Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy koledzy mój rusek posiada akumulator 90v 120a a rozrusznik od c 330 czyli R11 po nocy kiedy było -20 odpalił baz największego problemu tylko zrobiłem mu kopciucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczylem że gwarancja się juz skonczyla 2 miesiące temu . A Miras mówiłeś że zajmujesz sie regenercją rozruszników to ile mogło bu to kosztować u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Dla Ciebie koszt to od 30 zł w góre bo to zalezy za ile i jakie dorwe czesci bo dla znajomych z forum roboty nie licze tym bardziej ze sam wyciagnał bys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Dla Ciebie koszt to od 30 zł w góre bo to zalezy za ile i jakie dorwe czesci bo dla znajomych z forum roboty nie licze tym bardziej ze sam wyciagnał bys

 

 

A co tak przewaznie wymieniać trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbieram go na czesci pierwsze czyszcze wszystko i dopiero weryfikuje... powiem Ci ze reguły nie mabo roznie jest. Czasem nawet nic nie wymieniam tylko regeneruje po swojemu i chodzi jak nówka albo czesto i lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz Miras dał bym radę sam coś tam pogrzebać ? Trochę się zajmuje mechanika ale szczególnie motorami . Jak byś mógł udzielić mi kilka wskazówek jak co zrobić i na co zwrócić uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak myślisz Miras dał bym radę sam coś tam pogrzebać ? Trochę się zajmuje mechanika ale szczególnie motorami . Jak byś mógł udzielić mi kilka wskazówek jak co zrobić i na co zwrócić uwagę.
Chodzi mi oczywiście o rozrusznik zapomniałem napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem musisz sam sie okreslic czy podołasz temu czy nie rozbierz zrob fotki jak rozbierzesz i podeslij to wtedy bede wiedział co Ci powiedziec. Bo tez nie wiem czy masz orginał nowy czy jakis zamiennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem musisz sam sie okreslic czy podołasz temu czy nie rozbierz zrob fotki jak rozbierzesz i podeslij to wtedy bede wiedział co Ci powiedziec. Bo tez nie wiem czy masz orginał nowy czy jakis zamiennik

 

 

Tego co kupiłem nie bede rozbierał . Tylko mam orginalny to jego spróbuje zrobic jutro Ci podesle fotki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, nie wiem jak ustawić tłok. A mianowicie nnie wiem jaki powinno być położenie komory spalania na tłoku. Krótsza odległość powinna znajdować sie od strony wtrysku, czy ta dłuższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie robiłem we władziu jeszcze ale to normalka ze taka krótsza... Ale na agrofoto gdzies sa totki jak sciagniete głowice maja silniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wszystko umyj teraz rozpuszczalnikiem ile sie da i podeslij mi ale bardziej wyrazne fotki wirnika. Widze jedna sie zawiesiła szczotka albo skonczyła wiec bedziesz musiał je kupic, ale najpie umyj i zrob dokładne fotki szczotko trzymacza i wirnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam orginalny rozrusznik i cała instalacje elektryczne jeszcze orginalna. Ale alternator na ten rok władziu dostanie nowy inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orginalny rozrusznik i cała instalacje elektryczne jeszcze orginalna. Ale alternator na ten rok władziu dostanie nowy inny
A jak Ci kręci w duże mrozy bo dużo osób twierdzi że orginalne nie nadają się wogóle co Ty o tym sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszych już jakościowo nie moge zrobić Bo nie mam to tego odpowiedniego sprzętu . Jeszcze przed czyszczenie nie mialem dzisiaj czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem, nie wiem jak ustawić tłok. A mianowicie nnie wiem jaki powinno być położenie komory spalania na tłoku. Krótsza odległość powinna znajdować sie od strony wtrysku, czy ta dłuższa?

 

 

wgłębienie bliżej wtrysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ja tez zakupilem rozrusznik szybkoobrotowy,za 250 zeta i roznica ogromna zapalilem wladka po podgrzaniu swieca przy -20 stopniach za pierwszym razem bez problemu,a silnik zalany olejem15w40,przy -15 zapala bez swiecy i odpreznika tyle ze silnik po remoncie kapitalnym 3 lata temu.przy -20 po kilku minutach pracy zgasl,ale to niestety wina paliwa,jeszcze letnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec wszystko umyj a komutator przetrzyj papierem 300 a pozniej 800 i zobacz czy tuleiki czyli łozyska slizgowe sa wytarte czy daja jeszcze rade. Rozebrac tez warto automat i zobaczyc jak wyglada w srodku i tez go ładnie umyc. Ale nie napisze Ci dokładnie jak co zrobic bo lepiej bedzie jak bys domnie zadzwonił i bym Ci wytłumaczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,ja tez zakupilem rozrusznik szybkoobrotowy,za 250 zeta i roznica ogromna zapalilem wladka po podgrzaniu swieca przy -20 stopniach za pierwszym razem bez problemu,a silnik zalany olejem15w40,przy -15 zapala bez swiecy i odpreznika tyle ze silnik po remoncie kapitalnym 3 lata temu.przy -20 po kilku minutach pracy zgasl,ale to niestety wina paliwa,jeszcze letnie.

 

 

 

Wiem te rozruszniku są dobre do czasu dobrze kręcą w duże mrozy . Ale ciekawe ile Ci on wytrzyma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec wszystko umyj a komutator przetrzyj papierem 300 a pozniej 800 i zobacz czy tuleiki czyli łozyska slizgowe sa wytarte czy daja jeszcze rade. Rozebrac tez warto automat i zobaczyc jak wyglada w srodku i tez go ładnie umyc. Ale nie napisze Ci dokładnie jak co zrobic bo lepiej bedzie jak bys domnie zadzwonił i bym Ci wytłumaczył

 

Dzisiaj znalazłem ta część nówkę jeszcze była zakonserwowana w już zamontowałem tam bendix . Automat tez juz rozebralem i złozyłem wszystkie częci ładnie wymyłem . A co to jest ten komutator

 

Ta część którą znalazłem :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/760d901ee102e02a.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komutator to ta części wirnika po której ślizgają się szczotki,a tulejek w tym rozruszniku są trzy.a komutator dobrze jest przetoczyć u dobrego tokarza co zna się na rzeczy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...