Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

kurnia, to ile płacisz tym hodowcom ? tyle samo co suwałki? a drosed i cedrob zarabiają przy tej cenie tuszki ? jak nie, to po co tak nisko ją puszczają ? nie chcą mrozić ?

 

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sprzedajesz na hurt? mam informację że cena w supermarketach za tuszkę ok. 4,10 po uwzględnieniu upustów, bonusów i tym podobnych ściem

 

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tzn. cena jaka placa supermarkety za tuszkę jest 4,10

 

sprzedajesz na hurt? mam informację że cena w supermarketach za tuszkę ok. 4,10 po uwzględnieniu upustów, bonusów i tym podobnych ściem

 

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam to w dupie w styczniu zdaje z dwóch kurników i robie przerwe do marca pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no (słowo zostało usunięte) ja ie na piwo (słowo zostało usunięte) nic nie wiem (słowo zostało usunięte)????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
po pierwsze: po co wstawiasz w takiej sytuacji ??

po drugie: z jakiego rejonu Polski jesteś ?

 

Wstawiam w piątek 3 obiekty i mówią mi że po 20stycznia nie gwarantują odbioru,nawet mali ubojnicy nie chcą się umawiać bo podobno mase kurczaka.Teraz ponoć zero ruchu i mówią że cena nie wzrośnie a może nawet spaść bo do bólu mrożonki wszędzie

 

Miałem zamówione pisklęta i handluje z tą sama wylęgarnią od wielu lat.Miałem im powiedzieć 2 dni przed że dziękuję nie biorę 60tys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

place ciut nizej od suwalk. drosed suwalki i cedrob zarabiaja lepiej bo maja kontrakty eksportowe. sprzedaja fileta powyzej 11 pln. natomaist cena w obrocie krajowym to 9-9,5 max. ja nie uzyskuje cen takich jak oni wiec i nie moge tyle zaplacic. zreszta sami zadzwoncie do dzialow zbytu tych zakladow to wam powiedza po ile sprzedaja. ponadto te zaklady maja przewaznie zagranicznych wlascicieli ktorzy maja zaklady przetworcze w innych krajach ktore odbieraja produkty rodzimych zakladow z grupy. w pierwszej kolejnosci kupia od siebie a dopiero potem ode mnie. czesc z zakladow ma na rynek krajowy wystawione wrecz ceny zaporowe. bo jak nazwac inaczej cene 4,5 za tuszke a 5,5 za udko proponowana przez duzy zaklad o ktorym czesto pisze. oni nie sprzedaja drobiu tutaj tylko albo na eksport albo do zakladow z grupy do dalszego przerobu. w sumie dobrze bo gdyby jeszcze oni zaczeli pchac kure tutaj to spadek bylby wiekszy. coraz gorzej to widze i moze zrezydnuje z hodowli na jakis czas i zostane na hurcie i uboju tylko czy bedzie wystarczajaca ilosc crazy hodowcow co sie odwaza dalej wstawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tzn. cena jaka placa supermarkety za tuszkę jest 4,10

 

sprzedajesz na hurt? mam informację że cena w supermarketach za tuszkę ok. 4,10 po uwzględnieniu upustów, bonusów i tym podobnych ściem

 

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Alfonsie s.p.i.e.r.d.a.l.a.j z tego forum ty podpuszczaczu,już mam dosyć tych

glupich i klamliwych wywodów,myślę,że nie tylko ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest b.żle a będzie jescze gorzej szlag niech to trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

UUUUU ale cichutko.to znaczy że 2.20 brutto nadal jest i nic drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie prawda lekkie podwyzki tuszki po3,6 3,8 w duzym hurcie , zywiec2,40 2,55 2, 60 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzie?Na marsie chyba dają po 2.50 a na Wenus po 2.60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

TY debilu,ty wszo żerująca stul pysk,nie będzie kurników,to napewno będziesz bić swojego koguta między nogami,jak ktoś to już wcześniej napisał.Siedz cicho i ciesz się z ludzkiej krzywdy,tylko pamiętaj że w końcu za to odpokutujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaki alfonsie ? i jakie wywody ? co jest wg ciebie kłamliwe synku ? faktem jest, że jest tu paru podpuszczaczy, ale tych to widać od razu ...

 

tzn. cena jaka placa supermarkety za tuszkę jest 4,10

 

sprzedajesz na hurt? mam informację że cena w supermarketach za tuszkę ok. 4,10 po uwzględnieniu upustów, bonusów i tym podobnych ściem

 

cierpliwy nie podpuszczaj bo kazdy widzi ze podpuszczasz i to slabo to robisz. nie sprzedaje do suwalk bo bije u siebie. a cene znam bo paru moich hodowcow sprzedaje i do mnie i do suwalk. ciezko ta cena idzie w gore oj ciezko. rynek psuje drosed i cedrob ktore caly czas sprzedaja kurczaka tuszke po 3,5. ale podobno drosed ograniczyl wstawienia juz 8 tygodni temu wiec powinno byc towaru troche mniej choc na razie jest sporo.

