Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

U nas 1a 45 gr. i brak jaja. Magazyn pusty !!!!

Myślę, że 50 gr. za 1a to będzie norma pod koniec tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p Leszkiewicz ja nie płacze że nie zarabiam i nie będę ukrywał że jest przeciwnie bo zarabiam tak samo jak zarabiałem wcześniej. Każe hodowca zapłacić 70gr za jajko to zapłacę taka cena opchnę za swoją marżą i wyjdę na + gorzej będzie jak przestaną kupować

 

Poranny kogut nie wiem jak ty kupujesz/sprzedajesz ja mam pakowane w kartony po 360 sztuk ale następnym razem zamienię ułamek na dziesiętny żebyś miał łatwiej tak więc niech będzie 0,334 kartona dziś ogoniłem w detalu + hurt w hotelu może i malutki jestem ale potrafiłem sobie tak ułożyć handel że zbieram zamówienie na 10 - 14 dni + nie wielki zapas i 1 dnia sprzedaje prawie wszystko więc rotacje mam praktycznie 100%

 

Gkogut jedno pytanie skąd ten handlarz miał jaja ? zaraz będziecie mieli pretensje o to że nam jajka sprzedaliście ? to chyba z lekka chore nie ? i guzik mnie obchodzi ile zarobiłeś bo moim zdaniem każdy powinien zarabiać Ty ,ja , i hotel któremu sprzedaje to nakręca rynek jak ktoś z łańcucha nie zarabia to nie jest dobre dla rynku tak było jest i będzie. Dlaczego ? proste jak Ty nie zarobisz nie pojedziesz na wczasy nie będziesz mieszkał w hotelu nie zjesz u nich hotel nie zarobi nie kupi ode mnie takie koło. Więc jesteśmy od siebie zależni czy tego chcesz czy nie

 

Panie jestcena niemaceny jeżeli myślisz że sprzedaje 130 jajek dziennie i robie raban to Nie płaczę o cenę ile każą tyle płacę dlaczego ? bo tak sobie dostosowałem rynek najpierw dzwonie po cenę do hodowcy doliczam marże i zbieram zamówienia i kupuje tyle co muszę + kilka kartoników na detal obecna sytuacja ma też nie powiem + bo hurtowi odbiorcy zaczynają myśleć co przekłada się na mój zysk

 

 

A teraz ciekawostka w niemcach nie ma jajka klatkowego po krótkiej rozmowie ze sklepikarzem dowiedziałem się że u nich jest duży brak tego jaka na półce jest ściółka 10 sztuk 3 ojro chyba pomyślę o sprzedawaniu jajek w ich Hotelach

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dużej fermie zarzyczylli sobie

 

l-48

m-45

 

czy to realne ceny,prosze o wpisy z cenami

 

 

czy 50gr za 1a to bedzie realna cena w tym tygodniu??

ja płaciłem M 41 L 44 netto biorąc pod uwagę że cena skoczyła mi 3 gr w około 24h to 50 w tym tygodniu to pewnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś miałem propozycję 7,5 -8zł za kg netto, normalnie szok !!!!!

- dobrze ze mam wynajęte do sobie 2 siostry (pielęgniarki),

każda raz dziennie mnie rehabilitacje w przeciwnym razie bym sie od tej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na obecną godzinę:

m - 0,45

l - 0,47

tylko dla stałych. Magazyn pusty. Cukiernie i piekarnie płaczą , ale płacą bez problemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m - 0,50

l - 0,53

Nikt nie płacze. Spadku też nie zauważam. Owszem, zdziwienie jest i to duże, ale dzięki wysokiej podwyżce każdy jakoś rozumie skąd się wzięła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co tu się dzieje jacyś nowi goście co sprzedaja 121 jajek dziennie no i o jego hotelach bym zapomniał handlarzyna co ma zbyt na 30 skrzynek tygodniowo też ma pretensje że za drogo i jeszcze wielu 'potęrznych' hurtowników którym też jest żle jakoś nie widze żeby narzekała biedronka czy jajcarek bo oni wiedzieli że po kazdej górce przychodzi dolek i na pewno mają odpowiednią ilość jajek na magazynie żeby sobie regulować cenę sprzedazy (no chyba że się myle)i jakoś nie płaczą że drogo prawda jest taka że nadszedł czas producętów na odrabianie strat tak jak pisali nie jeden sprzedał dom pole i zadłużył się w bankach a to nie będzie chwila a drożej raptem pare dni i nikt nie wie jak to długo potrwa a wy płaczecie śmieszne zobaczymy cóż zrobicie jak taka cena utrzyma sie kilka miesięcy a co do klienta to się o niego nie martwcie trafi w dobre ręce miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co tu się dzieje jacyś nowi goście co sprzedaja 121 jajek dziennie no i o jego hotelach bym zapomniał handlarzyna co ma zbyt na 30 skrzynek tygodniowo też ma pretensje że za drogo i jeszcze wielu 'potęrznych' hurtowników którym też jest żle jakoś nie widze żeby narzekała biedronka czy jajcarek bo oni wiedzieli że po kazdej górce przychodzi dolek i na pewno mają odpowiednią ilość jajek na magazynie żeby sobie regulować cenę sprzedazy (no chyba że się myle)i jakoś nie płaczą że drogo prawda jest taka że nadszedł czas producętów na odrabianie strat tak jak pisali nie jeden sprzedał dom pole i zadłużył się w bankach a to nie będzie chwila a drożej raptem pare dni i nikt nie wie jak to długo potrwa a wy płaczecie śmieszne zobaczymy cóż zrobicie jak taka cena utrzyma sie kilka miesięcy a co do klienta to się o niego nie martwcie trafi w dobre ręce miłego wieczoru

