Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze na wegry to po 0,23 M idzie i krecili nosem skoda z toba w dyskusje wchodzic

 

powiedz mi jak ktos ma okazje sprzedac chleb po 1zł za granica i ta sama cena moze dostac z miejsca bez transportu to gdzie sprzeda .he

 

w Polsce M kosztuje 0.23 a Ty na wegry wozisz tez po 23 gr .

Mówiłem jestes numer jeden.a Twoja spedycja zarabia cos czy zyjesz z dotacji bo liczyc to za h u j a nie umiesz

 

 

za hu.ja to ty pisać nie potrafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny panowie ceny..... M-ka 23-24 gr ILOŚCI PALETOWE !

 

 

Juz ci pisalem nie podawaj cen hurtowych bo nie mozesz miec o nich zielonego pojecia ty zawsze wszytkich omijasz

 

 

L 24 25

M 20-21

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwator wpadnij do mnie dam ci ta przyjemnosc i poobserwujesz sobie jak moje jaja wala w dupe zony jak na pieska rucham co ty mozesz wiedziec

2 LEPSZY GOSC JAJCZAREK M PO 20-21 m WAZY OD 1.72 DO 1.9 KG WYTŁACZANKA NIE GADAMY O 2 B TO TOBIE SIE PIER DO iiB Z m

 

ty to jestes gosc

 

ja dostaje od mojego dostwcy tira w tygodniu za darmo to po co mi m po 20 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny panowie ceny..... M-ka 23-24 gr ILOŚCI PALETOWE !

 

 

Juz ci pisalem nie podawaj cen hurtowych bo nie mozesz miec o nich zielonego pojecia ty zawsze wszytkich omijasz

 

 

L 24 25

M 20-21

 

 

napisz zciekawosci kto ci dostrcza jajka bo smiac mi sie chce jak widze 20 gr daj mi to po 22 grosze odbiore sam .teraz napisz mi gdzie byles caly rok

a ja Ci powiem ze Ty nie masz p[roblemu z dostaniem jajka wiec dawaj do mnie ja kupie zarobisz 2 gr na jajku czyli 6048 zł na tirze za przerzut to co daj numer na priv i dzialamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA WSZE KLAMSTWA PRZECHWALANKI

KUPIE m 2 A LUB 1B PO 23 GR GOTÓWKA KONTAKT NA PRIV

 

 

Dwa dni na forum i 13 wpisow , ktos juz kiedys tez nie mogl zyc bez tego forum

a dawno go nie bylo

 

bedzie jeszcze wiecej wpisu bo jak widze ze dwa gady jajczarek i biedronka wali cene w dół ale i tak kazdy ma swoj swiat umie liczyci tu nie zaglada wiec sobie pisz co chcesz jakie ceny robisz sam z siebie posmiewisko bo ludzie to czytaja co sie zajmuja handlem .ALE WARTO PODNIESC SOBIE SAMOOCENE JESTES NAJWIEKSZYM ODBIORCA JAJ JAK MASZ TAKIE CENY HE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ALE CZAD z tym importem czy tam exportem........... powiem krótko nie może dokupić towaru to próbuje ceną ..pewnie mu się uda w 50 % przypadków za 1 lub 2 gr. hodowca sprzeda obcemu .......

nie mam nic do ciebie ... ale pisz krótkie wpisy bo po kilku piwach czytać mi się nia chce....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcarek już pisałem ,1palete M kupujesz z fermy gdzie zbierają ci ją cały tydzień , to co ty wiesz o ilościach tirowych

 

Jedna paleta a nawet dziesiecioma dupy bym obie nie zawracal

Caly czas piszesz ze omijasz posrednika wiec skad znasz te ceny

Jak jajo bylo po 16 gr pisales ze jest po 26 (czerwiec) a potem od poniedzialku grosz do gory , to nie wiele ci poszlo jak dzisiaj zaledwie 30 piszesz i pamietaj pajacu reka na pulsie przestan KLAMAC buuuhahahahahahaahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu tak sprzedawalem:

1a 0.28/0.29

1b 0.23/0.24

 

..... czyli innymi słowy, cena w dalszym ciągi do d.u.py.

