Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

ten ciagnik ma byc wziety w leasing a nic wiecej mi niewiadomo bo jestem tylko kierowca dowiem sie wszystkiego jak juz nam przywioza to sie popytam i wtedy napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzie ile kosztuje JD 6420SE i z jakim wyposazeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adriann chcesz sie dowiedziec ile kosztuje to dobre bedzie jak zadzwonisz do dilera kolo ci opowie o wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze szukam przekladni do siewnika zbozowego HASSIA albo czesci do prekladni ma ktos jakis namiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum panuje przekonanie, że wersje SE John Deera produkowane są wyłącznie na polski rynek. Niedawno byłem u naszych zachodnich sąsiadów i widziałem dużo takich ciągników, szczególnie 6620.

A co do ich wykonania, to bardzo interesuje mnie ten problem, bo mam zamiar w tym roku zakupić johna około 130 KM. Zuważylem. że jeśli chodzi o silnik to wersja Premium ma PowerTech i SE również. Różnią się tylko tym, że w Premium jest CR, a w SE pompa wtryskowa. Pozatym w silniku zadnych różnic nie ma. Oczywiście piszę o wersji 6x20. Wersja 6x30 ma już turbinę o zmiennej geometrii i ona w przyszłości też będzie miała swoją wersję SE.

Jeśli chodzi o konstrukcję skrzyni przekładniowej wersji 6x20 SE i Premium to jest identyczna - PowerQuad - Róznica jest niewielka. W SE i Premium grupy biegow włączane są identycznie ABCDEF. W każdej z grup są tkz. wzmacniacze momentu ( 4) włączane pod obciążeniem, czyli cztery biegi wchodzą bez sprzęgła w każdej z grup. W SE dźwignią którą popychamy do przodu (1-2-3-4) lub pociągamy do siebie Jedyną różnicą w skrzyni jest to,że w Premium te 4 biegi bez sprzęgła przełączamy przyciskami ( to się nazywa PowerQuad Plus na skrzyni zamontowane są cewki które przełączają biegi zamiast dźwigni)

Jeszcze jest jedna różnica w SE jest mniejsza pompa hydrauliczna ( wydatek 63 litry SE, a 90 Premium)

Pozatym różnic w budowie skrzyni i silnika -brak Oczywiście mówiąc o podstawowych wersjach tych dwóch modeli SE kotra Premium

Różnice są w kabinie i to spore - więcej bajerów ma oczywiście Premium.

Pozatym ciągniki Premium i SE montowane są na jednej linii technologicznej do mometu założenia kół jezdnych. Dopiero montaż kabiny i osprzętu silnika odbywa sie indywidualnie

A wiem to wszystko bo miałem okazję być fabryce John DEER w Manheim w Niemczech Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze juz go mam 6830 premium fajna bryka jutro jade na pokaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że JD z znaczkiem śrebrnego jelonka z prostymi przednimi nogani wyprodukowano w USA a te zielone jelonki z podgietymi przednimi nogami były produkowane w Niemczech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie mają znaczki te największe JD. bo z tego co wiem to jeszcze w zeszłym roku nie robili w europie tych dużych. i jeśli "Grześ" ma racje to wszystkie powinny mieć proste nogi POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam prośbe, potrzebuje schemat układu hydrualicznego do john deera 2130, rok produkcji 86 i bez przedniego napedu. jeśli ktoś by mial to prosilbym o wysłanei na maila jacekmany@tlen.pl z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki szczewko, strona sie przydała:)

 

 

moze ktoś pomoze, doradzi, jak usunac usterke. kupiłem John deer`a 2130, uzywanego, bez przedniego napedu i pompa pomocnicza która znajduje sie wewnatrz skrzyni pośredniej nie podaje oleju do chłodnicy i zbiornika wyrownawczego, co trzeba zrobic? mial ktos taki przypadek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank ktos miał taki przypadek ale nie pamietam czy na AF czy tutaj.wiem ze chodziło o 3640.przeszukaj dobrze forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze małego newsa.

jesli ktos ma starego jd i wydaje mu sie ze cieknie mu z mostu lub z pod kabiny to nie ma strachu.w podłodze jest klapa po odkreceniu której mamy dostep do zaslepek spod których lubi ciec.cztery oringi po 1,5pln i jest ok.

jek półbiegi szwankuja to pod ta sama klapa jest dzwignia do przyspieszacza.lubi sie luzowac.

mam doczynienia z kilkoma starszymi JD na raz to bede wam podawał fajne myki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z was kody błędów do ciągników JD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy JD 6620SE zastąpi w sile i uciągu Ursusa 1614?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1614 ma ile koni ze 150. jd 6620 ma 125 ja mam akurat wersje premium i po obserwacjach w okolicy doszedłem do wniosku że nie ma opcji w której by 1614 był lepszy od 6620. ciągam nim przyczepki z mirosławca 2xDB10000 ziemniaków wchodzi na jedną 11 ton + przyczepki po ponad 4 tony i całkiem się nie źle jedzie na równinach full prędkość (42,5km/h) jeśli chcesz zastąpić 1614 jdkiem to polecam. będziesz zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam:

-Instrukcje obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zmienic swoja c360-3p na jakiegos jd. Mysle nad 1640 bez przedniego napedu na co trzeba zwazac przy zakupie tego sprzetu jak z spalaniem i czy bedzie dobrze wspolpracowal z prasa z511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam planuje zmienic swoja c360-3p na jakiegos jd. Mysle nad 1640 bez przedniego napedu na co trzeba zwazac przy zakupie tego sprzetu jak z spalaniem i czy bedzie dobrze wspolpracowal z prasa z511

ile bedziesz za niego płacił?? i jaki rocznik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś ciągnik o mocy 140-190 koni njalepiej John Deera. Jakiego polecacie? Najlepiej sprowadzić z zagranicy czy kupić z kraju? Kupie coś do 75tys???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...