Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Na kogo będziecie głosować ?

Rekomendowane odpowiedzi

niech każdy rzadzi tylko nie PO ta partia zniszczy małe gospodarstwa obniży podatki najbogatrzym, oj bedzie żle jak oni bedą rzadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja NA UPR!!

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Poczytajcie sobie dlaczego właśnie na UPR

Głosowałem na UPR przez kilkanaście lat, ale nawet jak im dobrze idzie to Korwin zawsze coś chlapnie, choć publicystą jest dobrym, ale Michalkiewicz, Rybiński czy RAZ są lepsi.

Teraz głosując na UPR głosujesz też na "kopulantów"

 

jak kogoś interesuje UPR to polecam

www.michalkiewicz.pl jest tam też forum

http://mazowsze.kraj.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PO zniszczy małych przedsiebiorcow wszsytko sprzeda do reszty korupcja zakwitnie i odadza wszsytko niemca i zydom na co nie mozna pozwolic

jak patrze czasem jak polacy rządzą u siebie to mam ochote oddać władze tym żydom i niemcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy władzę kwasowi i jego lewakom to te ch..e przehandlują Polskę za stanowiska w instytucjach międzynarodowych .Pamiętacie jak kwasior chciał byc sekretarzem generalnym ONZ wtedy wymsknęło mu się coś na ruskich i Putin dał mu po łapach a teraz sku...el liże dupę Szrederowi który to z kolei jest na dobrej pensji w gazpromie ,czyli kumpel Putina.Kwasior w prasie Niemieckiej zachęca rząd do twardej polityki wobec Polski co jest wręcz niewiarygodne jakby nie był Polakiem .Sumując jego zachowanie łatwo można wywnioskowac z tego że chcę startowac na stanowisko w jakiejś instytucji międzynarodowej i szuka poparcia ,a raczej chce uniknąc sprzeciwu Ruskich .A wracając do JM Rokity to honorowy z niego jegomośc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku moge isc pierwszy raz i zagłosuje na lpr bo przynajmnije sie troche posmieje przy telewidu wieczorem ehehe ;D jak oczywiscie beda mieli większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak teraz to te swinie z lewicy maja do gadania a czego nie klapali jak oni rzadzili , pewnie byli zajeci obkradaniem dobrobku panstwa jebaki lesne juz tu nie zagladam bo nie mam do polityki cierpliwosci ani nerwow, z checia bym wyslal kwasa i spolke w kosmos zeby takie smiecie na zanieczysczaly ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bede glosowal na PO

Polska to nie tylko rolnictwo

PiS dobral sie do dupy zlodziejom? ciekawe ze ze zlodziejami byli w koalicji

 

ważne ,że chociaż część złodziei została wyeliminowana- jak dotąd nikt się nie odważył ruszyć nikogo.POLSKA to przede wszystkim rolnictwo.Gdyby ludzie sobie to uświadomili i zaczęli szanować rolników i ich pracę byłaby szansa na zmianę ich życia. Głośno miastowi mówią o dopłacaniu do emerytur itp dla rolników. A kochane mieszczuchy kto karmi "bezrobotnych", którym uważam ,że nie należą się żadne pieniądze - bo za co? albo biurokraci? za co oni dostają pieniądze?nic nie wytwarzają prócz kłopotów, a zarobki tak wysokie mają ,że to przyprawia o zawrót głowy.A najwięcej do powiedzenia mają CI OD PILOTów- idą gdzieś tam odbębią kilka godzin w "pracy"a potem pilocik w rączkę i wyrabiają sobie poglądy opierając się na propagandzie z dziennika tv,lub z "wyborczej".PIS przez te dwa lata Więcej zrobił niż reszta przez okres powojenny .Wiele rzeczy mi się nie podoba - ale gdy się stawiam na ich miejscu to nie dziwię się ,że się szarpią we wszystkie strony. po tym co zrobili - co cenie sobie to bardzo - mogę zagłosować na LPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja NIE IDĘ DO WYBORÓW!!! i pewnie wielu napisze że to błąd ale jak patrze na to co się dzieje w polityce to ja w tym bagnie udziału brać :( .

a jeśli idzie o poglądy to raczej jestem za lewicą.

A wiesz że "Nieobecni nie mają racji" :cry:

Do wyborów idziesz choćby dla spokoju własnego sumienia :?

 

A tak obnosisz się Wielko_polską ,Bądz choć Polakiem .Picie Mleka nie uczyni Cię wiekim- nie wierz reklamie. Weż los w swoje ręce - bo będę ...ba już mam do Ciebie żal ,że To Będzie Twoja Wina że może być żle , i nie zależy Ci na Losach Naszego kochanego kraju.Brak Twojego głosu zwiększa szansę dla ludzi o przeciwnych poglądach...Masz czas proszę przemyśl to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja glosuje na PIS, bo chociaz tych zlodziei teraz trzepia :twisted: , dla mnie ta demokracja to jest do dupy, powinno byc tak ze kto wygrywa wybory:RZĄDZI, a nie jakies koalicje robic, zwyciesca przeciez jest jeden!!

