianiem wlotów i wszystkiego zajmuje półtora godziny, dwa razy dziennie daje trzy godziny a oleju opałowego a nie gazu wcale nie przybywa tylko ubywa ale w tempie trzy razy wolniejszym niż u większości tutaj obecnych bo trzeba umieć sobie wszystko ustawić a jak się nie umie to może się trzeba nauczyć a nie obrażać tego który potrafi to ustawić. Jak wszyscy to wszystko co napisałem wyolbrzymiają Ale mi ciśnienie podskoczyło ja już mam też dość nie kontynuuję już tego tematu bo tutaj porozmawiać można tylko z kilkoma osobami którze odpisują logicznie pytają, coś skomentują, przedstawią jak sytuacja wygląda u nich a nie wyolbrzymiają wszystko do nie wiadomo jakiej skali kłamią i przekręcają.

 

 

podobno są i tacy co to na fermę raz na miesiąc jadą zobaczyć czy wszystko sie produkuje zazdroszczę  ja praktycznie cały czas na fermie siedzę i wszysko sam ogarniam takie trochę niewolnictwo 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Nowy2022 napisał:

podobno są i tacy co to na fermę raz na miesiąc jadą zobaczyć czy wszystko sie produkuje zazdroszczę  ja praktycznie cały czas na fermie siedzę i wszysko sam ogarniam takie trochę niewolnictwo 

A no niewolnictwo mi kiedyś jeden powiedział że jestem więźniem własnego podwórka i miał trochę racji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Radas napisał:

Mistrzuniu, to jeśli miałbyś ochotę na 15 tyś miesięcznie z mieszkaniem + jeszcze udział w zyskach (lub w dobrym wyniku za rzut...., do wyboru),  to zapraszam do kontaktu. A jak chcesz jeszcze więcej, to też zapraszam do kontaktu, naprawdę. Takiego cyborga nie znajdę nigdzie.

Płacisz ludziom  15 koła ? Za ile kurników pod opieką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...