Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ale pojechał........ rozumiem jego tok myślenia bo przez ostatni czas z niektórymi hodowcami nie dało się nawet normalnie pogadać nie mówiąc o handlu... i pewnie o tym on pisze..... choć ja tak nie uważam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pojechał........ rozumiem jego tok myślenia bo przez ostatni czas z niektórymi hodowcami nie dało się nawet normalnie pogadać nie mówiąc o handlu... i pewnie o tym on pisze..... choć ja tak nie uważam...

 

Tak jak z niektórymi handlarzami nie dało się rozmawiać przez ostatnie 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zesz kur.....na - P.leszkiewicz - ale jaja hahahhaa. Tak to juz chyba jest, ze od czasu do czasu komus chyba puszczaja nerwy, no i zabawy na tym forum czasem tez nie brakuje hehehee. Czasem lepiej rzeczywiscie przymknac oko...

Prawda -juz czlowiek pada na twarz. Dobrze,ze juz wszyscy poswietujemy troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szcerze mowiac tez sie spodziewalem,ze cena w ostatnim tygodniu delikatnie spadnie,ale poza malymi wyjatkami jakos nie zauwazylem. Cena za 1a w srednim hurcie byla od 29 do 32 gr. No i to mi sie za bardzo nie podoba, bo moze to swiadczyc jednak o raczej niskiej produkcji. No to moze nie wybijajta wszystkiego, bo nie bedzie czym handlowac na Wielkanoc ;( Ciezko mowic o nadprodukcji na sweta,bo to jest szczegolny okres,W tym roku na pewno jej nie bylo. Moze to nie jakis super miernik krajowy, ale wczoraj za wiele jajca w hipermarkiecie nie zostalo (nawet tego w normalnych cenach).Nie wiem co znowu rzad wykombinuje, ale moze znowu jakis "gigant" wyplynie?Może Unia politycznie robi miejsce dla Ukrainy? Na dzien dzisiejszy ja jestem zadowolony z cen z ostatniego okresu. Hodowcy? Chyba mogliscie dolozyc 1-2gr... Tym razem podziwiam za ostroznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze,ze zdarzylo mi sie nie raz zarobic na skokach cenowych,ale taki zarobek jest patykiem na wodzie pisany. No wiec nie narzekajmy na stabilnosc cen -na "nikogo" nie krzywdzacym poziomie i obysmy sie mogli dogadac. Prawda jest taka,ze ani Wy bez nas, ani my bez Was (i odwrotnie).Jak automatyka zawiedzie i trzeba sie w g*w*nie popaprac, to czasem nie na miejscu uwagi z klawiatury, kolesia z czystymi rekami, ktory nie mial okazji sobie w nim pogrzebac. Jak bedziemy sie klocic "bez glowy", to globalizacja nas zezre i tyle, a wtedy za pare lat zostanie nas tu pare troli bez wiekszego znaczenia. Tego bym nie zyczyl ani wam- hodowcom (producentom), ani nam- handlarzom (handlowcom) -jak zwal tak zwal... Mam nadzieje, ze do tego predko nie dojdzie i tym optymistycznym akcentem koncze swoj wywod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Swiat Bożego Narodzenia 2014 zycze wszystkim duuuuuzo zdrowia, szczescia (w interesie sie tez przyda), spokoju chociaz na te chwile, no i dobrej wyzerki (bez jaja chyba sie nie obejdzie

-A w Nowym Roku duzo sily, by sie i tu mozna bylo pospierac, posmiac i powymieniac pogladami, a moze i czyms wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Arnold, jestem pełen uznania za rzeczowy i merytoryczny wpis. Oby więcej takich na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

imagejpg_wrhwrrs.jpg

 

 

 

Boże Narodzenie to cudowny czas.

Wszyscy już czekają na choinki blask.

Na jej świeży zapach i kolorów moc.

Na pierwszą gwiazdkę i tę cudowną wigilijną noc.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

 

🎁🎄🎅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co chłopy pańszczyźniane,chamy rolniki i inna czerń...nachapaliście się już ??? starczy hossy...teraz oddacie to co ukradliście... Very Happy nie będzie latania nad kurnikami smigłowcami ani kupowania leksusów lub innych porszawek...widły i gnój wyciagać z klatek to wszystko do czego się nadajecie...nie wyciągacie wniosków z lat poprzednich i za to bedą dyby i batożenie...

Very Happy na kolana chamy Very Happy Very Happy

 

 

kto sie (słowo zostało usunięte)em urodzi kanarkiem nie zdechnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja ściółkowe od Messy 02 PL ok. Żuromina

1b -31 gr

2a -28 gr

2b-24 gr

 

Możliwy transport do 200 km

 

Tel: 502 222 319 Tel: 602 216 812

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja ściółkowe od Messy 02 PL ok. Żuromina

1b -31 gr

2a -28 gr

2b-24 gr

 

Możliwy transport do 200 km

 

Tel: 502 222 319 Tel: 602 216 812

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przyjmuje zamówień na styczeń choć takie zapytania są , bo dwa stada wycięte , dwa idą na odpoczynek a resztę busy rozwiozą
Dokładnie mail za mailem szykować jaja na eksport bo euro wysoko Cool

Ps.Ten kto eksportuje to kasę zarobi .

 

 

Wiec ty kasy nie zrobisz bo i tak nie masz co wysłać na export

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna się telefon za telefonem , Panie przyjedz po jaja

 

Tak masz rację, telefon za telefonem "panie, przyjadę po jajka" stan magazynu jutro o 10 ---> totalne 0. Cena ta sama co przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam duże jaja , a większość przepierza , lub oddała kury do uboju i też mam dużo telefonów za jajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja ściółkowe od Messy 02 PL ok. Żuromina

1b -31 gr

2a -28 gr

2b-24 gr

 

Możliwy transport do 200 km

 

Tel: 502 222 319 Tel: 602 216 812

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...