 

też jestem za tym - kto ma najwięcej głosów -ten rządzi- i bierze za to odpowiedzialność.a nie opozycja - koalicje i ciągle zamieszanie i brak konkretów.albo - kto rządzi - to wróg. Rząd -to nasza wizytówka na cały świat i powinniśmy my przede wszystkim mieć szacunek dla niego - bo jak inne kraje mają nas szanowac.....itd To tak jakbyśmy Wszyscy pluli w twarz swoim rodzicom(trochę przesadzam ,ale takie tam..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście PIS zrobił dla Polski bardzo dużo; aresztował paru swoich ministrów, kilku lekarzy, którym nie może nic udowodnić, nie może dogadać się z Rosją ani z Unią i to są te "osiągnięcia" PIS-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kserkses- JMR po prostu nie cierpię tego człowieka.Dla mnie to cwaniaczek z Krakowa który w swoim politycznym życiu zmienił więcej partii niż niektórzy skarpetek, nie ubliżając tym ostatnim.Co do ludzi z PO i ich szczególnych zasług co do niszczenia polskiego rolnictwa w ostatnim 18 latach można by dużo pisać. Z perspektywy mojego dość długiego życia oceniając poszczególne rządy nie pomijając lat PRLu mogę stwierdzić iż rządy liberałów pod znaku KL-D potem UW były najbardziej zgubne dla rolników.Niestety ci sami ludzie to liderzy PO ugrupowania politycznego najbardziej lubianego przez media lansowanego na lidera rankingów wyborczych.Oby nie sprawdziły się ich prorocze sny.

 

ja mieszkam we Wrocławiu i pracuję w takim centrum naukowym na niskim stanowisku (pochodzę z centum Polski to nie mam szans na żadną lepszą pracę nawet z kilkoma fakultetami) po ostatnich wyborach wszyscy naukowcy (prócz jednego ziomala) powiedzieli :No cóż LUD tak wybral...takim tonem jakby wszyscy prócz kresowiaków byli debilami - a tak byli wystraszeni ,że większość przeszła na emerytury...( i nadal pracują )Tu też była "pomarańczowa Rewolucja"...Jak myślisz za kim będzie głosować większość kresów w wiadomą mentalnością .Nie łudżmy się Polska inteligencja prawie nie istnieje ."Kartofel" tak im stracha narobił , że wątpię by drugi raz się udało. A poza tym - kto jest przewodniczącym PO?... i czy tylko Dolny śląsk jest obsadzony ludżmi zza "granicy"?jeśli Polacy w czasie wojny na wschodzie zostali wymordowani -bądż przesiedleni do Polski to jak będzie Polonia na wschodzie głosować - i inne Polonie , które są przekonane że kiedyś to było fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście PIS zrobił dla Polski bardzo dużo; aresztował paru swoich ministrów, kilku lekarzy, którym nie może nic udowodnić, nie może dogadać się z Rosją ani z Unią i to są te "osiągnięcia" PIS-u.

 

Masz rację Januszku , jeszcze granice uszczelnią i wasze kobiety nie będą mogły więcej starym niemcom tyłków podmywać ,a wy ,wy jak pola obrobicie im no jak?

Tyle jeszcze ziemi do oddania w Polsce zostało niech tu przyjadą i se kupią my im tez tu obrobimy , no i jeszcze kilka marketów niech postawią tak,tak i oni podatków niech nie płacą tylko żeby chcieli do nas przyjść, i nam pozwolili u siebie pracować ...Ratunku!!! głosujmy na lewicę - teraz oni nas uratują .może jeszcze da rade wszystko odkręcić.

 

ps. całe szczęście po rusku jakby coś też jeszcze coś pamiętam uf....

acha i ważne - koniecznie euro powinno być u nas ,i ta jak to tam konstytucja czy co? unijne ... ech rozmarzyłam się

zdrastwój, Hande hoh...eee tylko tak się popisuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście PIS zrobił dla Polski bardzo dużo; aresztował paru swoich ministrów, kilku lekarzy, którym nie może nic udowodnić, nie może dogadać się z Rosją ani z Unią i to są te "osiągnięcia" PIS-u.

 

Masz rację Januszku , jeszcze granice uszczelnią i wasze kobiety nie będą mogły więcej starym niemcom tyłków podmywać ,a wy ,wy jak pola obrobicie im no jak?

