Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jakie ceny w MAłopolsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

UWAGA sprzedalem kury po 2,20-2,40 w piatek a w sobote i niedziele chcieli sie pozabijac czy nie mam jeszcze ubojnie szukaja kury !!!!!!! nie dac sie walic!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
UWAGA sprzedalem kury po 2,20-2,40 w piatek a w sobote i niedziele chcieli sie pozabijac czy nie mam jeszcze ubojnie szukaja kury !!!!!!! nie dac sie walic!!!!

DOLNY ŚLĄSK POTWIERDZAM SZUKAJĄ. ŻADKO SIĘ ZDAŻA ŻEBY UBOJNIA SIĘ UPEWNIAŁA CZY MAM NA NASTEPNY TYDZIEN A W TEJ CHWILI SIĘ TAK DZIEJE, ALE CO DO CENY TO TWIERDZĄ ŻE NIEWIADOMO CZY COŚ SIĘ ZMIENI. CZY JEST TO MOŻLIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówcie skurwielom, że wszystko juz zamówione po 3,00 i że nie ma kurczaka, niech sobie szukają taniego kurczaka na Ukrainie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak właśnie będzie,sprzedam temu ,który więcej da,i mało mnie obchodzi że jestem umówiony z ubojniąa wiem ,że jest kupę złodzieja,nie mam podpisanej umowy kontraktacyjnej więc zrobię go tak jak on mnie do tej pory.Może nawet przysłać samochód i tak mu nie dam.Niby za co mam robić na niego?I znajdę takiego który zapłaci więcej!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest odbicie dzwonia hurtownie szukajac kurczaka !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hodowcy i ubojnie, nie oszukujcie się - ta sytuacja potrwa jeszcze długo. Dlaczego tak trudno wam zrozumieć, że branża drobiarska jest i będzie w trudnej sytuacji i nie chodzi tu o rozgrywki między ubojniami i hodowcami (taka sytuacja jest oczywiście wykorzystywana przez ubojnie i głównie handel, ale nie jest to główny problem). Z uwagi na występowanie wirusa ptasiej grypy na świecie i w Europie, a szczególnie medialną kampanię wywołaną przez ignorantów-dziennikarzy, którzy nie wiedzą o czym piszą/mówią, spadły ceny i chęć ludzi do kupowania drobiu. Drób (szczególnie) kurczak nie jest już postrzegany przez konsumenta jako zdrowe i bezpieczne mięso. Czy chcecie, czy nie. Przemysł się oczywiście nie zawali, ale jest to CHWILA PRAWDY - słabe ubojnie zbankrutują, a drodzy hodowcy wypadną z rynku. Dlatego rację ma tu jeden z was, ten co pisze, że stara się obniżać koszty - bo tylko dobrzy, efektywni kosztowo hodowcy (i ubojnie) przetrwają. To jest już zupełnie inny rynek niż przed październikiem 2005! Za przykład weźcie eksport gęsi - na dzisiaj nikt w Polsce nie wie jak będzie wyglądała sytuacja w gęsiach na wiosnę 2006 - kto podejmie ryzyko i wstawi? A jak znajdą u nas ptasią grypę np. w czerwcu, kto tą gęś kupi. Ja też żyję w 100% z drobiu, ale wiem, że teraz, na jakiś dłuższy czas, to jest życie z dnia na dzień.

 