Alfonsie s.p.i.e.r.d.a.l.a.j z tego forum ty podpuszczaczu,już mam dosyć tych

glupich i klamliwych wywodów,myślę,że nie tylko ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

płaci różnie - znajomym więcej, tym którym nie musi 2,10 netto. A co się w lecie naobiecywał ho ho

 

Jak płaci dziś EKODROB w Małopolsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaki alfonsie ? i jakie wywody ? co jest wg ciebie jest kłamliwe synku ? faktem jest, że jest tu paru podpuszczaczy, ale tych to widać od razu.............

Nie jestem Twoim synkiem głupolu i nie zmienię zdania na twój temat,jesteś sługusem i wprowadzasz zamęt na forum,powtarzam jeszcze raz

s.p.i.e.r.d.a.l.a.j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
TY debilu,ty wszo żerująca stul pysk,nie będzie kurników,to napewno będziesz bić swojego koguta między nogami,jak ktoś to już wcześniej napisał.Siedz cicho i ciesz się z ludzkiej krzywdy,tylko pamiętaj że w końcu za to odpokutujesz.

Oczywiście na Marsie i z Wenus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
TY debilu,ty wszo żerująca stul pysk,nie będzie kurników,to napewno będziesz bić swojego koguta między nogami,jak ktoś to już wcześniej napisał.Siedz cicho i ciesz się z ludzkiej krzywdy,tylko pamiętaj że w końcu za to odpokutujesz.

Oczywiście na Marsie i z Wenus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Krzywda to zwykłych ludzi i normalnych hodowców a ci mądrzy co to nabudowali 20kurników bo myśleli ,że zawsze będzie dobrze i zarobią dużo kasy to głupota a za głupote trzeba płacić.Powinno być 2.0brutto przez rok to może by dotarło że nie można sobie budować w nieskończoność.[/code][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam trzy obiekty,myśle o kupnie 4-tego,bo tylko ilość ,daje szanse przy tej cenie przeżycia.Dolny Sląsk 2,20 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam sie 100% .Przyszlosc branzy jest w twn "economy of scale". Maly hodowca nie przezyje i nie bedzie warty wspolpracy -ciemna strona kapitalizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a który to ja synku ?

 

jaki alfonsie ? i jakie wywody ? co jest wg ciebie jest kłamliwe synku ? faktem jest, że jest tu paru podpuszczaczy, ale tych to widać od razu.............

Nie jestem Twoim synkiem głupolu i nie zmienię zdania na twój temat,jesteś sługusem i wprowadzasz zamęt na forum,powtarzam jeszcze raz

s.p.i.e.r.d.a.l.a.j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam trzy obiekty,myśle o kupnie 4-tego,bo tylko ilość ,daje szanse przy tej cenie przeżycia.Dolny Sląsk 2,20 netto.
ja ci sprzedam - serio w powiecie Zary woj lubuskie - mam już tego dość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam trzy obiekty,myśle o kupnie 4-tego,bo tylko ilość ,daje szanse przy tej cenie przeżycia.Dolny Sląsk 2,20 netto.

 

Jasne,lepiej mieć 150 tys sztuk a zarobić na nich tyle co na 50 tys sztuk.Super myślenie!Economy of scale w drobiarstwie właśnie to powoduje.Już niedługo bo w styczniu cena zejdzie poniżej 2zł i dlugo się nie podniesie bo w styczniu mase kurczaka a od lutego zaczną mówić na wszystkich kanalach o zblizającym się w marcu ryzyku ptasiej grypy,dopiero wtedy poczują wszyscy jak to dobrze,poczują efekt skali,ha,ha,ha.Komornicy już zacierają ręce.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam trzy obiekty,myśle o kupnie 4-tego,bo tylko ilość ,daje szanse przy tej cenie przeżycia.Dolny Sląsk 2,20 netto.

 

Jasne,lepiej mieć 150 tys sztuk a zarobić na nich tyle co na 50 tys sztuk.Super myślenie!Economy of scale w drobiarstwie właśnie to powoduje.Już niedługo bo w styczniu cena zejdzie poniżej 2zł i dlugo się nie podniesie bo w styczniu mase kurczaka a od lutego zaczną mówić na wszystkich kanalach o zblizającym się w marcu ryzyku ptasiej grypy,dopiero wtedy poczują wszyscy jak to dobrze,poczują efekt skali,ha,ha,ha.Komornicy już zacierają ręce.[/url]

[/quote No i co frajerze cieszysz się z tego?Nie mam nawet 50 tyś kur ale nie zazdroszcze tym co mają po kilka kurników,bo i zmartwień więcej ale za to ciebie chyba szlag trafia ,i cieszysz się ,że siądą na nich komornicy.Jesteś nienormalny i jak ten kraj będzie dobrze funkcjonował jak takie dna jak ty chodzą po świecie i jątrzą na wszystkie strony.Z pewnością nie jesteś hodowcą tylko złodziejem ,oszustemi wielką kupą gówna rozjechanego na polskiej drodze.Nie życzę nikomu żle ,ale tobie najgorzej ,wal się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...