Skocz do zawartości
Gość dronio

Gęsi - reprodukcja i tucz

Rekomendowane odpowiedzi

gęsi po 8.7 zł brutto osobiście nie wiem , tylko od kolegi , ale jutro będe wiedział bo zadzwonie do firmy i wszystko będzie jasne np. w styczniu mieli cene 8.3 zł brutto pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda że pierwszych wsadów marzec początek kwietnia nie potrzeba szczepić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

animex na razie 4,00 brutto za jajo zapłodnione indykpol lublin chyba też 4,00; ceny pisklęcia jeszcze nie znam; ile płacą inne wylęgarnie za jajo ?

 

u mnie pisklak na początku kwiet. 8.3 z ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolemin proponuje za wstawienia do 15 kwienia 7,80 za kg , a po 15 kwietnia 7,50 za kg , przy uboju ma obowiązywać cena rynkowa . Wie ktoś może ile daje BIK ?

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Exdrob Kutno proponuje 8,00 zł netto, pasza I - 1200 zł, pisklę kwietniowe ok. 8,00 zł ,

 

Tomaszów Mazowiecki proponuje 7,50 zł netto , pasza we własnym zakresie (nie kredytują )

 

a jak przedstawiają się ceny gwarantowane w innych zakladach ? Jaka cena pisklaka i pasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TASOMIX PASZA

1-1079 zł netto za tone

2-990/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/

3-959/-/-/-/-//-/-/-/-//-

koncentrat-932/-/-/-/-/

Dane ze stycznia br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,no to kutno niezle niezle . Na wolnym tez kupuja oni ,to pewnie 9.00 bedzie do wyciagniecia dla odwaznych. Bolemin wg. ubieglego roku schodzi na psy . Jesli chodzi o Bika jesli nie zmieni polityki cenowej to on tez kolo 9.00 bedzie mial cene . Przeprowadzilem duzo rozmow ostatnio z ludzmi z tej samej padoli no i najmniej hodowcow narzeka na ........ Bika ale nie wiadomo bo on tez moze .... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANIMEX Suwałki 6.9 zł netto (propozycja ze stycznia)

SEDAR Międzyrzecz Podlaski 7.5zł netto propozycja telefoniczna ze stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wie może ktoś ile za jajo daje Animex Dębica za dwa tygodnie pierwsze lęgi a tu ciągle cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gęsirzy jak u was cena za kilo .Ostatnio jak pisałem to jaszcze nie wiedziałem ile za kg.Teraz już wiem u mnie 8,7zł brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gęsiarze,czy ktoś z was daje witaminy przes 7-dni,-7dni,-przerwa, czy to coś daje bo ja nie wiem nigdy tak nie dawałem jestem młodym hodowcą dopiero trzeci sezon będę hodował.I w tym roku będę miał dwa wsady po 1600szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptyś chyba ciebie w szkole matematyki nie uczyli, albo jesteś po studiach, że cieszysz się z 8.70 brutto. Przyjemnej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar49 powiedz ile Tobie płacą za kg. bo o korzystniejszej ofercie jak narazie nic mi nie widomo Jak wiesz to odpowiedz

Naprzykład co pisali koledzy o 9.06zł to tylko NASZE POBOŻNE ŻYCZENIA.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos napisac ile sie zarbia na jednej gesi Czy jak to sie liczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar49 zawsze mozesz zając sie hodlowlą świń jak uważasz ze gęsi to juz takie zupełne dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację romek każdy tylko narzeka opiera się na wyliczeniach ale co dziś się opłaca wszystko wymaga pracy nic nie robisz nic nie masz ,obok mnie hodują świnie i krowy i uwierzcie że to wymaga jeszcze większej pracy a ile z tego zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajecie różne ceny na żywiec gęsi,ale najbardziej ROZŚMIESZA BOLEMIN,prezes w telefonicznej rozmowie ze mną powiedział mi,że 7.50 plus vat to cena opłacalna na rok 2008,ciekawe co robią ludzie z kontraktacji z tego zakładu,dzwoniłem do 4 innych zakładów i cena z vatem wynosi od 8.30-8.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem dlaczego jest taka rozbierznosc ja mam reprodukcję i właśnie niewiem czym się sugerowac myślę że to z czasem się ustabilizuje i wszyscy będą miec podobną propozycję raz liczę zyski raz stratę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbieżności są i będą dopuki się nie zjednoczą hodowcy, ale polski rolnik zawsze będzie sam i jeszcze z innego się podśmiewał jak coś mu nie wypali.

Zgadzam się z Romek31śl ,że Dolar49 może przejść na tuczniki ,bo w końcu co hodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ptys wreszcie jakis madry hodowca i w porzadku ,jak czytales wczesniej forum to wiesz ze walczylem o to zeby sie wspierac jednoczyc a w szczegolnosci wytykalem fakt zeby nie bylo wysmiewania sie jak ktorys kolega ma dolek bo nie zlapal sredniej wpadlo jakies chorobsko albo w szczegolnosci jak zostanie oszukany przez ubojnie. Niestety nic sie nie zmieni bo jak i w innych branzach tak i wsrod gesiarzy sa ...... pozdrawiam szacunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Gansa

Może ktoś wie jakie witaminy są najlepsze dla pisklaków gęsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie i panie,zmienia się.Jadnoczymy sie....

w wielkopolsce powstała grupa hodowców gęsi.Ojciec też się w niej znalazł.Może coś dobrego z tego wyjdzie.Ale to persektywa kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...