Tyle jeszcze ziemi do oddania w Polsce zostało niech tu przyjadą i se kupią my im tez tu obrobimy , no i jeszcze kilka marketów niech postawią tak,tak i oni podatków niech nie płacą tylko żeby chcieli do nas przyjść, i nam pozwolili u siebie pracować ...Ratunku!!! głosujmy na lewicę - teraz oni nas uratują .może jeszcze da rade wszystko odkręcić.

 

ps. całe szczęście po rusku jakby coś też jeszcze coś pamiętam uf....

acha i ważne - koniecznie euro powinno być u nas ,i ta jak to tam konstytucja czy co? unijne ... ech rozmarzyłam się

zdrastwój, Hande hoh...eee tylko tak się popisuje...

 

 

pa! ledwo napisałam a tu pyk włączam TV jeszcze wyborów nie było a tu dowiaduję się od Olejniczaka ,że SlD w łodzi wygrało...holender muszę uważać co piszę - i do kogo - Januszku Ty czasami nie jesteś z łodzi? ech ale ten internet ma moc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grażyna, po pierwsze jeśli nie popieram PIS-u nie znaczy to że głosuję na SLD, a po drugie za rządów tych dwóch małych co ukradli księżyc 2,5 miliona Polaków wyjechało na ten "zgniły" zachód za chlebem a w Polsce jakoś nie chcą pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grażyna, po pierwsze jeśli nie popieram PIS-u nie znaczy to że głosuję na SLD, a po drugie za rządów tych dwóch małych co ukradli księżyc 2,5 miliona Polaków wyjechało na ten "zgniły" zachód za chlebem a w Polsce jakoś nie chcą pracować.

 

Przepraszam nie chciałam Cię urazić . Szczerze to myślę ,że nie ma to większego znaczenia na kogo zagłosujemy.I tak będziemy patrzeć na te same gęby,i będzie nam towarzyszył chaos. A my przystosujemy sie do tego co nam ześle los.Cóż z mojej sporej rodziny tylko ja zostałam w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grażyna, po pierwsze jeśli nie popieram PIS-u nie znaczy to że głosuję na SLD, a po drugie za rządów tych dwóch małych co ukradli księżyc 2,5 miliona Polaków wyjechało na ten "zgniły" zachód za chlebem a w Polsce jakoś nie chcą pracować.

 

Przepraszam nie chciałam Cię urazić . Szczerze to myślę ,że nie ma to większego znaczenia na kogo zagłosujemy.I tak będziemy patrzeć na te same gęby,i będzie nam towarzyszył chaos. A my przystosujemy sie do tego co nam ześle los.Cóż z mojej sporej rodziny tylko ja zostałam w Polsce...

]

 

Grożyno kilka postów wcześniej namawiałaś mnie do udziału w wyborach, a teraz piszesz ąe to na kogo zagłosujemy nie ma większego znaczenia i właśnie dlatego nie zamierzam się fatygować, no jest jeszcze drugi powód po prostu nie mogę udzielić poparcia parti której nie popieram, a nie popieram ani platfusów, ani radykałów (PiS), ani krzykaczy (Samo...i LPR), ani moim zdaniem najlepiej i najbardziej rzeczowo prowadzących debatę polityczną SLD (gdyby nie te afery )więc w naszym kochanym kraju nie mam komu udzielić mojego poparcia.

dr janusz dla spokoju mojego sumienia nie mogę głosować przeciw sobie i moim poglądom nie mogę promowaćludzi któży mi się nie podobają jeżeli powstanie w polsce elita polityczna i sejm przestanie być cyrkiem to jak najbardziej weznę udział w głosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po drugie za rządów tych dwóch małych co ukradli księżyc 2,5 miliona Polaków wyjechało na ten "zgniły" zachód za chlebem a w Polsce jakoś nie chcą pracować.
Puknij się w łeb i to ciężkim młotkiem, odpowiedz w jaki sposób ten rząd miałby zapobiec wyjazdom zrobić następny mur berliński na granicach czy jak Po pierwsze masowe wyjazdy zaczęły się po wejściu do UE i jeszcze Kaczyńscy byli w opozycji. Pierwsi zrobili zagrzali miejsce i ciągną następnych, ale znam takich którzy ostatnio wrócili bo w Polsce też już mogą całkiem dobrze zarobić.

 

Może po prostu Polska jest krajem biednym i nawet gdyby rząd był najwspanialszy z najwspanialszych to pensje i tak będą jeszcze przez dość długi czas o wiele niższe niż w RFN, Irlandii czy Wielkiej Brytanii.

 

I tak w ostatnich dwóch latach pensje wzrosły realnie chyba najwięcej w historii, w budownictwie pewnie o 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przejrzyjcie na oczy. Jeśli PIS-owi zależy na walce z korupcją to czemu do tej pory jest cicho o PZU o Orlenie i o innych aferach, a zamykają lekarzy którym potem nic nie mogą udowodnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...