Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie !!!To ja tu dziadek jestem.Mam 40 na karku.Tylko dla usprawiedliwienia dodam ,że rolnikiem jestem dopiero od 3 lat.Czyli pewnie najmłodszy stażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 29 latek i w przyszłym roku stuknie mi trzydzieści i będę miała wilka imprę z tej jakże pieknej okazji i w cale sie nie przejmuje tym bo wyglądam na 25

 

a wiek mamy XXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 29 latek i w przyszłym roku stuknie mi trzydzieści i będę miała wilka imprę z tej jakże pieknej okazji i w cale sie nie przejmuje tym bo wyglądam na 25

 

a wiek mamy XXI

Hmm... na tym zdjęciu wyglądasz jeszcze młodziej -tak trzymać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 29 latek i w przyszłym roku stuknie mi trzydzieści i będę miała wilka imprę z tej jakże pieknej okazji i w cale sie nie przejmuje tym bo wyglądam na 25

 

a wiek mamy XXI

Hmm... na tym zdjęciu wyglądasz jeszcze młodziej -tak trzymać !

 

wiesz w czerwonym wszystkim do twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach tematu wiekowego zakładam klub OLD BOYA / ewentualnie chętne OLD GIRLS chętnie widziane/ - warunek: wiek > 40 ( girlsów nie pytam o wiek)

W związku z brakiem innych kandydatur i koniecznością stabilizacji w ramach koalicji zostaję Prezesem. Do obsadzenia mam kilka intratnych stanowisk klubowych ( jestem otwarty na różnego rodzaju propozycje nawet korupcyjne)

JAPKA - ze wzgledu na młody wiek zostaniesz szefową młodzieżówki klubu - z tego tytułu należą Ci się rózne przywileje i udogodnienia ( o tym porozmawiamy prywatnie)

Czekam na zgłoszenia

President of OLD BOYS and GIRLS CLUB in PPR

Zenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenuś oj Zenuś znasz mnie nie od dzis i wiesz, że ja chętnie zapisze sie do Old girls Bliżej mi już do 40 niż do 18-tki więc młodzieżowy klub odpada Zresztą z racji ewentualnych spotkań klubowiczów i rozmów na poziomie wolę zapisać się już do Old Girls (spotkania z przewodniczącym) W końcu człowiek zaczyna się starzeć już od 21 roku życia więc ja ewentualny uwiąd starczy mam już daleko posuniety ( 8 lat robi swoje) Jeżeli już nie mogę być prezesem to może skarbnikiem będę hmm

 

Zenuś do zobaczenia na privat mesage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Could not find oldest privmsgs (inbox)

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok 'AND privmsgs_to_userid = 561' w linii 6

 

SELECT privmsgs_id FROM ppr_forum_privmsgs WHERE ( privmsgs_type = 1 OR privmsgs_type = 0 OR privmsgs_type = 5 ) AND privmsgs_date = AND privmsgs_to_userid = 561

 

Line : 1225

File : /home/users/ppr/www.ppr.pl/html/forum/privmsg.php

 

Czy to nie jest wkurwiajace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Could not find oldest privmsgs (inbox)

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok 'AND privmsgs_to_userid = 561' w linii 6

 

SELECT privmsgs_id FROM ppr_forum_privmsgs WHERE ( privmsgs_type = 1 OR privmsgs_type = 0 OR privmsgs_type = 5 ) AND privmsgs_date = AND privmsgs_to_userid = 561

 

Line : 1225

File : /home/users/ppr/www.ppr.pl/html/forum/privmsg.php

 

Czy to nie jest wkurwiajace

 

Japeczko nie Tobie jednej to cholerstwo wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Could not find oldest privmsgs (inbox)

 

DEBUG MODE

 

SQL Error : 1064 Something is wrong in your syntax obok 'AND privmsgs_to_userid = 561' w linii 6

 

SELECT privmsgs_id FROM ppr_forum_privmsgs WHERE ( privmsgs_type = 1 OR privmsgs_type = 0 OR privmsgs_type = 5 ) AND privmsgs_date = AND privmsgs_to_userid = 561

 

Line : 1225

File : /home/users/ppr/www.ppr.pl/html/forum/privmsg.php

 

Czy to nie jest wkurwiajace

 

Japeczko nie Tobie jednej to cholerstwo wyskakuje

 

Hmm nie wiem ale mnie to straszliwie denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do: japka & Vill

 

moze winna temu jest wasza przeglądarka, spróbujcie więc na innej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz w czerwonym wszystkim do twarzy

...A ten czerwony -to owoc zakazany -? z Drzewka Japkowego poznania Dobra i Złego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaro ja jak każda kobieta mam coś z Ewy, dlatego też mogę kusić i owocem z drzewka japkowego dlatego musisz uważać bo zostaniesz zrzucony na ziemie jak Adaśko z raju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do: japka & Vill

 

moze winna temu jest wasza przeglądarka, spróbujcie więc na innej

 

Duch to chyba nie jest wina naszej przegledarki bo próbowałam też z kompa na którym była wgrana opera i tez kicha tak jak i w explorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i tak, ja smigam po Internecie Mozilla Firefox

explorer jest juz stary i przez to wolno chodzą strony, wirusy sie lapie itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@japka-tzn.jak nie będę uważał to i nie zostanę zrzucony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaro nie wiem o co kaman ale pewnie jest sens w tym co napisałeś więc tylko Ciebie pozdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaro nie wiem o co kaman ale pewnie jest sens w tym co napisałeś więc tylko Ciebie pozdrowie

Co to jest "jaro nie wiem o co kaman "?-co do sensu to niekoniecznie -zauważ droga Japko o której godzinie z reguły piszę i zadaj sobie pytanie czy człowiek piszący tak późno może sklecić cokolwiek co by miało ręce i nogi -lubię bawić się słowami-takie nieszkodliwe hobby-ja też pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tutaj zajrzałem i widzę, że należę do mniejszości - jeśli chodzi o wiek, mam 36 - ale dużo młodzy duchem, przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja tu po raz pierwszy sie wypowiadam i od razu zaczynam w tak poważnej dyskusji

 

w maju skończę 26 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty tak samo jesteś z Dolnego Śląska. Jeżeli chcesz to Ci wynajmę dom na wsi bo mam dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...