Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ha,ha,ha!!!!!!!!!!!!! Przy 2,20 i kilku obiektach daje szanse przeżycia!!!!!!!!!!!!!!! Do szkoły naucz się liczyć! Osle!!!!!!!!! Na tym forum już przedstawiano koszty tzw. stałe , które MUSZĄ być doliczone do każdego rzutu . 2,20 pozwoli Ci dolożyć do stada 20 tys. jakieś 10-15 tys. Jak umiesz liczyć to wiesz , że 4 kurniki to strata 40-60 tys. 5 kurników to strata o 10-15 tys. większa! I to pozwoli Ci przeżyć???????????/ Po prostu szybciej padniesz! I dobrze! Jeszcze sobie kup czy wybuduj 5 kurników . Co za tępe PAŁY . Zamiast robić w roku 4 rzuty , zarabiać i mieć czas na urlop i wypoczynek to jak samobójcy 6-7 rzutów , potężne straty i brak czasu! A jakie stresy!!!!!!!!! Czy warto ? W imię czego??????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ha,ha,ha!!!!!!!!!!!!! Przy 2,20 i kilku obiektach daje szanse przeżycia!!!!!!!!!!!!!!! Do szkoły naucz się liczyć! Osle!!!!!!!!! Na tym forum już przedstawiano koszty tzw. stałe , które MUSZĄ być doliczone do każdego rzutu . 2,20 pozwoli Ci dolożyć do stada 20 tys. jakieś 10-15 tys. Jak umiesz liczyć to wiesz , że 4 kurniki to strata 40-60 tys. 5 kurników to strata o 10-15 tys. większa! I to pozwoli Ci przeżyć???????????/ Po prostu szybciej padniesz! I dobrze! Jeszcze sobie kup czy wybuduj 5 kurników . Co za tępe PAŁY . Zamiast robić w roku 4 rzuty , zarabiać i mieć czas na urlop i wypoczynek to jak samobójcy 6-7 rzutów , potężne straty i brak czasu! A jakie stresy!!!!!!!!! Czy warto ? W imię czego??????????/
masz wpełni racje z tą ilością wstawień JA TO NAZYWAM W P I E R D A L A N I E WŁASNEGO OGONA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie moich dwóch przedmówców w 100%. Sam też robiłem jeszcze 2 lata temu 6,5 cykla w roku. Dostałem siwych włosów i tyle.

Oddaje teraz ptaki od przyszłego tygodnia i ciężko wycisnąc w moim rejonie więcej niz 2,30 netto. Zdaje 3 kurniki przez 3 tygodnie i zbyt wiele sobie nie obiecuje, że po nowym roku będzie lepiej. Moja wylęgarnia zaczyna sprzedawac jaja- jako konsumpcyjne...dawno już tego nie słyszałem.

Życzę wszystkim poprawy w branży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do wszystkich hodowców-niewolników:musicie sobie dobudować jeszcze po jednym albo po dwa kurniki,najlepiej takie pięćdziesięciotysięczniki i zniewolić siebie i swoje rodziny do piątego pokolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Popieram zdanie moich dwóch przedmówców w 100%. Sam też robiłem jeszcze 2 lata temu 6,5 cykla w roku. Dostałem siwych włosów i tyle.

Oddaje teraz ptaki od przyszłego tygodnia i ciężko wycisnąc w moim rejonie więcej niz 2,30 netto. Zdaje 3 kurniki przez 3 tygodnie i zbyt wiele sobie nie obiecuje, że po nowym roku będzie lepiej. Moja wylęgarnia zaczyna sprzedawac jaja- jako konsumpcyjne...dawno już tego nie słyszałem.

Życzę wszystkim poprawy w branży...

... a ja robiłem 6 wstawien w roku co 60 dni ) i wlosy wyszly mi razem z pieniędzmi z konta - teraz jestem łysy i biedny - no ale na własne życzenie .pozdrawiam wszystkich łysych , siwych i tych co to wszystko przed nimi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

po ile pisklęta kurze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
po ile pisklęta kurze?
o jaki pisklę ci chodzi - brojlera czy nioski -trudno domyśleć sie co ty masz na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

