Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe cicho jak po śmierci organistyu powiadacie no widzicie wypekał a ja chciałbym powrócić do pytania o o ponach jakie macie doświadczenia z oponami 16.9 zamiast 14,9 bo ostatnio zbluzgał mnie ten (słowo zostało usunięte) mam nadzieje ze dorósł i sie niebedzie już odzywał|:)
Lepiej powiedź czy opanowałeś ten problem z zapalaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Lepiej powiedź czy opanowałeś ten problem z zapalaniem ?

cześć małorolny jytro to bedzie dziabał w kazdym razie se dziś powymieniałem wszystkie węzyki paliwa nowe podkładki miedziane bo niektóre byy takie ze można by powiedzieć ze ich już niebyło hihi a tak to se gwintw zaworku paliwa w baku przeciągbołem |:/ i se jutro musze kupić nowy zaworwek to ci powiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ Lepiej powiedź czy opanowałeś ten problem z zapalaniem ?

cześć małorolny jytro to bedzie dziabał w kazdym razie se dziś powymieniałem wszystkie węzyki paliwa nowe podkładki miedziane bo niektóre byy takie ze można by powiedzieć ze ich już niebyło hihi a tak to se gwintw zaworku paliwa w baku przeciągbołem |:/ i se jutro musze kupić nowy zaworwek to ci powiem co i jak

Ok .... ciekawość mnie zjada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe cicho jak po śmierci organistyu powiadacie no widzicie wypekał a ja chciałbym powrócić do pytania o o ponach jakie macie doświadczenia z oponami 16.9 zamiast 14,9 bo ostatnio zbluzgał mnie ten (słowo zostało usunięte) mam nadzieje ze dorósł i sie niebedzie już odzywał|:)
Dorosłem już dawno.Mam prawie 50 lat, co w porównaniu z tobą 13latku jest(dośpiewaj sobie sam). Mam pytanie, kiedy cię zbluzgałem, przytocz, lub zacytuj. Zaczynam się zastanawiać czy nie przesłać tego co tu wypisujesz do gimnazjum w którym sie uczysz(M. Śląskie), polonistka będzie miała uciechę czytając to. A może p. M. Ż jest wychowawczynią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weż człowiek pierd... sie w łep wiesz a nie wk...... ludzi byś chciał wiedzieć to mam 22 lata bara..... tylko raz bym cie p........ to byś z wózka stary dziazie niezszedł a daj se już siana fa..sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha janku możesz mi obciagnąć a daj se człowieku siana to niejest forum kim to ja niejestem bo dla mnie jestes nikim jesteś wieksze dziecko odemnie bo zachowujesz sie jak gówniarz niemam ochoty na rzmowe z toba i niepisz juz do mnie z łaski swojej bo tylko miejsce zajmujesz na forum bedziesz miał coś mądrego do napisania topoczytam nietylko ja ale i inni skorzystają wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weż człowiek pierd... sie w łep wiesz a nie wk...... ludzi byś chciał wiedzieć to mam 22 lata bara..... tylko raz bym cie p........ to byś z wózka stary dziazie niezszedł a daj se już siana fa..sie
Przesadziłeś..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weż człowiek pierd... sie w łep wiesz a nie wk...... ludzi byś chciał wiedzieć to mam 22 lata bara..... tylko raz bym cie p........ to byś z wózka stary dziazie niezszedł a daj se już siana fa..sie
Przesadziłeś..........

 

przyłaczam sie do zdania kolegi niżej- PRZESADZIŁEŚ!!! Co to ma być , w jakim celu prowokujesz i ubliżasz innym forumowiczom?! "francek007" ty sie opanuj albo nie udzielaj sie wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda przesadziłem wiem i przepraszam za takie teksty na forum bym miał nr telefonu to bym to przekazał osobiście a nieudzielał sie tutaj z takimi tekstami i za to przepraszam wszystkich forumowiczów oczywiście oprócz Janka bo to on zaczoł i mnie pierwszy sprowokował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty myśl zanim coś napiszesz,a nie później!! Jak się zapomnisz i w "życiu" ci się wymsknie taka wiązanka to możesz zarobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku ty myśl zanim coś napiszesz,a nie później!! Jak się zapomnisz i w "życiu" ci się wymsknie taka wiązanka to możesz zarobić....