 

Cen dla mniejszych odbiorców i cen detalicznych nie piszę, bo wiadomo, że na różne punkty, róznie się wstawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ALE CZAD z tym importem czy tam exportem........... powiem krótko nie może dokupić towaru to próbuje ceną ..pewnie mu się uda w 50 % przypadków za 1 lub 2 gr. hodowca sprzeda obcemu .......

nie mam nic do ciebie ... ale pisz krótkie wpisy bo po kilku piwach czytać mi się nia chce....

czesc

 

NIE MAM PROBLEMU Z TOWAREM BO ZAOPATRUJE SIE U NAJWIEKSZYCH ZYLICE ORAZ BIERZUN ZUROMIN LUBOWIDZ DLA SWOJICH TOWAR MAM I ZOSTAJE NAWET ALE MAM DUZO ZAPYTAN Z UE O JAJKA WIEC PROBUJE KUPIC DOKUPIC A WIEM CO MAM ZA CENE NA TYCH FERMACH CO BIORE TOWAR WIEC PISZE PROPONUJE TYLE ILE PLACE .JAK BYS MIAL CO 2 DZIEN PRZYGOTOWAC 324000 TYS JAJ SAMEJ M TO TEZ BYS SZUKAL .A ZAROBIC MOZNA DUZO WIECEJ TO PROPONUJE CENE UDCIWA CO JA SAM PLACE ALE MOJI DOSTAWCY MAJA TEN SAM PROBLEM EXPROTUJA .NADWYZSZKI.

Z MOJICH PRZECZUC W PONIEDZ CENA PODEJDZIE DO GORY. NA NASZYM RYNKU KICHA ALE DUZO JEST WYWORZONE ZA GRANICE NAWET ZGLASZA SIE BLISKI WSCHOD.NIE PODBIJAM CENY ANI NIE ZANIZAM.PROBUJE UDCIWIE ZAROBIC I PROPONUJE CENE JAKA PLACE U INNYCH WIEC PRZEPRASZAM JAK KOGOS URAZILEM CZY OBRAZILEM

 

DOBREJ NOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestań kłamać jajcarek , bo od poniedziałku cena do góry

 

 

TO TAK JAK OD CZERWCA CZYLI BEZ ZMIAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ALE CZAD z tym importem czy tam exportem........... powiem krótko nie może dokupić towaru to próbuje ceną ..pewnie mu się uda w 50 % przypadków za 1 lub 2 gr. hodowca sprzeda obcemu .......

nie mam nic do ciebie ... ale pisz krótkie wpisy bo po kilku piwach czytać mi się nia chce....

czesc

 

NIE MAM PROBLEMU Z TOWAREM BO ZAOPATRUJE SIE U NAJWIEKSZYCH ZYLICE ORAZ BIERZUN ZUROMIN LUBOWIDZ DLA SWOJICH TOWAR MAM I ZOSTAJE NAWET ALE MAM DUZO ZAPYTAN Z UE O JAJKA WIEC PROBUJE KUPIC DOKUPIC A WIEM CO MAM ZA CENE NA TYCH FERMACH CO BIORE TOWAR WIEC PISZE PROPONUJE TYLE ILE PLACE .JAK BYS MIAL CO 2 DZIEN PRZYGOTOWAC 324000 TYS JAJ SAMEJ M TO TEZ BYS SZUKAL .A ZAROBIC MOZNA DUZO WIECEJ TO PROPONUJE CENE UDCIWA CO JA SAM PLACE ALE MOJI DOSTAWCY MAJA TEN SAM PROBLEM EXPROTUJA .NADWYZSZKI.

Z MOJICH PRZECZUC W PONIEDZ CENA PODEJDZIE DO GORY. NA NASZYM RYNKU KICHA ALE DUZO JEST WYWORZONE ZA GRANICE NAWET ZGLASZA SIE BLISKI WSCHOD.NIE PODBIJAM CENY ANI NIE ZANIZAM.PROBUJE UDCIWIE ZAROBIC I PROPONUJE CENE JAKA PLACE U INNYCH WIEC PRZEPRASZAM JAK KOGOS URAZILEM CZY OBRAZILEM

 

DOBREJ NOCY

 

 

Poczytaj to co piszesz i sam to ocen , to jak by producent pisal od poniedzialju cena do dolu

 

Pozdrowienia jajaczarku opss jak ty masz nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda dyskutować trzeba kłaść się spać bo rano lece do Bukowiny

 

Wiec bez zmian(i reka na pulsie jak od czerwca). A noz trafisz, no przecież kiedys to jajo podrożeje, ale wiem szkoda gadac zal dupe .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i Panie ALE CZAD z tym importem czy tam exportem........... powiem krótko nie może dokupić towaru to próbuje ceną ..pewnie mu się uda w 50 % przypadków za 1 lub 2 gr. hodowca sprzeda obcemu .......

nie mam nic do ciebie ... ale pisz krótkie wpisy bo po kilku piwach czytać mi się nia chce....

czesc

 

