Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Można pojechać też do Białoruśi , tam też jest taniej.
masz wszystkie klepki .......... ?

Trochę śmiesznie się zrobiło

to dobrze

smutne to raczej jest ......... ale prawdziwe ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrywaj cwaniaczka bo żal d.... ściska.

A z tą ceną to przesadziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgrywaj cwaniaczka bo żal d.... ściska.

A z tą ceną to przesadziłeś.

Tak się składa że kolega kupował i zapłacił ponad 600 zeta ....... a do cwaniaka to mi daleko, a jak widzę do cwaniaka tobie bliżej , a lboś mądry albo głupi ze swoimi poradami o wycieczce za granicę ............ fajnie jak masz parę km do granicy , gorzej dla tych co mają 500 -600 km ! Policz paliwo i stracony czas .......... zobaczysz co wyjdzie taniej .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu postaram się dowiedzieć ile kosztujew mojej okolicy (oczywiście w Polsce) bo nie wierzę żeby była 3x droższa niż na Litwie. Np. rozdzielacz tu kosztuje 385 zł a tam też ponad 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jeszcze sprawdzić ile kosztuje polska pompa do władka i pamiętaj co tanie to jest drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze sprawdzić ile kosztuje polska pompa do władka i pamiętaj co tanie to jest drogie.

 

 

Czyzbys chciał sugerowac ze russkie to gówno Moja ruska pompa cieknaca ale podobno dobrze cieknaca bo w instrukcji jest to uwzglednione chodzi juz 21 lat i dymku Ciagnik nie puszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wladek ma juz 20 lat i ma pompe orginalna nie wymieniana od nowosci ale lepiej kupic nowa niz regenerowac takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj wladek ma juz 20 lat i ma pompe orginalna nie wymieniana od nowosci ale lepiej kupic nowa niz regenerowac takie jest moje zdanie

Niewiem dlaczego twierdzisz że niewarto regenerować. Te pompy są bardzo wytrzymałe i poza elementem tłoczącym to w zasadzie nic tam nie siada a sam element ja zmieniam bez wyciągania pompy i trwa to najwyżej godzinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam zmieniasz sekcje

 

Kurcze bo ja mam nowe ale nie wiem jak sobie zmienic. A wszesniej pare osob mi wpierało ze sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sam zmieniasz sekcje

 

Kurcze bo ja mam nowe ale nie wiem jak sobie zmienic. A wszesniej pare osob mi wpierało ze sie nie da

To jest precyzyjna robota ale jest do zrobienia gożej jest wytłumaczyć jak to zrobić to trzeba poprostu widzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekcje sa to tłoczki które tłocza paliwo w pompie wtryskowej odpowiednia ilosc i wtryskuja ta dawke poprzez wtryskiwacz do cylindra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze sprawdzić ile kosztuje polska pompa do władka i pamiętaj co tanie to jest drogie.
tego nie napisałem.Ale ruska to loteria,trafisz na taką co chodzi lata,lub rok tego nie przewidzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co sekcje zmieniasz czy jakies uszczelnienie

W władku to co nazywacie sekcją to jest jeden element tłoczący w którym jest jeden tłoczek a zmiana na który cylinder ma iść dawka jest poprzez obrót tegorz tłoczka, i tu jest ważne żeby trafić kółkiem pośrednim napędzającym tłoczek w odpowiednie miejsce. Przy zmianie elementu należy załorzyć na niego dwa nowe oringi i jeden na sterowanie dawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wiec bedzie u mnie nowa Pompa by Miras hihihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może mi podać obroty pompy hydraulicznej i jej wydajność z katalogu?. Mam zamiar połączyć ją z silnikiem 1410 obr/min ale znajomy twierdzi że to za dużo. A pompa leży sobie z zapasów i pora ją wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj wladek ma juz 20 lat i ma pompe orginalna nie wymieniana od nowosci ale lepiej kupic nowa niz regenerowac takie jest moje zdanie

 

niestety nie mogę się z tym zgodzić w tym przypadku polskie chociaż nowe pompy nie mają szans przy ruskiej nawet tej która ma 20 lat. przerabiałem ten przypadek już u siebie zakładając nową pompę polskiej produkcji po czym ciągnik nie pracował pisałem o tym przypadku kilka ładnych stron temu... po kilku miesiącach użytkowania silnik sie rozbieg a wszystko za sprawą jednej malutkie sprężynki która pękła i tłok wyleciał bokiem.... skończyło sie na regeneracji starej za 150zł i hula.... polecam regenerację orginału bez dwóch zdań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś może mi podać obroty pompy hydraulicznej i jej wydajność z katalogu?. Mam zamiar połączyć ją z silnikiem 1410 obr/min ale znajomy twierdzi że to za dużo. A pompa leży sobie z zapasów i pora ją wykorzystać

 

 

Obroty to 1700 z groszami i lewoobrotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedz. A może koledzy podacie mi jeszcze wydajność tej pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem ... jak we wladku wlacze wsteczny to cos stuka i gruchocze mi w tylnym moscie i nie wiem co to moze byc moze w cos mi popowiecie z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wita. dosc niedawno kupilem wladka i chcialbym sie dowiedziec przy jakiej temperaturze silnika nalezy wylaczyc traktor zeby odpaczal? zawsze to robilem jak temperatura dochodzila do 100 stopni. czy mozna nim dalej dzialac jak temperatura przekracza 100 stopni? dzieki wielki z gory za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 stopni!!! To albo chłodzenianie masz albo ostro dajesz po garach.Ciągnik

nie koń odpoczywać nie musi ,szkodliwe jest zatrzymanie silnika tak rozgrzanego,

najlepiej potrzymaj go ze 2-3 minuty na średnich obrotach beż obciążenia to

powinien się schłodzić i dopiero zgaś.A tak w ogóle to czyste są żebra cylindrów

i głowicy? Zdjęta jest tarcza na wentylatorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, raz się załacza bieg innym razem nie można ruszyć, dźwignia sprzęgła nie odbija do końca, zatrzymuje się w połowie, czy będę jednak musiał "rozjeżdzać" ciagnik? będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...