Skocz do zawartości
Gość ali

Tuning ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

moglby ktos zarzucic zdjecia jak sie podpieliscie z tym zegarem i wogole jak sie w kabince prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jestem ciekaw gdzie to podłączyć....a tak wogóle to ile może osiągnąć turbina w ciągniku? bo na allegro widać tylko z zeskalowaniem do 2 barów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zakładaliście jakieś uleprzenia do traktorów marki URSUS3512 w postaci Halogenów Nagrzewnic FamFar??

 

jak byście chcieli to moge pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jestem ciekaw gdzie to podłączyć....a tak wogóle to ile może osiągnąć turbina w ciągniku? bo na allegro widać tylko z zeskalowaniem do 2 barów...

 

nie przekracza 1 bar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki zakładaliście jakieś uleprzenia do traktorów marki URSUS3512 w postaci Halogenów Nagrzewnic FamFar??

 

jak byście chcieli to moge pomóc

 

W sprawie nagrzewnicy z chęcią posłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jestem ciekaw gdzie to podłączyć....a tak wogóle to ile może osiągnąć turbina w ciągniku? bo na allegro widać tylko z zeskalowaniem do 2 barów...

Ja mierzyłem ciśnienie nowej turbiny w 1012 obroty na max bez obciązenia i wyniosło 0,55 bara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie nagrzewnicy z chęcią posłucham.

 

chciałeś posłuchać o nagrzewnicy prawda??

zgłoś sie do mnie na GG to pogadamy o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jestem ciekaw gdzie to podłączyć....a tak wogóle to ile może osiągnąć turbina w ciągniku? bo na allegro widać tylko z zeskalowaniem do 2 barów...

 

W JD 6920 max 1,4 pod pełnym obciążeniem (przyspieszanie) i to w zimny dzień.

A przy dużym obciążeniu na polu 1,2, a obciążenie średnie między 0,6-0,8.

Na postoju podczas gazowania jakieś 0,4-0,5 bar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jestem ciekaw gdzie to podłączyć....a tak wogóle to ile może osiągnąć turbina w ciągniku? bo na allegro widać tylko z zeskalowaniem do 2 barów...

 

W JD 6920 max 1,4 pod pełnym obciążeniem (przyspieszanie) i to w zimny dzień.

A przy dużym obciążeniu na polu 1,2, a obciążenie średnie między 0,6-0,8.

Na postoju podczas gazowania jakieś 0,4-0,5 bar.

 

Panowie nie znam się na tym -podpowiedzcie jakiie ciśnienie jest optymalne dla zużycia paliwa i mocy -czy to tylko gadżet - jest i może nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przegiecie z ceną i różyczkami

 

Z ozdobami fakt,że przesadził,ale to właśnie nazywa się stan idealny ciągnika A na 10 ha trochu przyduży choć jak gliny ma albo rędziny jak u mnie to sie nie dziwie za bardzo. Nie narobił się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnei ja tez założyłem wreszcie ten wskaznik po dłuższym lezakowaniu i na postoju przy przegazówce to maks 0.35bara osiagneła turbian. A powiedzcie mi jescze jak to jest z turbinami bez zaworu sterujacego. jak to jest rozwiazane ?? Bo to takie dziwne żeby turbawka nie miał zaworu który steruje cisnieniem tylko pompuje ile chce Awąłsnie tak jest w moim 7341

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilośc załadowanego powietrza kest zależna od powietrza na wydechu. Wiadomo ze disel nie ma przepustnicy jak benzyna a ilość (obiętość) wyrzuconego powietrza (spalin) zalezna jest od wielkości wtryśnietego paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to logiczne ale po mojemu turbina powinna miec sterowanie niezależne od spalin Mój zetor pod obciazeniem łapie 0,8bara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Same Laser 90 jest on chłodzony powietrzem, ale nie jestem pewien gdzie jest jakaś kontrolka od temperatury silnika i czy wogóle działa. więc chce założyc w nim jakić dodatkowy czujnik temperatury silnika. co polecacie i jak to zrobić???? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dobrego sklepu poproś sprzedawcę o katalog Granitu poszperaj na pewno znajdziesz jakiś zegar do Sama. Jak nie to próbuj na częściach od Deutza, tylko komplet, czujnik+zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. więc chce założyc w nim jakić dodatkowy czujnik temperatury silnika. co polecacie i jak to zrobić??

Normalnie. Polecam Władymirca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TractorPulling to dyscypliny sportowe. Specjalnie daje się po 3 silniki. Tuninguje się też małe kosiarki, do wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. więc chce założyc w nim jakić dodatkowy czujnik temperatury silnika. co polecacie i jak to zrobić??

Normalnie. Polecam Władymirca.

termometr od pieca CO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to logiczne ale po mojemu turbina powinna miec sterowanie niezależne od spalin Mój zetor pod obciazeniem łapie 0,8bara
ilością paliwka masz sterowane doładowanie jak zwiększysz jego ilośc dmuchnie jeszcze więcej ale gdy przekroczysz pewną granice poprostu stopią sie zawory (sprawdzone) wypalaja sie gniazda a turbina nagrzewa sie do białości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...