 

ze tak zapytam co moge zarobić|??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda przesadziłem wiem i przepraszam za takie teksty na forum bym miał nr telefonu to bym to przekazał osobiście a nieudzielał sie tutaj z takimi tekstami i za to przepraszam wszystkich forumowiczów oczywiście oprócz Janka bo to on zaczoł i mnie pierwszy sprowokował
No spoko , nie o przepraszanie tu chodzi ....... z tą prowokacją to tak do końca bym sie nie zgodził bo nic tak strasznego Ci jeszcze nie napisał z dziadami też nie On pierwszy wyjechał Mój apel miejmy wzajemnie troszkę szacunku dla siebie na Wzajem , owszem dyskutujmy i to ostro bo temu to forum służy ale nie wyjeżdzajmy do siebie z tekstami wziętymi z rynsztoku .......... Pozdrawiam ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku ty myśl zanim coś napiszesz,a nie później!! Jak się zapomnisz i w "życiu" ci się wymsknie taka wiązanka to możesz zarobić....

 

ze tak zapytam co moge zarobić|??

Panowie ....... bo ze mną żartów nie ma ........ jak się zdenerwuję to wiadrem zimnej wody krowie tyłek parzę ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad
Napisałem ci już ......... dociąg szpilki jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad
Napisałem ci już ......... dociąg szpilki jak należy

 

 

a co maja szpilki wspolnego zpojawianiem sie paliwa badz oleju w kolektorze wydechowym gdyby byly luzne to by wydmuchnal uszczelke pod glowica badz by sie pojawialy babelki powietrz ,zreszta szpilki dociagalem 3 dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad
Napisałem ci już ......... dociąg szpilki jak należy

 

 

a co maja szpilki wspolnego zpojawianiem sie paliwa badz oleju w kolektorze wydechowym gdyby byly luzne to by wydmuchnal uszczelke pod glowica badz by sie pojawialy babelki powietrz ,zreszta szpilki dociagalem 3 dni temu

 

Ale jemu chodzi o szpilki od kolektora a nie od głowicy.Szpilki wchodza w głowice i maja dostep do kanałow olejowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro robiłeś remont to pozostają tylko lejące wtryski

 

 

a co sadzicie o za duzym poziomie oleju w misce olejowej bo przy wymianie troszke mi sie przelalo i moze nadmiar wyrzuca przez wydech>??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad

A może poprostu przesadzasz z docieraniem

Silnik może pracować na wolnych obrotach najwyżej kilka minut, potem następuje dymienie i mokry kolektor wylotowy i jest to normalna sprawa niedogrzanego silnika szczegulnie na dotarciu. Oczywiście zakładam że termostat jest sprawny . Pracuj ciągnikiem normalnie tylko go nie przeciążaj i powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad

A może poprostu przesadzasz z docieraniem

Silnik może pracować na wolnych obrotach najwyżej kilka minut, potem następuje dymienie i mokry kolektor wylotowy i jest to normalna sprawa niedogrzanego silnika szczegulnie na dotarciu. Oczywiście zakładam że termostat jest sprawny . Pracuj ciągnikiem normalnie tylko go nie przeciążaj i powinno być ok

 

no raczej po 50 mth to juz jest dotrarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie co moze byc przyczyna kapania z kolektora wydechowego w c 360 tylko do konc a niewiem czy to olej czy paliwo ,dodam ze silnik ma zrobione 54mth od remontu kapitalnego czy to wina wtrysku czy pekniete badz zapieczone pierscienie a moze za duzy poziom oleju w misce olejowej i we filtrze powietrza??? Crying or Very sad
Napisałem ci już ......... dociąg szpilki jak należy

 

 

a co maja szpilki wspolnego zpojawianiem sie paliwa badz oleju w kolektorze wydechowym gdyby byly luzne to by wydmuchnal uszczelke pod glowica badz by sie pojawialy babelki powietrz ,zreszta szpilki dociagalem 3 dni temu

 

Ale jemu chodzi o szpilki od kolektora a nie od głowicy.Szpilki wchodza w głowice i maja dostep do kanałow olejowych.

No dzięki ........... miektórzy mysla tylko o damskich szpilkach ..... a tu się okazuję ze na szpilkach jest poszadzony kolektor ssący , wydechowy i o dziwo głowica tez jest na szpil kach ............. normalnie masakra co tych szpilek się narobiło ............ Panowie to podstawy ...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może pierścienie źle założone i wywala olej wydechem?

 

to raczej nie bo gdy by byly zle to odrazu by wywalal olej a tu bylo sucho nic sie niedzialo,ja obstawiam wtrysk badz tez poprostu byl zimny silnik zalany zimna woda pochodzil chwile na wolnych obrotach i to wszystko paliwo ze scianek nieodparowalo tylko z olejem zostytalo wyrzucone na zewnatrz .moze sie myle moze wy mi cos doradzicie moze juz kiedys ktos sie spotkal z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kapie Ci z jednego cylindra czy ze wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...