Skocz do zawartości
Eryko.

Pługi zagonowe.

Rekomendowane odpowiedzi

ROBERTBARA

twego e maila dostalem.jesli masz GG to na pisz na moje.

moj numer:3084530

czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem goscia i powiedzial mi ze to jest 4x40.mi tez sie tak wydaje ale nie jestem pewny wiec pytam.

mam plug 4x35 i dalo by to cos jak bym wymienil cale skiby na 40cm??szerzej by bral??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie rame byś musiał wymienić, pozatym nie lepiej popatrzec za jakimś z zabezpieczeniami ja juz dostawałem szału z wymianą lemieszy i kupiłem tura z śrubowymi zabezpieczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak masz na polu dużo kamieni to zabezpieczenie kołkowe jest nie dobre. Kołki są na czyste pola. Na kamienie to non-stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za rady.to musze sie rozejrzec za czyms 4x40.ciezko takiego dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz co ja bym wolał grudziądzki.czesci scierne tansze.a jak bedzie jakis sprowadzany to beda drozsze o wiele drozsze.czyz nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eryko, szukasz pługa do MTZa 82?, nie polecam polskich pługów, one tylko ryją jak obsypnik do pyrów!, a opór stawiaja niesamowity, lepiej poszukaj jakiś zachodni, lub PHX zawieszanego 4, albo Fortschritta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO NIE ATLAS!!!!!!!!!! To cholerstwo tak ciężko sie w polu ciągnie, że szkoda gadac, przekonałem sie osobiście, oraliśmy z kumplem jednemu gościowi usługowo, ja jechałem MTZem 80 z pługiem 4 skibowym polskim zwykłym, a on jechał Ursusem 1614 właśnie z Atlasem 4 skibowym, na jednakowej głębokości jechaliśmy pod siew, na jesień, doganiałem go moim ruskiem bez przodu, a on jakoś nie mógł szybciej, a pole po nim wyglądało tragicznie!!! i jak obserwuje prace z Atlasami, to nie ma wyjatku, wszystkie tak ciężko ida i ziemi nie przewracaja tylko pchają jak spychacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel ciągał MTZ-em 82 kawerlanda 4 zagonówke. Chwalił teń pług a obecnie kupił drugi 4 obrotowy do nowego JD. Oczywiście kawerlanda kupił. Ten zagonowy bieze chyba szerokość MTZ-eta (dokładnie nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ok to atlas odpada!!te zabezpieczenia pewnie nie dzialaja jak nalezy i dlatego tak tragicznie pole wygladalo.to mowisz ze zwykle grudziadze sie nie nadawaja??to co innego polecasz do MTZ??chyba najlepiej 4x40,co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam PHX zawieszanego, on jest chyba 4x40, z zabezpieczeniami kołkowymi, bardzo lekko idzi w ziemi a pole po nim to dosłownie bajka, lub Fortschritta zawieszanego, to z tych tańszych, a z wyższej półki to na pewno Vogel&Not 4x40, Kwerneland, a pstatnio pod Gnieznem u goscia widziałem Rabe&Werk obrotowy 3x40 za chyba 3000 zł, jak chcesz to dam ci nr tel do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze tata szukał szukał aż znalazł, widze że dobry jesteś w te klocki a jak sądzisz jaki pług nadawał by sie do Farmtraca 665 4WD tzn 60 KM=przodni napęd

!! z góry dziękuje za info! pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no prosze tata szukał szukał aż znalazł, widze że dobry jesteś w te klocki a jak sądzisz jaki pług nadawał by sie do Farmtraca 665 4WD tzn 60 KM=przodni napęd

!! z góry dziękuje za info! pozdr...

 

Powiem Ci, że równierz Fortschritt ten czteroskibowy, bo zwróć uwage, ze korpusy są przykręcane do ramy na obejmy i możesz sobie płynnie, bezstopniowo zmieniać szerokość pracy tym pługiem, więc dopasujesz sobie odpowiednie obciążenie do swojego ciągnika, a swoją drogą, to te pługi bardzo lekko idą, więc nawet na standardowym rozstawieniu spokojnie sobie poradzi, chyba że masz wiecej kasy przeznaczone na zakup pługa, to wtedy szukaj jakiegos zachodniego, obrotowego np 3x35 lub 3x40, chociaż ma mniej korpusów, to i tak szybciej nim zrobisz, jak zagonową czwórką. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo nawet nawet sa te plugi co podales linki:).to jest 40cm??lepiej robi niz grudziadz?no wlasnie a moze obracalny 3skibowy by byl lepszy??co prawda mniej zabiera,ale mowisz ze szybciej sie zrobi niz 4 zagonowa??gdzie dokladnie widziales ten plug?w łubowie?jak mozesz to podaj mi nr tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pług obrotowy Rabe&Werk 3x35 chyba, cena 3000 zł, jest w miejscowości Cytrynowo, koło Trzemeszna, oto tel: 61 415 41 68. A ten Fortschritt czteroskibowy, jest 4x35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym wolał 3x40.35cm to nie za bardzo.ok dzieki bardzo.jutro przedzwonie.nie to ten fortschritt to za maly,35cm.mam grudziadza 4x35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...