Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ma samsunga X680.

Wcześniej byłem szczęśliwym posiadaczem motorolki, ale miałem bliskie spotkanie z dresami i telefon zmienił właściciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE DOPOMÓŻCIE

 

A więc tak zastanawiam się na zakupieniem telefonu. Myśle nad Motorolą V6 Maxx, Samsungiem D900 no i Sony Ericson K800i. Co byście mi poradzili. Jak to jest z tymi telefonami, Samsung i SE mają aparaty 3 mpx motorola ma 2 ale jak to jest ze zdjęciami. Słysszałem ze wielkość pixeli nie gwarantuje odrazu dobrej jakości zdjęć. Jak jest z ich obsługą, trwałością i zasięgiem

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZAKAL Z tego co napisałeś najlepszym telefonem będzie k800i (świetny aparat, super wyświetlacz, nawet niepsujący się dżoy), godny uznania jest też samsung telefon też niczego sobie (fajny wygląd, slider, super jakość wykonania), Mota odpada bo to mota, malo funkcji nędzny aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy sprzedaje telefony komórkowe.

Z jego opinii wynika, iz najmniej zawodne są Nokia i Motorlolla tzn. najmniej jest napraw w trakcie trwania gwarancji.

Tak więc można smiało wybierać spośród modeli tych marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3,5 roku bezawaryjnej pracy mój T610 nagle zamilkł Rozebralem go i okazało się, że nastapilo jakieś zwarcie na płycie głównej - widać ślady nanopożaru Zamówiłem na Allegro drugi z uskodzonym LCD i płytą klawiatury, i będę reanimował - może złoęe z nich jeden dobry... Mam sentyment do tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie moje tel.:

n3330

n3100

n3200

n6230i

i obecnie n70

Ton się nazywa wierność marce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym telefonem byla nokia 3100 mialem ja dosc dlugo,mam do niej w pelni szacunek,pozniej mialem nokie 6103 ten sprzet sluzyl mi tylko przez jakies 4 miesiace,teraz ma go moja siostra. A ja mam samsunga x530 i nokie 3200 ale zmieniam ja na nokie 6822,czekam tylko na paczke.....kupile na allegro,zobaczymy jak bedzie chodzil sprzet a jesli juz chodzi o tel. to mam na sprzedaz wlasnie n3200 stan bardzo dobry sprzedaje z powodu....po prostu znudzila mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z telefonami zaczeła się od cegły potem bawiłem sięw naprwę i patchowanie siemensów i noki:

1.alcatel (taki wielki)

2 siemens c45 (sl45 pierszy tel nadający się do modyfikacji programowych z mp3 )

3 siemensy seri 55 (s55,m55,sl55)

4 siemen seria 60 (c60, mc60)

5 siemens s65 (dobry aparat i karta pamięci) fajne patche są do niego

6 n 6288

z tych tel na stanie mam (nokie, s65,m55,sl55,mc60) jeszcze przewineło się przez moje paluszki pare starych noki ogólnie to nie jestem wstanie policzyć ile telefonów użytkowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie:

nokia 3210

3310

siemens c60 mam go do tej pory ale jego dni są już policzone...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6230 jako chwilowy zmiennik T610. Ale coś mi się wydaje, że zostaną obydwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam kłopot i prosze o pomoc użytkowników telefonu Sony Ericsson k 750i. problem polega na tym że nie wiem jak przenieść zdjęcia z telefonu na komputer. jak to zrobić prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli się nie mylę, to wystarczy podłączyć kabelkiem USB (dołączanym do telefonu) telefon z komputerem, ewt. trzeba wgrać jakiś soft z płytki również dostarczanej z telefonem, zobacz jeszcze na stronę SE http://www.sonyericsson.pl

moze tam jest jakiś dodatkowy soft potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak przenieść zdjęcia z telefonu na kompute

Można także poprzez podczerwień lub Bluetooth. Pojedyncze fotki przesyłam właśnie IRDą ale mp3 już tylko kabelkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam kłopot i prosze o pomoc użytkowników telefonu Sony Ericsson k 750i. problem polega na tym że nie wiem jak przenieść zdjęcia z telefonu na komputer. jak to zrobić prosze o pomoc
do se trzeba miec soft i oczywiscie kabel lub bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie zasilić konto telefonu na karte z telefonu na abonament w plusie?? Jeśli tak to prosze o podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna. mój skarb miał telefon w plusie na abonament i w tej sieci każdy numer ma cos takiego jak punkty za kwoty rachunków (płacisz rachunek, dodają ci jakąś ilośc punktów). za te punkty mozna sobie potem wybrać jakiś tam prezent, między innymi mozna doładować za to konto kogoś, kto ma tel. na karte. i adam robil to chyba telefonicznie, tzn. bez koniecznosci wizyty w punkcie sprzedaży plusa, ale nie wiem dokladnie jak. o szczegóły proponuje zapytać w punkcie obsługi klienta pod bezplatnym numerem tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Zamieżam kupić nowy telefon. Z początku miałem na oku SE K800i lecz ostatnio przerzuciłem się na Nokia N73. Ma ktoś z was ten telefon. Do noki można dokupić moduł GPS i tu mi się nasuneła myśl czy nie dało by się wgrać do niego jakiegoś programu do pomiaru pola Tylko czy jest taki program na symbiana Moim zdaniem Nokia powinna wgrywać do swoich telefonów Windows Mobile

 

Jakie są wasze opinie o tym modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pmiaru pola to sobie kup data logger kosztoje cos ok 400 , teraz do wiekszosci nowych komorek mozna podlaczyc gps , Fajny artykol jest w niezbednik extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W erze na abonament masz np. 40 min wymienialnych na 160 sms. Mogę wykorzystać np 20 min i 80 sms ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...