Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W lubuskim 2.3.Niedlugo ubojnie nie beda mialy co bic bo nas juz nie bedzie.Beda siedzieli i patrzyli na swoje nowe i piekne ubojnie.Beda bili swojego ptaka pomiedzy nogami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dolny Śląsk 2.40netto?U kogo?Nie ma więcej jak 2.30 brutto i powiedzieli mi że w przyszłym tygodniu może stanieć!!!!!!Ludzie stanieć!!!!!Czy ktoś wie o oco chodzi????????????????
s.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z tego forum UBOJNISTO, wiem co pisze. Mam na dzisiaj w nocy umówione zdawanie nie mniej jak 2,40 netto a jutro mamy jeszcze negocjować. mam nadzieje że będzie więcej. HODOWCY - nie dajcie się ładować że jest 2,30 bruto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dolny Śląsk 2.40netto?U kogo?Nie ma więcej jak 2.30 brutto i powiedzieli mi że w przyszłym tygodniu może stanieć!!!!!!Ludzie stanieć!!!!!Czy ktoś wie o oco chodzi????????????????
s.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z tego forum UBOJNISTO, wiem co pisze. Mam na dzisiaj w nocy umówione zdawanie nie mniej jak 2,40 netto a jutro mamy jeszcze negocjować. mam nadzieje że będzie więcej. HODOWCY - nie dajcie się ładować że jest 2,30 bruto.

 

Cóż,nie będę z tobą polemizował,ale miej świadomość,że od samego pisania cena niestety nie wzrośnie,a jaka jest każdy wie.Hodowcy powinni się jakoś zjednoczyć i walczyć np z przemytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pisanie prawdziwych cen przez hodowców jakie dostają za żywiec do niczego nie prowadzi, znajdzie się zawsze ktoś kto będzie zaniżał i podważał wiarygodność mając w tym swój cel jaki każdy się domyśi, CZYM TANIEJ KUPI TO WIĘCEJ ZAROBI LOGICZNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak tam cena brojlera

no jest ,jest cena jest , a cena cebuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a co ile za kilo cebuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na w-mazurach troche rosnie ale nie tak jak sie spodziewalem. ceny 2,2 netto juz nie ma ale 2,5 netto to jeszcze tez ciezko uzyskac. na pon. 2,4 netto placa mali. suwalki tez 2,5 ale obcieli wszelkie dodatki za wydajnosc, ilosc zdanych kurczakow. troche idzie w gore ale dalej kurczaka jest duzo na rynku. chyba zgadzam sie z kims kto pisal ze nasz problem wynika ze zmniejszenia eksportu. bo innego wytlumaczenia nie widze. nie wierze w nielegalny import. oprocz duzej fermy mam tez ubojnie i hurtownie i nikt nie proponuje mi kurczaka z zagranicy chociaz kiedys tak bylo ale kurczaka jest sporo. jednak uwazam ze w tym tygodniu w koncu uzyskamy cene 2,6 netto(w koncu). wiecie co ale czeka nas inny problem. zaloze nowy temat i prosze o opinie bo sam mam dylemat. czy w styczniu wstawiac nastepne kurczaki czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ZD Opole - 2,55 netto, tyle jeszcze płacą

 

Dolny Śląsk 2.40netto?U kogo?Nie ma więcej jak 2.30 brutto i powiedzieli mi że w przyszłym tygodniu może stanieć!!!!!!Ludzie stanieć!!!!!Czy ktoś wie o oco chodzi????????????????
s.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z tego forum UBOJNISTO, wiem co pisze. Mam na dzisiaj w nocy umówione zdawanie nie mniej jak 2,40 netto a jutro mamy jeszcze negocjować. mam nadzieje że będzie więcej. HODOWCY - nie dajcie się ładować że jest 2,30 bruto.

 

Cóż,nie będę z tobą polemizował,ale miej świadomość,że od samego pisania cena niestety nie wzrośnie,a jaka jest każdy wie.Hodowcy powinni się jakoś zjednoczyć i walczyć np z przemytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak masz ubojnię to ile płacisz za kurczaka ? a do Suwałk - czyli konkurencji, też oddajesz?