mówcie skurwielom, że wszystko juz zamówione po 3,00 i że nie ma kurczaka, niech sobie szukają taniego kurczaka na Ukrainie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaka cena na kaszubach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hodowcy i ubojnie, nie oszukujcie się - ta sytuacja potrwa jeszcze długo. Dlaczego tak trudno wam zrozumieć, że branża drobiarska jest i będzie w trudnej sytuacji i nie chodzi tu o rozgrywki między ubojniami i hodowcami (taka sytuacja jest oczywiście wykorzystywana przez ubojnie i głównie handel, ale nie jest to główny problem). Z uwagi na występowanie wirusa ptasiej grypy na świecie i w Europie, a szczególnie medialną kampanię wywołaną przez ignorantów-dziennikarzy, którzy nie wiedzą o czym piszą/mówią, spadły ceny i chęć ludzi do kupowania drobiu. Drób (szczególnie) kurczak nie jest już postrzegany przez konsumenta jako zdrowe i bezpieczne mięso. Czy chcecie, czy nie. Przemysł się oczywiście nie zawali, ale jest to CHWILA PRAWDY - słabe ubojnie zbankrutują, a drodzy hodowcy wypadną z rynku. Dlatego rację ma tu jeden z was, ten co pisze, że stara się obniżać koszty - bo tylko dobrzy, efektywni kosztowo hodowcy (i ubojnie) przetrwają. To jest już zupełnie inny rynek niż przed październikiem 2005! Za przykład weźcie eksport gęsi - na dzisiaj nikt w Polsce nie wie jak będzie wyglądała sytuacja w gęsiach na wiosnę 2006 - kto podejmie ryzyko i wstawi? A jak znajdą u nas ptasią grypę np. w czerwcu, kto tą gęś kupi. Ja też żyję w 100% z drobiu, ale wiem, że teraz, na jakiś dłuższy czas, to jest życie z dnia na dzień.

 

Hodowcy bujcie się, przestańcie negocjować wysze ceny bo jesteście po to żeby dokładać to nie wy macie zarabiać to inni na waszym garbie się dorabiają wam pozostaje stres i bezsilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

TO poniżej pisał debil właściciel ubojni lub liży(słowo zostało usunięte) pana ubojni-tak powinno być tak podpisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co z cena???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co z cena???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

podaj najpierw ty a potem pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Śląsk Małopolska Świętokrzyskie 2.40 -2.50 brutto,ale jeszcze są hodowcy którzy dają po 2.20 brutto,trzeba być zdrowo pier.d.l.ie.tym,ale cóż ich sprawa,ale się zdziwią jak w piątek będzie 2.80,chciałbym widzieć ich minę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie jestem ani właścicielem ubojni, ani kurnika, ale żyję z tej branży. wyraźnie piszę głąbie, że przetrwają efektywne ubojnie i hodowcy - bo tak się niestety stało, że na twoje kurczaki nie ma takiego rwania jak do tej pory (jak była cena 3,50 netto to nie było ważne czy kurczaki żrą ci 1,9 czy 2,5 kg paszy na kg przyrostu, nie było ważne czy lekarz wypisuje ci antybiotyk na wyrost, czy masz upadki 5 czy 15%, czy ciepło ucieka ci z dziurawego kurnika. I taka zła sytuacja potrwa, ale większość z nas się łudzi, że nie. Oczywiście, w momencie gdy nieefektywne ubojnie i hodowcy wypadną z rynku cena żywca pójdzie w górę, bo go będzie po prostu mniej. więc tnij bracie koszty jak możesz. A z ubojnią tez negocjuj cenę oczywiście i nie daj się robić w wała. Ale jak wy się macie nie dać robić w wała jak większość hodowców z tego forum wstawia na wariata - bez harmonogramu i ceny minimalnej. To jest właśnie wolny rynek - osobiście nie mam nic przeciwko. Ryzykujcie, wasz wybór. Ale nie płaczcie, że cena nie jest cały czas 3,50 netto.

 

TO poniżej pisał debil właściciel ubojni lub liży(słowo zostało usunięte) pana ubojni-tak powinno być tak podpisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zakł. Drobiarskie Dębica - 2,50 netto na umowie. Z wolnego rynku z tego co wiem nie kupują bo mają przetrzymania (kurczak 50 dni).

 

