Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.transhandel.ig.pl/t25a.htm ciekawa strona ile w niej prawdy bo według mnie dość dużo ale się nie zgadzam z paroma rzeczami! I jednak moc rozrusznika taka sama jak w c330 jak nie silniejsza bo c330 ma chyba 2,9 kw a władko ma 3 kw! Wiec sam widzisz Paweł Widze ze wszedzie zadzierasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.transhandel.ig.pl/t25a.htm ciekawa strona ile w niej prawdy bo według mnie dość dużo ale się nie zgadzam z paroma rzeczami! I jednak moc rozrusznika taka sama jak w c330 jak nie silniejsza bo c330 ma chyba 2,9 kw a władko ma 3 kw! Wiec sam widzisz Paweł Widze ze wszedzie zadzierasz

 

Na tej fotce widać że rozrusznik w 330 ma 3 KW, choć sam kiedyś myślałem że rozrusznik w 330 ma 2,9 KW, bo taki jest w 914 i 1014.

 

a ten traktor w transhandel to już nie władymirec ale Leda i po za tym to silnik inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras ! Dam ci radę ! Nie pisz nic więcej ! Z każdym twoim postem pokazujesz coraz bardziej że jesteś niereformowalnym debilem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie chat A ciebie nie obraziłem ale teraz to robie Jesteś skur......!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie dajcie wreszcie spokój. To forum nie służy do kłótni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miras licz się lepiej ze słowami, bo jeśli ktoś odważył się powiedzieć całą prawdę o tobie to nie znaczy że możesz go wyzywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirasku ! Możesz mnie obrażać nawet mnie to nie rusza. Forum ma służyć do rozwiązywania problemów u użytkowników ciagników i maszyn. Sam korzystam z niego bo wiele ciekwaych rzeczy można się tu dowiedzieć , czasem lepiej zapytać kogoś o radę niż całymi godzinami myśleć jak rozwiązać jakiś problem a potem się okaże że coś zostało źle zrobione czy naprawione. Ale od pewnego czasu forum zostało przekształcone w klub dyskusyjny o niczym !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś garażowa przeróbka,a silnik faktycznie jakby z zetora (b.starego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czemu moja c 330 niema hamulców tarcze wstawiłem nowe i nadal niechamuje!!!liczę na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżli wymieniłes tarcze to sie nie dziwie ze niechamuje musisz podkrencić ciengienka moze za słabo sie rozwierają szczeki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może olej leci na nie abo bebny są wyjechane nie widze innej mozliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś czemu moja c 330 niema hamulców tarcze wstawiłem nowe i nadal niechamuje!!!liczę na odpowiedz

 

A może nie zmieniłeś na tarcze wentylowane

 

Zwykłe są za cienkie i Twój zacisk wielotłoczkowy nie może dobrze zacisnąć na nich klocków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to silnik ze starego zetora, popularnego MAJORA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U ciebie??

Cała akcja dzieje się u sąsiada. Ja trochę pomagam i ewentualnie spieszę na pomoc 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...