Skocz do zawartości
zbych

Wszystko o ciągnikach Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ciągle mówię że farmer to dziadostwo bo tak jest, u mnie sąsiedzi którzy byli kolegami to już nie są od kiedy kupiłem MF-a 3070, a to wszystko co pisałem do się bałem i pisałem ale się wszystko wyjaśniło, z biegami to było tak że się żaróweczka spaliła od żółwia, u wałka od napędu zawleczka wyleciała, a tak to wszystko jest w stanie idealnym, jak by ktoś się chciał ze mną wymienić na nowego farmera i kazał mi nim pracować to w życiu bym się nie zgodził, MF to jest MF i nic tego nie zmieni, hahaha....
Z twojej wypowiedzi wynika ,że w waszej okolicy to jeszcze robicie konikami

skoro przy kupnie ciągnika pół wsi się obraża.

Co do twoich fascynacji M F to posty możesz pisac w innym miejscu.

 

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie powiedzcie mi dlaczego tak jest na tym forum ze kazdy bachor badz niedojebany znawca tematyki wypowiada sie w temacie farmera?????

normalnie jestem w szoku-trzeba byc normalnie jakims debilem zeby zabierac i wypisywac ze to dziadostwo nie majac zadnej wiedzy na ten temat.......

ps. MF 93stan idealny - pawel zapomniał dopisac ze ciagnik kupiony od rencisty lub ksiedza i mało uzywany bo koles tylko do koscioła jezdził......

kolego zrozum ze twoj ciagnik zapierdalał nonstop u niemca i nie odpoczywał wiec zachywcanie sie 15 letnim ciagnikiem jest na poziomie twojej 3klasy

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziki ty jesteś pojebany, a farmer to jest dziadostwo i tyle, mój MF pracował u holendra z wozem paszowym, to się nie narobił i jest w idealnym stanie i żaden nowy farmer mu nie dorówna i tyle na ten głupi temat głupich ciągników i ich głupich użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie ale to jest nie do wytrzymania żeby byle gówniaż nas tak traktował .

Pytam się gdzie są Moderatorzy: gedii, Eva, tylko, potem12 ,

pawel1991 nie powino być na tym forum .

Jeżeli nie zostanie usunięty to Ja wycodzę ponieważ nie pozwole się tak poniżac

Wspułczuje pozostałym użytkownikom Farmerów.

 

zp awe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziki ty jesteś pojebany, a farmer to jest dziadostwo i tyle, mój MF pracował u holendra z wozem paszowym, to się nie narobił i jest w idealnym stanie i żaden nowy farmer mu nie dorówna i tyle na ten głupi temat głupich ciągników i ich głupich użytkowników

Paweł ty wierzysz w to że ten ciągnik tam prawie nic nie robił przecież wiadomo że ciągniki zapieprzają tam 24 godz na dobę po 10 latach pracy są troche podremontowane pomalowane i jadą do polski, a Niemiec czy Holender kupuje sobie nowy bo dla nich maszyna która ma 10 lat to już zabytek (a polaczkowi wmówią że oczywiście stan idealny mały przebieg pierwszy właściciel ciągnik praktycznie nic nie robił używał go emeryt na 3 ha) a wy się dajecie na to nabrać może jest 1% wyjątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały człowieczku wracaj do szkoły.....twoj fm nie jest pepkiem tego świata o czym juz niedługo bedziesz miał okazje sie przekonac....pozdrwiam

i mam nadzieje ze cie wypierdolą z tego forum ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie i parapety,cóz tak jak są kolesi eco będą uświadamiać że golf 2 co ma 500 tyś kilometrów lepszy jest od nowego lansa taki są debie dla których mf jest lepszy, dobra ale takiego bolka nie stac na 150 tyś na nopwego mf kupcie nowe mf to się śmiejcie z farmerów ale nie jak kupicie wyciuchanyszrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest poto by je czytac i uwzględniać wypowiedzi ludzi którzy mają doczynienia z maszynami które urzytkują a nie słyszeli o nich.

Niestety MF serii 30xx jest ciągnikiem nie polecanym. takj ze jeśli zdecydujesz sie na jego zakup to twoja sprawa . Ja nie polecam tej serii z rocznika 87-92 a dlaczego to pisze w poprzednich postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój MF 3070 jest z 1993r, ma już lepszą skrzynie i chodzi super, wszystko mi się w nim podoba, nie widzę żadnych niedociągnięć, bo to przecież MF, a w farmerach jest różnie i to mi się w nich nie podoba, jest nowy a już się wszystko psuje, a w takim przypadku lepiej kupić używanego mf-a, wiadomo że w ciągniku z 1993r może coś się zepsuć, a nawet musi, ale w nowym farmerze to przez 10 lat powinie być spokój, a tu co??? mam kombajn claas dominator z 1978r i użytkuję go już przez 4 lata i z napraw jakie musiałem dokonać to wymiana uszczelek jakiś, bagnetów, żyletek, czyli elementów które się szybko w kombajnach zużywają, poważniejszej awarii nie miałem, zawsze kosiłem przez cały sezon bez dłuższego postoju i patrzyłem jak koledzy stoją po polach i grzebią koło swoich Bizonów a ja kasę zarabiałem, z farmerem i MF-em jest tak samo, może być stary, ale farmer mu pod żadnym względem nie dorówna, materiały i wszystko w MF-ie jest dużo lepszej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok skoro juz przekonałes wszystkich ze masz najlepszy sprzet grzecznie prosze cie abys juz nie wypowiadał sie w temacie farmera.

ja nie posiadam Fm-a wiec sie w tym temacie nie wypowiadam.

