Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

A kapie Ci z jednego cylindra czy ze wszystkich?

 

 

 

wlasnie niewiem bo na poszczegolnych cylindrach sucho przy kolektorze tylko wywala dziurka na kolanku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może pierścienie źle założone i wywala olej wydechem?

 

to raczej nie bo gdy by byly zle to odrazu by wywalal olej a tu bylo sucho nic sie niedzialo,ja obstawiam wtrysk badz tez poprostu byl zimny silnik zalany zimna woda pochodzil chwile na wolnych obrotach i to wszystko paliwo ze scianek nieodparowalo tylko z olejem zostytalo wyrzucone na zewnatrz .moze sie myle moze wy mi cos doradzicie moze juz kiedys ktos sie spotkal z tym

 

Rozumiem,no to jak wszyscy mówią wtryski zostają jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,no to jak wszyscy mówią wtryski zostają jeszcze.

 

 

witam!dzis sprawdzalem wtryski tak na szybko przez popuszczanie przewodow paliwowych i na 3 jest reakcja a na jednym niema czyli wniosek taki ze walnieta jest koncowka,dziwi mnie tylko jedno dlaczego tak krotko wytrzymala na opale nie jezdzilem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieź wszystkie do sprawdzenia tym sposobem nie wyczujesz czy któryś leci ustawią jedno ciśnienie i będziesz miał spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pamiętaj, utrzymuj poziom oleju pomiędzy kreskami na miarce. Nadmiar jest tak samo szkodliwy jak brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba katalizator mu sie nie zapcha od nadmiaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł ci wtrysk wlasnie dlatego że nie jezdziłes na opale.Kiedyś jak nie znałem tego cudownego paliwa i lałem ON to dwa razy w roku końcowki do wymiany.Od czasu szlaczetnego OP temat końcowek jest mi obcy.Ale i tak obstawiam pierścienie.Czy zakładajac pierscienie uszczelniające przestawiałes każdy o 120 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak se poczytałem teksty Pana "007" i dlatego pytam.
Mam specjalne względy u niego i poprosiłem żeby nie kasował ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest moźliwość żeby zapiekły się pierścienie. Mam problem taki jak któryś z kolegów wcześniej po prostu leci mi jakaś czarna ciecz z kolektora wydechowego przez tą dziurkę w kolanku. Do jesieni zeszłego roku wszystko było ok. Od listopada do zeszłego tygodnia ciągnik stał niezapalany w garażu. Zrobił teraz kilka mtg i w środę dostał troszkę mocniej w d... no i zaczęło kapać. W poniedziałek zawioze do sprawdzenia wtryski ale zastanawiam sienad tym i pierścieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zapieczone ale zużyte...pierścionki albo tuleje sheblowane bo ja mam podobnie też się breja leje no i olej bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byc i tak jak mówisz. Olej to mi juz bierze od dawna. Ale na remont to jeszcze musi sobie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOSS MI POWIE ILE DOKLADNIE KONI MECHANICZNYCH A LEPIEJ kW MA C360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZY KTOSS MI POWIE ILE DOKLADNIE KONI MECHANICZNYCH A LEPIEJ kW MA C360

C 360 ma 52 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ochłonołem troche już i nawet przeprosze janka 44 PRZEPRASZAM CIE ale ostatnio byłam bardzo nadpobudliwy i bardzo szybko sie denerwowałem a co do małorolnego to z tą popmką zrobiłem nic ogólnie niebyło wszystko sprawne i czyste wziołem pomachałem tą pampka jak wściekły i przecisłem to powietrze tylko zastanawia mnie dlaczego to powietrze sie tam trzymało nigdy tak niemiałem a przyczyną złego odpalania było to ze rozregulowany zapłon był wogóle mi to do głowy niueprzyszło teraz pali jak strzała \:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

wiecie może gdzie można kupić kompletne wspomaganie do c360 ???

 

No kompletne to od jakiegoś ostrówka- na bank będzie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a ochłonołem troche już i nawet przeprosze janka 44 PRZEPRASZAM CIE ale ostatnio byłam bardzo nadpobudliwy i bardzo szybko sie denerwowałem a co do małorolnego to z tą popmką zrobiłem nic ogólnie niebyło wszystko sprawne i czyste wziołem pomachałem tą pampka jak wściekły i przecisłem to powietrze tylko zastanawia mnie dlaczego to powietrze sie tam trzymało nigdy tak niemiałem a przyczyną złego odpalania było to ze rozregulowany zapłon był wogóle mi to do głowy niueprzyszło teraz pali jak strzała \:):)
A zapłon to sam sie rozregulował ..... ???? Z tego co opisałeś to każdy szukał przyczyny takiego stanu w układzie zasilania ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sam raczej nie jak pompe dawałem do regenerecji to już zem z leka musiał zle ustawić bo troche sie mu pogorszyło wtedy a mam taki mankament ze na 2 szpilkach jest gwint zjebany co dopiero zauważyłem teraz i sie sama obróciła a ja głupi kombinował teraz zyleta poczekać pare dni na osuszenie gleby i w pole|:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kompletne to od jakiegoś ostrówka- na bank będzie pasowało.

Aż tak na bank to nie, trzeba trochę pomotać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...