Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Na kogo będziecie głosować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przejrzyjcie na oczy. Jeśli PIS-owi zależy na walce z korupcją to czemu do tej pory jest cicho o PZU o Orlenie i o innych aferach, a zamykają lekarzy którym potem nic nie mogą udowodnić
TAK, a komu zależy więcej niż PiS-owi Jakieś przykłady

 

Mnie wystarczy histeria GWna czy ryszTOK-fm by głosować na PiS. O aferze węglowej trochę zaczęło się mówić zresztą jak jest cicho to źle, jak zrobi się głośno jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grażyna, po pierwsze jeśli nie popieram PIS-u nie znaczy to że głosuję na SLD, a po drugie za rządów tych dwóch małych co ukradli księżyc 2,5 miliona Polaków wyjechało na ten "zgniły" zachód za chlebem a w Polsce jakoś nie chcą pracować.

 

Przepraszam nie chciałam Cię urazić . Szczerze to myślę ,że nie ma to większego znaczenia na kogo zagłosujemy.I tak będziemy patrzeć na te same gęby,i będzie nam towarzyszył chaos. A my przystosujemy sie do tego co nam ześle los.Cóż z mojej sporej rodziny tylko ja zostałam w Polsce...

]

 

Grożyno kilka postów wcześniej namawiałaś mnie do udziału w wyborach, a teraz piszesz ąe to na kogo zagłosujemy nie ma większego znaczenia i właśnie dlatego nie zamierzam się fatygować, no jest jeszcze drugi powód po prostu nie mogę udzielić poparcia parti której nie popieram, a nie popieram ani platfusów, ani radykałów (PiS), ani krzykaczy (Samo...i LPR), ani moim zdaniem najlepiej i najbardziej rzeczowo prowadzących debatę polityczną SLD (gdyby nie te afery :? )więc w naszym kochanym kraju nie mam komu udzielić mojego poparcia.

dr janusz dla spokoju mojego sumienia nie mogę głosować przeciw sobie i moim poglądom nie mogę promowaćludzi któży mi się nie podobają jeżeli powstanie w polsce elita polityczna i sejm przestanie być cyrkiem to jak najbardziej weznę udział w głosowaniu.[/quote

 

E tam nie zwracaj zbytnio uwagi na babskie bazgroły. Rób jak Ci serce dyktuje.

Ale...ale.. hehe wszystko zrzucę na Ciebie - żarcik.(albo nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o wyjazdach za granicę. Kto przed wejściem do UE promował ją mówiąc że będziecie mogli swobodnie tam pojechać do pracy. To nikt inny tylko ten sam pan który teraz z reklamówki PO oznajmi nam że już wyjechało 2,5 miliona.To co tu jest grane raz jest bardzo dobrze, że można wyjechać a teraz żle bo wyjechali. Może Tusk sam nie pamięta co mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Tuska, Bielecki ponad 15 lat temu mówił że Polacy będą żyli z pracy, a nie to że będą czegoś właścicielami, więc niech teraz Tusk czy Kwasu nie kłamie mówiąc o wyjazdach. w końcu sami zadbali by nic ich w kraju nie trzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to forum rolne. Niby większość na nim obecnych to rolnicy a nikt nie deklaruje że będzie głosował na PSL.Gdyby każdy rolnik zagłosował na partię chlopską to wtedy miałaby ona coś niecoś do powiedzenia. Jednak my rolnicy głosujemy na wszysktich tylko nie na partię chłopską i wydaje mi się, że w nastepnym sejmie nie będzie przedstawicieli rolników a to nie wrózy nam dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Niby większość na nim obecnych to rolnicy a nikt nie deklaruje że będzie głosował na PSL.Gdyby każdy rolnik zagłosował na partię chlopską to wtedy miałaby ona coś niecoś do powiedzenia. Jednak .
Bo przy najlepszym wyniku to i tak PSL będzie tylko przystawką, a do tej pory dokonania tej partii dla rolnictwa są też niezbyt ciekawe. Zresztą jak Pawlak na listę bierze skrajnego lewaka ( tylko że bogatego ), którego poglądy są sprzeczne z tym co prezentuje PSL to co myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to forum rolne. Niby większość na nim obecnych to rolnicy a nikt nie deklaruje że będzie głosował na PSL.Gdyby każdy rolnik zagłosował na partię chlopską to wtedy miałaby ona coś niecoś do powiedzenia. Jednak my rolnicy głosujemy na wszysktich tylko nie na partię chłopską i wydaje mi się, że w nastepnym sejmie nie będzie przedstawicieli rolników a to nie wrózy nam dobrze.