mam nadzieje ze rozumiesz co czytasz i uszanujesz moja prosbe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co panowie ban dla waszeg znawcy MFów??

w sumie to mi go troche żal, bo w jego przypadku lekaż już nie pomoże.

pawel1991 masz pewnie z 16 lat usiadłeś z c 330 na mf i myślisz że Pana boga za stopy trzymasz (żal mi ciebie) jesli jeszcze raz kogoś obrazisz lub napisz post w nieodpowiednim miejscu postaram się o bana po IP specjalnie dla CIEBIE

 

SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU

BEZAWARYJNOŚCI SPRZETU

DUŻYCH PLONÓW I WYSOKIEJ CENY ZA NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za banem na jakies 2 tyg.

nie mozna bezkarnie pisac na dziedobry obrazliwych postów w temacie o którym nie ma sie zielonego pojecia.....

mysle ze kara w postaci czasowego bana bedzie odpowiednia i bardzo edukacyjna zwłasza teraz kiedu kolega paweł błaga o pomoc w temacie o FM-ach.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich farmerowców za moje wypowiedzi, trochę za ostro pojechałem z tym co myślę, powinienem zostawić to dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestem nowy i mam farmera 105km

jak sie on u was sprawuje??

bo mi jakos sie ten ciagnik nie udal.

pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz troche poczytalem co tyam piszecie na temat farmera i widze ze zdania sa podzielone. nie wiem tylko czemu nie wolno pisac o farmerze calej prawdy i np jak komus sie on psuje i cos jest nie tak to nie mozna juz tego opisac, moze ktos mi na to odp.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no juz troche poczytalem co tyam piszecie na temat farmera i widze ze zdania sa podzielone. nie wiem tylko czemu nie wolno pisac o farmerze calej prawdy i np jak komus sie on psuje i cos jest nie tak to nie mozna juz tego opisac, moze ktos mi na to odp.??

Nie wolno i już -mi nie wolno bo nie posiadam-opisywałem jedynie Farmery z sąsiednich miejscowości-no ale wiadomo mogłem się mylić-a na lawety brano je parę razy zupełnie omyłkowo -no ale jeżeli masz -to pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam farmera 105km i u mnie on laweta odjerzdzal 2 razy do firmy a serwis to nie zlicze ile razy byl ale to i tak nic nie dawalo.

obeznie i tak jest nie w pelni sprawny.

turbinki itp to nic w porownaniu ze skrzynia ktora cieknie i byla 2 razy w naprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 105 konne farmery nie są dobrymi konstrukcjami z tego co wiem. Rozmawiałem z kilkoma urzytkownikami i czytam posty. Sam posiadam farmera ale model 8244 c2 i nie jest on tak uciążliwy w użytkowaniu jak ci mocniejsi bracia. Miałem kilka poważnych awari (np. pęknięcie farmera w pół, wtedy też gościł u mnie pierwszy i ostatni raz serwis), były też i nerwy..., ale po usunięciu niedociągnięć i wprowadzeniu kilku ulepszeń (takich jak hydrauliczne sprzęgło, elektryczne sterowanie zaworem dzielącym olej na podnośnik i hydr. zewnętrzną, elektryczne sterowanie gazem ręcznym, wzmocnienie ramy, oraz wzmocnienie podnośnika) oceniam farmera dobrze. Przepracował już blisko 2000mth pracując głównie w obejściu z ładowaczem czołowym, ale nie boi się on też 4skibowego pługa obrotowego czy agregatu uprawowo-siewnego(widać go na miniaturce zdjęcia). Jest podstawowym ciągnikiem w gospodarstwie i ja jestem z niego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stasio1-mam tylko jedno pytanie-czy te ulepszenia wprowadziłeś Ty czy fabryka ?Czy w innych Farmerach też jest hydrauliczne sprzęgło,elektryczne sterowanie gazem ręcznym etc.-czy też tylko w Twoim ciągniku ?-wiem że to drugie pytanie było -ale jeżeli są to ulepszenia TYLKO w Twoim ciągniku to nie ma to wpływu na resztę tych traktorków ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@stasio1-mam tylko jedno pytanie-czy te ulepszenia wprowadziłeś Ty czy fabryka ?Czy w innych Farmerach też jest hydrauliczne sprzęgło,elektryczne sterowanie gazem ręcznym etc.-czy też tylko w Twoim ciągniku ?-wiem że to drugie pytanie było -ale jeżeli są to ulepszenia TYLKO w Twoim ciągniku to nie ma to wpływu na resztę tych traktorków ...

To są ulepszenia które zrodziły się w mojej głowie i wykonałem je tylko w moim ciągniku. Niestety nie mają one wpływu na resztę ciągników chyba ze inżynierowie skorzystają z moich pomysłów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sledzac ten temat wiem ze kolega sam wprowadzał te ulepszenia, i patrzac na ich ilosc to naprawde nie jest dobra maszyna NIE wkurzajcie sie ze nie mam farmera i pisze o nim, ale po poscie kolegi widac że to polski inginieer to zrobił TAkie podstawowe czesci ciagnika ja rama, sprzegło to powinno działac kilka tys mth bez usterki a nie sypac sie po kilkudziesieciu Przeróbki sterowania które kolega zrobił to tylo dla wygody wiec pewnie na standardzie dało sie jakos pracowac wiec to można wybaczy ( niedociagnieca )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nowy Rok się zaczął , a na forum nic mój Farmer w tym roku jakby taki żywszy

Co do uleszeń to trzeba je wprowadzic dla swojego dobra,a co do ciągnika to wszystko ok oprócz polskiego laczenia pewnych sprawdzonych elementów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...