 

WOW pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek widzę że te siostry przywróciły ci wzrok to to napisz już co tam widzisz za te 2 lata .....................

co do jaj to bez zmian producent swoje a handlowiec swoje ...........

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co kujawiaczku po raz kolejny napisze w nosie mam cenę ile wołają tyle płacę bo to handel jeżeli dla Ciebie gość na 25200 jajek na jakieś 14 dni w słabszym okresie jest kiepskim klientem to szkoda widocznie w przyszłości ze mną nie pohandlujesz bo jestem dla Ceibie za mały od miesiąca maja będę potrzebował jeszcze więcej a w okresie wakacyjnym będę mógł rozładować nie jednego "gotującego" się producenta o odpowiedniej ilości jajek w magazynie chcesz mówić ?? od listopada to moja pierwsza i jedyna podwyżka ceny. To że jestem nowy na rynku nie znaczy że palcem zrobiony. Dla zainteresowanych cena w holandii 30 szt M 3 ojro towar jest dostępny bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malutkijajus przestań pisać bzdury, poza granicami naszego państwa wszędzie są wyższe ceny, wysyłam więc wiem.

 

a ja mieszkam 1km od Niemiec jestem tam przynajmniej raz w tygodniu i dziś trzymałem w ręku dziesiątkę w tej cenie a cenę z Holandii podała mi kuzynka z dzisiejszych zakupów faktycznie bzdury ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie malutkijajus, to po co te wszystkie narzekania ? Zamiast prowadzić tu bezsensowne dyskusje, jedź do sąsiadów i tam się załaduj towarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo póki co 12 zł za 10 jajek ściółki z Niemiec to trochę dużo a do Holandii za daleko tym bardziej że właśnie wracam z netto 30szt M 11,87 10szt 3,99 osiedlowy sklepik 10 szt M 5,99 L 6,49 wiec rozrzut cenowy ładny. Widzę że już mnie tu nie lubicie no ale cóż ja tam nie zamierzam się z nikim kłócić nigdy nie wiadomo co życie przyniesie i jak ja to mawiam od kogo i do kogo trzeba będzie jajo poturlać wszyscy podają swoją cenę więc i ja podam może ktoś ode mnie kupi

 

M 46gr

L 50gr

 

i jakby kto chciał

 

Zielononóżka (też jajo spożywcze)

 

M 75gr

L 85gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo póki co 12 zł za 10 jajek ściółki z Niemiec to trochę dużo a do Holandii za daleko tym bardziej że właśnie wracam z netto 30szt M 11,87 10szt 3,99 osiedlowy sklepik 10 szt M 5,99 L 6,49 wiec rozrzut cenowy ładny. Widzę że już mnie tu nie lubicie no ale cóż ja tam nie zamierzam się z nikim kłócić nigdy nie wiadomo co życie przyniesie i jak ja to mawiam od kogo i do kogo trzeba będzie jajo poturlać wszyscy podają swoją cenę więc i ja podam może ktoś ode mnie kupi

Kurcze, jakiś chyba nie kumaty jestem. Możesz nam to rozszyfrować. Ni bardzo łapię, skąd wracasz, jakie ceny i czego podajesz. Gdybyś jeszcze jakieś przecinki postawił. W jakiej to walucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież z artykułu jasno wynika kto co i dlaczego zakazał sprzedaży bo po 1 pochodzą z ferm które nie spełniają unijnych norm. Po 2 stwierdził że jajka importowane są zagrożeniem dla ich rynku czyli chce uniknąć tego żeby ich jajka były sprzedawane poniżej kosztu produkcji coś czego nasz rząd nigdy nie zrobił i nie zrobi(to oficjalna wersja a prawdziwą poznamy później na 99% tusk i ekipa czymś Bułgarii zaszkodzili) więc ten tir wróci do polski i trzeba go będzie gdzieś rozładować a jak to już na pewno wszyscy się domyślamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...