w pełni sie z toba zgadzam czytając posty to zaczynam sie denetwować jak widze ze rolnicy piszą ze bedą głosowac na po pis itp PSL to jes nasza parta!! kserkses dziwisz sie ze nic wielkiego ta partia nie zdziałąła, a wiesz czemu?? bo niemyslący rolnicy głosóją na te partie które ładnie sie reklamują!! gdyby PSL miał wiecej mandatów w sejmie to mogli by troche pomoc rolnikom a nie być ciagle w cieniu medialnym bo przecież kto jest bardziej atrakcyjniejszy dla mediów psl co ma 4% poparcia i nie ma nic do gadania czy takie PO czy PiS ??bedąc przy urnie pomyslcie kótra partia bardziej pomoze nam rolnikom??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby PSL miał wiecej mandatów w sejmie to mogli by troche pomoc rolnikom a nie być ciagle w cieniu medialnym bo przecież kto jest bardziej atrakcyjniejszy dla mediów psl co ma 4% poparcia i nie ma nic do gadania czy takie PO czy PiS ??bedąc przy urnie pomyslcie kótra partia bardziej pomoze nam rolnikom??
w latach 93-97 PSL miał 127 posłów i co zrobił takiego dobrego dla rolnictwa

 

- po pierwsze zniesiono dopłaty do paliwa dla rolników wprowadzone przez min. rolnictwa Janowskiego - tak, tak tego co kilka lat temu podskakiwał dla uciechy ścierwojadów inaczej zwanych dziennikarzami - w rządzie Suchockiej.

 

- po drugie sprowadzono przy końcu kadencji z zagranicy kilka milionów ton zboża na górce cenowej, ale zrobiono prezent rządowi Buzka tak że przez dwa lata nawet przy dobrych chęciach rządu i tak było ciężko przeprowadzić skup interwencyjny bo magazyny były pełne importowanego zboża po cenie dwa razy wyższej niż była później. To oczywiście nie przeszkadzało później PSL-owi przez wiele lat - nawet teraz - w propogandzie jak to dzięki niemu wzrosły wtedy bardzo dochody rolników.

 

to może teraz PSL pochwali PiS za wysokie ceny zboża, mleka itp., przecież zasługi PiS w tym są dokładnie takie same jak wtedy PSL-u, czyli żadne. Po prostu jest drogo na rynku światowym i tyle. Inni pewnie będą pieprzyć o zasługach UE, co będzie dokładnie taką samą bzdurą, przypominam że cena interwencyjna zboża to około 103 euro za tonę.

 

Ale jak teraz PSL chwali się kandydatem dla którego ważne są gejowskie małżeństwa czy adopcja dzieci przez p.e.d.a.ł.ó.w to pora zesłać ich na śmietnik. Nie sądzę że te postulaty cieszą się na wsi poparciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kserkses ma racje i to calkowita trzeba glosowac na Pis bo nie licza sie partie ktore maja znikoma ilosc glosow nie dajmy wygrac PO jak to sie mowi z dwoch zlow trzeba wybrac te lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że kolega kserkses bardzo nie lubi czerwonych i liberałów i czerwonych-zielonych a tak cos mu zaszli za skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem takiego gadania o partiach prorolniczych

w jaki sposób mają one pomóc? dać za darmo pieniądze? czy może wspierać nieudaczników którzy zamiast zająć sie porządną pracą wegetują dzięki rentom dziadków?

póki co samoobrona i reszta tych frajerów naobiecywała złote góry i znazła jeszcze większych frajerów którzy poszli na nich głosować

mamy gospodarke rynkową i nasze dochody zależą od sytuacji na rynku i tego czy potrafimy produkować w sposób opłacalny

jak ktoś nie umie to niech zmieni branże a nie czeka na "gest" rządzących czasy Gierka sie skończyły a widze że wielu za czymś takim tęskni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli partia nie może w żaden sposób pomóc ludziom a o wszystkim decyduje wolny rynek to po co wogóle są te partie i po co wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wybory pójdę ale nie zamierzam głosować "za" ale "przeciw". A mianowicie przeciw PO i PZPR (albo SLD czy LiD lub jakoś tak). Prawdopodobnie zgłosuję na PiS, bo niby żyjemy w państwie poilicyjnym, ale jak jestem jednym z tych "nielicznych" szczęściarzy, którzy cieszą się pełnią swobód obywatelskich