małopolska 2,45 brutto- znowu wtopa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podlasie 2,5 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurczak schodzi bardzo dobrze !!! Ubojnie bija na potege i gromadz zapasy na poniedzialek i wtorek szukaja tuszki po kraju zeby kupic taniej ale nie dajcie sie !!!! i niech zadna ubojnia mi tu za chwile nie pie....i ze jest inaczej , ceny w sklepach od 4,60 do 5,99 zq kg tuszki!!! co to kur... jest!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurczak schodzi bardzo dobrze !!! Ubojnie bija na potege i gromadz zapasy na poniedzialek i wtorek szukaja tuszki po kraju zeby kupic taniej ale nie dajcie sie !!!! i niech zadna ubojnia mi tu za chwile nie pie....i ze jest inaczej , ceny w sklepach od 4,60 do 5,99 zq kg tuszki!!! co to kur... jest!!!!

 

Co to?Kubuś fantasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

uwaga cena 1,879878545622456464646464313131313131313467979+7979+76444 pasi? za .............................................../////////';l;;;;'';;[[[[[]poiuioooobnbnb ja mysle ze trzeba wstawiac na styczen //.;l;ppokjojnjoioirrweeeeeeeiiicvkckckkkkcckcklllllclllllllllllllllllllmcmmcmcmcmcmcmmccmmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
uwaga cena 1,879878545622456464646464313131313131313467979+7979+76444 pasi? za .............................................../////////';l;;;;'';;[[[[[]poiuioooobnbnb ja mysle ze trzeba wstawiac na styczen //.;l;ppokjojnjoioirrweeeeeeeiiicvkckckkkkcckcklllllclllllllllllllllllllmcmmcmcmcmcmcmmccmmd
widzę że sa już pierwsze objawy P I E R D O L C A w śród drobiarzy - żal mi ciebie biedotko, ale mam nadzieje że sajeszcze szanse na twoje wyleczenie - powodzednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
uwaga cena 1,879878545622456464646464313131313131313467979+7979+76444 pasi? za .............................................../////////';l;;;;'';;[[[[[]poiuioooobnbnb ja mysle ze trzeba wstawiac na styczen //.;l;ppokjojnjoioirrweeeeeeeiiicvkckckkkkcckcklllllclllllllllllllllllllmcmmcmcmcmcmcmmccmmd
Jakie szanse wyleczenia???? Do GAZU takiego debila i tyle . Albo nie! wystarczy 200 m na lince za samochodem po bruku i lekarz nie potrzebny . Taki h.u.j zxaraz będzie wyleczony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

uwaga cena 1,879878545622456464646464313131313131313467979+7979+76444 pasi? za .............................................../////////';l;;;;'';;[[[[[]poiuioooobnbnb ja mysle ze trzeba wstawiac na styczen //.;l;ppokjojnjoioirrweeeeeeeiiicvkckckkkkcckcklllllclllllllllllllllllllmcmmcmcmcmcmcmmccmmd
Jakie szanse wyleczenia???? Do GAZU takiego debila i tyle . Albo nie! wystarczy 200 m na lince za samochodem po bruku i lekarz nie potrzebny . Taki h.u.j zxaraz będzie wyleczony .[/quoteno u ciebi mastko psia widze ze dorze sobie radzisz to jesli sie psiia spermo wypowiadasz " logiczni eto poradz cos " chorym " albo spie....j smulko kozia ,daj na leczenie .... co????????? umiesz pisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Slask 2,40 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nie wiem co się tutaj dzieje?!takie wyzywanie sie do nieczego nie doprowadzi, rozmawiajmy jak hodowcy a nie jak półgłówki, którzy dorwali się do forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nie wiem co się tutaj dzieje?!takie wyzywanie sie do nieczego nie doprowadzi, rozmawiajmy jak hodowcy a nie jak półgłówki, którzy dorwali się do forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ktos dzisiaj sprzedaje kurczaka na śląsku? Mysle ze cena na dzis to 2,60brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pan łosiowski proponował na 2,4 brutto na dzisiaj za mniej jak 2,6 nie dam pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wysłany: Sob Gru 17 19:50:01 GMT 2005 Temat postu: ceny

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ja nie wiem co się tutaj dzieje?!takie wyzywanie sie do nieczego nie doprowadzi, rozmawiajmy jak hodowcy a nie jak półgłówki, którzy dorwali się do forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ceny piskląt na wolnym rynku bo na kontraktacji ponad 1 zł/szt.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

od 0,90 zl brutto ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie ceny na dziś w Małopolsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...