Śląsk Małopolska Świętokrzyskie 2.40 -2.50 brutto,ale jeszcze są hodowcy którzy dają po 2.20 brutto,trzeba być zdrowo pier.d.l.ie.tym,ale cóż ich sprawa,ale się zdziwią jak w piątek będzie 2.80,chciałbym widzieć ich minę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śląsk Małopolska Świętokrzyskie 2.40 -2.50 brutto,ale jeszcze są hodowcy którzy dają po 2.20 brutto,trzeba być zdrowo pier.d.l.ie.tym,ale cóż ich sprawa,ale się zdziwią jak w piątek będzie 2.80,chciałbym widzieć ich minę
proszę napisać jaka ubojna na śląsku płaci 2,40-2,50 brutto bo mnie wszyscy daja po 2,20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I co jeszcze mam ci podać?Sprzedać tez mam za ciebie?A może na łapanie tez przyjechać?Dają 2.20? to się mówi dziękuje,poniżej np 2.40 nie sprzedaje.Idą Święta wszyscy będą robić zapasy(już zaczynają stąd rośnie cena) a ty uciekasz z kurą za 2.20 brutto?Po co?Była ptasia grypa i taka cena była,teraz nie ma ptasiej grypy i idą Święta więc gorzej już nie będzie,może być tylko drożej,po co ty się spieszysz i sprzedajesz?Czy nie używasz szarych komórek?Zresztą rób jak uważasz to w sumie nie w moim interesie żeby ci to mówić,im więcej ubojnie znajdą takich frajerów po 2.20 tym szybciej np.mnie dadzą 2.50,bo średnio im wyjdzie 2.35 i i tak mają super.Nie wiesz w co się gra?Naprawdę niektórymi hodowcami powinno opiekować się Państwo,bo zginą marnie!!

[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a kto ci przypale mówi, że sprzedają po 2,20 brutto. mówię tylko, że tyle mi chcą dać na wstępie. boisz się podać ubojni, bo pół Polski by nagle chciało tam sprzedać po te 2,50 i ubojnia obniżyła by cenę. na łapanie możesz przyjechać jak chcesz dorobić

 

I co jeszcze mam ci podać?Sprzedać tez mam za ciebie?A może na łapanie tez przyjechać?Dają 2.20? to się mówi dziękuje,poniżej np 2.40 nie sprzedaje.Idą Święta wszyscy będą robić zapasy(już zaczynają stąd rośnie cena) a ty uciekasz z kurą za 2.20 brutto?Po co?Była ptasia grypa i taka cena była,teraz nie ma ptasiej grypy i idą Święta więc gorzej już nie będzie,może być tylko drożej,po co ty się spieszysz i sprzedajesz?Czy nie używasz szarych komórek?Zresztą rób jak uważasz to w sumie nie w moim interesie żeby ci to mówić,im więcej ubojnie znajdą takich frajerów po 2.20 tym szybciej np.mnie dadzą 2.50,bo średnio im wyjdzie 2.35 i i tak mają super.Nie wiesz w co się gra?Naprawdę niektórymi hodowcami powinno opiekować się Państwo,bo zginą marnie!!

[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jaka jest cena koledzy w wielkopolsce?bo w tym tyg.mam planowany ubój i jestem juz tak skołowany tą sytuacją,ze nie mam już ochoty na żarty

ograniczam koszty jak mogę,ale na konowale nie mogę -który łupi jak może i jeszcze podpuszcza judasz jeden ,wszędzie widzi interes i kasę chyba

go zmienię dajcie namiary na jak najmniej pazernego weteryniarza o ile taki jest? może nazywać się dr.Judym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego podzielam Twoje zdanie,Judymów już niema zostali krwiopijcy i judasze

napisz mi czy chodzi o tego , który bierze kase od R.K. on mi na takiego

wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śląsk Małopolska Świętokrzyskie 2.40 -2.50 brutto,ale jeszcze są hodowcy którzy dają po 2.20 brutto,trzeba być zdrowo pier.d.l.ie.tym,ale cóż ich sprawa,ale się zdziwią jak w piątek będzie 2.80,chciałbym widzieć ich minę
proszę napisać jaka ubojna na śląsku płaci 2,40-2,50 brutto bo mnie wszyscy daja po 2,20

 

Jak dają po 2,20 to nie sprzedawaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale was pojeballlllo za tydzien cena bedzie 3,20 dla normalnych hodowców a pierdoly( czytaj pizd....y grochowe) dalej beda dostawac 2,20 i niech tyle biora ich sprawa!!! szybciej zdechna!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego taki gieroj jesteś i mówisz,ze po niedzieli będzie 3,20 skad masz te informacje chyba od tych zdechlych gęsi na Ukrainie,podaj konkretne dane i nie rob wody z mózgu ludziom,a najlepiej ujawnij się podajac swoje dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weście sie wszyscy zarejestrujcie bo tak zawsze bedzie ktos miał problemy w połapaniu sie w "kto to napisał"

uwierzcie mi zawsze dyskusja sie do tego sprowadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ile jutro hieny płacą???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...