NIE MAM PROBLEMU Z TOWAREM BO ZAOPATRUJE SIE U NAJWIEKSZYCH ZYLICE ORAZ BIERZUN ZUROMIN LUBOWIDZ DLA SWOJICH TOWAR MAM I ZOSTAJE NAWET ALE MAM DUZO ZAPYTAN Z UE O JAJKA WIEC PROBUJE KUPIC DOKUPIC A WIEM CO MAM ZA CENE NA TYCH FERMACH CO BIORE TOWAR WIEC PISZE PROPONUJE TYLE ILE PLACE .JAK BYS MIAL CO 2 DZIEN PRZYGOTOWAC 324000 TYS JAJ SAMEJ M TO TEZ BYS SZUKAL .A ZAROBIC MOZNA DUZO WIECEJ TO PROPONUJE CENE UDCIWA CO JA SAM PLACE ALE MOJI DOSTAWCY MAJA TEN SAM PROBLEM EXPROTUJA .NADWYZSZKI.

Z MOJICH PRZECZUC W PONIEDZ CENA PODEJDZIE DO GORY. NA NASZYM RYNKU KICHA ALE DUZO JEST WYWORZONE ZA GRANICE NAWET ZGLASZA SIE BLISKI WSCHOD.NIE PODBIJAM CENY ANI NIE ZANIZAM.PROBUJE UDCIWIE ZAROBIC I PROPONUJE CENE JAKA PLACE U INNYCH WIEC PRZEPRASZAM JAK KOGOS URAZILEM CZY OBRAZILEM

 

DOBREJ NOCY

 

 

Poczytaj to co piszesz i sam to ocen , to jak by producent pisal od poniedzialju cena do dolu

 

Pozdrowienia jajaczarku opss jak ty masz nick

 

tego nie idzie rozczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.export dajesz jaja ale forum jest dla jaj hehehhhehe a orientacje cenowa od duzych to masz potega power is beck taigerka sie napij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo liczyc to za h u j a nie umiesz

 

 

za hu.ja to ty pisać nie potrafisz

 

O kurze jaja

Jednak zawsze tutaj mozna trafic na cos wesolego

Jakie palenie takie pisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

quote=Jajcarek]

Panowie i Panie ALE CZAD z tym importem czy tam exportem........... powiem krótko nie może dokupić towaru to próbuje ceną ..pewnie mu się uda w 50 % przypadków za 1 lub 2 gr. hodowca sprzeda obcemu .......

nie mam nic do ciebie ... ale pisz krótkie wpisy bo po kilku piwach czytać mi się nia chce....

czesc

 

NIE MAM PROBLEMU Z TOWAREM BO ZAOPATRUJE SIE U NAJWIEKSZYCH ZYLICE ORAZ BIERZUN ZUROMIN LUBOWIDZ DLA SWOJICH TOWAR MAM I ZOSTAJE NAWET ALE MAM DUZO ZAPYTAN Z UE O JAJKA WIEC PROBUJE KUPIC DOKUPIC A WIEM CO MAM ZA CENE NA TYCH FERMACH CO BIORE TOWAR WIEC PISZE PROPONUJE TYLE ILE PLACE .JAK BYS MIAL CO 2 DZIEN PRZYGOTOWAC 324000 TYS JAJ SAMEJ M TO TEZ BYS SZUKAL .A ZAROBIC MOZNA DUZO WIECEJ TO PROPONUJE CENE UDCIWA CO JA

 

 

SAM PLACE ALE MOJI DOSTAWCY MAJA TEN SAM PROBLEM EXPROTUJA .NADWYZSZKI.

Z MOJICH PRZECZUC W PONIEDZ CENA PODEJDZIE DO GORY. NA NASZYM RYNKU KICHA ALE DUZO JEST WYWORZONE ZA GRANICE NAWET ZGLASZA SIE BLISKI WSCHOD.NIE PODBIJAM CENY ANI NIE ZANIZAM.PROBUJE UDCIWIE ZAROBIC I PROPONUJE CENE JAKA PLACE U INNYCH WIEC PRZEPRASZAM JAK KOGOS URAZILEM CZY OBRAZILEM

 

DOBREJ NOCY

 

 

Poczytaj to co piszesz i sam to ocen , to jak by producent pisal od poniedzialju cena do dolu

 

Pozdrowienia jajaczarku opss jak ty masz nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 25 / 26 gr

M 22 / 23 gr

Przetwórstwo 3,7 / 3,9zł 1 kg

 

- cena na przyszły tydzień ?

 

- GÓRA O JEDNO LUB DWA OCZKA !!!

 

Pozdrawiam hodowców , oraz tych pajaców którzy mnie nękają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...