A to ciekawe: Pan Tusk pojechał na Wyspy, żeby namawiać Polonię do powrotu do kraju a PO głosowała przeciw podniesieniu najniższej płacy. Hmm... już widze te tłumy, które na jedno słowo Donalda kupują bilety na powrót do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tuskiem to lepszy bajer odwiedził na wyspach Tesco i pokazywał jak to kasjerka w tymże Tesco zarabia a w tej naszej zafajdanej Polsce to nie ma pracy za godną pensje fiut jeden niech idzie do zarządu Tesco który ma swoją siedzibę w Anglii żeby Polakom w naszym kraju głodowe pensje podnieśli i w niedziele mieli wolne ,to by lepiej zrobił demagog zasrany .Bo PO jest za wolnym rynkiem ,a wolny rynek się sam swoimi prawami żadzi .A tak na marginesie to wyjazd Polaków do pracy za granicę spowodował odpływ potencjalnych pracowników i wzrost płac w celu zatrzymania kolejnych i wymusił na pracodawcach traktowanie ludzi z szacunkiem a nie jak roboli za najniższą krajową, zauważyłem że ludziska postrzegają to pierdolenie liberało-lewaków dokładnie tak jak kolega buchaj Mały klon kwasa już wysuwa propozycje które chce zając stanowisko w żadzie PO-LiD ,O zgrozo powrót zombi na stanowisku min rol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je tam, Płaczor Donald poszedł kupić zagrychę - sam widziałem że ogórki dźwigał - podobno Palikot załatwił napitek, tylko jeśli to była żołądkowa to musieli mieć żelazne żołądki bo po takim połączeniu to się dalej rzyga niż widzi

Ciekawe czy Palikot podarował im też swoje silikonowe zabawki

 

Podobno Boruc nie chciał tracić czasu na spotkanie z próżniakiem

 

dorzucę dokonania Płaczora za ostatnie lata

Oto dorobek Tuska,

lata 2005-2007 sejm V kadencji:

interpelacji - 0,

pytań - 0,

zapytań - 0,

oświadczeń - 0,

uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0,

lata 2001-2005 sejm IV kadencji:

interpelacji - 0,

pytań - 0,

zapytań - 0,

oświadczeń - 0,

nie uczestniczył w komisjach.

W latach 2005-2007 wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za 1 i 2 rok kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała podatnika 24160,57zł (35 pensji minimalnych)! Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:

- dobra rada: jak głosować na marszałka.

- ekspose Marcinkiewicza jest be,

- prosba o 2 godziny przerwy,

- zwołać konwent,

- powołanie komisji bankowej jest be,

- zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy,

- rozwiązać sejm,

- protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin,

- proszę o,

- sprostowanie wypowiedzi,

- ekspose Kaczyńskiego jest be,

- zwołać konwent,

- sprostowanie wypowiedzi,

- rozwiązać sejm,

- odwołać Leppera,

- Komorowski na marszałka,

- zwołać konwent,

- rozwiązać sejm.

 

Dzięki @Rom z salonu24 za dobrze wykonaną pracę http://lordofromania.salon24.pl/36254,index.html#comment_555931

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Tusk może już pozostać na tych Wyspach. Może nasi rodacy za granicą załatwią mu jakąś robotę na zmywaku i w ten sposób oszczędzą nam nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak po tym wszystkich kompromitacjach PiSu można głosowac na PiS.

 

Jarosław Kaczyński obiecywał, ze nigdy nie będzie premierem, jeżeli brat zostanie prezydentem.Kaczyński obiecywał ,że Marcinkiewicz jest premierem na cztery lata, nigdy z Samoobroną, że nigdy z ludźmi, którzy mają wyroki prawomocne i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to po wyborach gdy premierem byl p.Marcinkiewicz wszyscy od lewej do prawej strony nawoływali by odpowiedzialność i tekę premiera wziął J.Kaczynski wiec kompromitacji w tym nie widzę.A ja nie jestem zawodowcem ale wiem ze na PIS mozna głosowac i tak tez uczynie.A o kompromitacjach ludzi zwiazanych z innymi opcjami politycznymi nie chce mi sie pisać gdyż są powszechnie znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak po tym wszystkich kompromitacjach PiSu można głosowac na PiS.

 

.

Pewnie za krótko żyjesz, albo nie pamiętasz jak kompromitowali się inni

np. w 91 w ramach skupu interwencyjnego Tański zawalił magazyny duńską mielonką, bo pewnie wyszło taniej i łatwiej niż kupić świnie od rolnika. Ale Merdia takim i podobnym postępowaniem były zachwycone, a i Europa chwaliła, nie to co teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak po tym wszystkich kompromitacjach PiSu można głosowac na PiS.

Ok. Może i PiS nie najalepiej zachował się w niektórych sprawach, ale przynajmniej brudów nie zamiatał pod dywan, tak jak choćby SLD.

O Marcinkiewiczu napisał już kolega garagamel, więc nie ma sensu powtarzać.

A jeśli chodzi o koalicję z Samoobroną to może mi powiecie z kim PiS miał rządzić? Może z PO, której marzyła się jedynie pełnia władzy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS też się marzy pełnia władzy. w tym kraju nie ma na kogo głosować każdy grabi do siebie ile tylko idzie i patrzą komu by tu jeszcze zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...