 

na w-mazurach troche rosnie ale nie tak jak sie spodziewalem. ceny 2,2 netto juz nie ma ale 2,5 netto to jeszcze tez ciezko uzyskac. na pon. 2,4 netto placa mali. suwalki tez 2,5 ale obcieli wszelkie dodatki za wydajnosc, ilosc zdanych kurczakow. troche idzie w gore ale dalej kurczaka jest duzo na rynku. chyba zgadzam sie z kims kto pisal ze nasz problem wynika ze zmniejszenia eksportu. bo innego wytlumaczenia nie widze. nie wierze w nielegalny import. oprocz duzej fermy mam tez ubojnie i hurtownie i nikt nie proponuje mi kurczaka z zagranicy chociaz kiedys tak bylo ale kurczaka jest sporo. jednak uwazam ze w tym tygodniu w koncu uzyskamy cene 2,6 netto(w koncu). wiecie co ale czeka nas inny problem. zaloze nowy temat i prosze o opinie bo sam mam dylemat. czy w styczniu wstawiac nastepne kurczaki czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do kogo po 2,40 netto ? - Langner ? Jurkiewicz ? Szatan ? Podlasie ?

 

Dolny Śląsk 2.40netto?U kogo?Nie ma więcej jak 2.30 brutto i powiedzieli mi że w przyszłym tygodniu może stanieć!!!!!!Ludzie stanieć!!!!!Czy ktoś wie o oco chodzi????????????????
s.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z tego forum UBOJNISTO, wiem co pisze. Mam na dzisiaj w nocy umówione zdawanie nie mniej jak 2,40 netto a jutro mamy jeszcze negocjować. mam nadzieje że będzie więcej. HODOWCY - nie dajcie się ładować że jest 2,30 bruto.

 

Cóż,nie będę z tobą polemizował,ale miej świadomość,że od samego pisania cena niestety nie wzrośnie,a jaka jest każdy wie.Hodowcy powinni się jakoś zjednoczyć i walczyć np z przemytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę podajcie jakie ceny na disiaj w łódzkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ostrów wlkp. 2,4 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łódzkie - 2.40 netto z lekką tendencją wzrostową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam kurczaki 9-wiecio tygodniowe,a ceny jak nie było tak niema, nie wiem czy sprzedawać, czy czekać dalej,prosze o odobrą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wybudować jeszcze jeden kurnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kaszuby 2,50 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam kurczaki 9-wiecio tygodniowe,a ceny jak nie było tak niema, nie wiem czy sprzedawać, czy czekać dalej,prosze o odobrą radę.
Jeszcze czekaj ,bo za tydzień będzie lepiej, a za dwa będzie bardzo dobrze,czekaj cierpliwie napewno nie stracisz no może troche włosów na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dobrze,to jak.będzie za tydzień,jaka przewidywalna cena?miało być tak dobrze,a dalej jest h.u.j.ó.w.k.a..Zaczynam zdawać na drugi tydzień i mam nadzieję ,że coś ruszy,chociaż w tym walniętym kraju dobrze mają tylko złodzieje i oszuści.Ciekawe ,czy będzie za co flachę kupić żeby wypić a potem rzygnąć na tych syfiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak płaci dziś EKODROB w Małopolsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W małopolsce 2.30 brutto śląsk też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Radom 3,00 brutto prawda czy falsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cena slask 2,40brutto.Niedajmy sie nabic w butelke ubojnia bo kury az tak duzo niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wstawiam w piątek 3 obiekty i mówią mi że po 20stycznia nie gwarantują odbioru,nawet mali ubojnicy nie chcą się umawiać bo podobno mase kurczaka.Teraz ponoć zero ruchu i mówią że cena nie wzrośnie a może nawet spaść bo do bólu mrożonki wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po pierwsze: po co wstawiasz w takiej sytuacji ??

po drugie: z jakiego rejonu Polski jesteś ?

 

Wstawiam w piątek 3 obiekty i mówią mi że po 20stycznia nie gwarantują odbioru,nawet mali ubojnicy nie chcą się umawiać bo podobno mase kurczaka.Teraz ponoć zero ruchu i mówią że cena nie wzrośnie a może nawet spaść bo do bólu mrożonki wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...