Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Suwak z linka przeglądnij. Czasami na suwaku oring starty i też napęd nie chodzi jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczek jest 14 szt a oringów nie ma wcale tylko na tłoku jest uszczelka trzeba uważać jak się wkłada aby się nie podwineł podaj namiary to ci wyśle skana z instrukcji obsługi mam przekrój sprzegła, jak pierścienie tłokowe na wale sprzęgła będą puszczać to też nie będzie ciągnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tarczek jest 14 szt a oringów nie ma wcale tylko na tłoku jest uszczelka trzeba uważać jak się wkłada aby się nie podwineł podaj namiary to ci wyśle skana z instrukcji obsługi mam przekrój sprzegła, jak pierścienie tłokowe na wale sprzęgła będą puszczać to też nie będzie ciągnął

 

warzywek1@wp.pl dzieki

 

/edit

a nie wiecie czy moze rozrusznik od c360 bedzie pasowal do perkinsa 4? bo w 60 jest po drugiej stronie...ale nie wiem czy obroty sa w te sama strone?dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a nie wiecie czy moze rozrusznik od c360 bedzie pasowal do perkinsa 4? bo w 60 jest po drugiej stronie...ale nie wiem czy obroty sa w te sama strone?dzieki
A co to za PERKINS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie czy moze rozrusznik od c360 bedzie pasowal do perkinsa 4? bo w 60 jest po drugiej stronie...ale nie wiem czy obroty sa w te sama strone?dzieki
A co to za PERKINS

 

A4 248

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co moe być przyczyną tego że jak ciagnik po dłuzszej pracy jest zagrzany to na niskich obrotach zapala sie lampka z zółwiem czyli własnie pewnie ta od ciśnienia?? Dodam tylko że biegi wtedy troszke ciężej chodzą tzn, nie chcą wyskakiwać na niskich obrotach.

 

Zużyta pompa albo olej nie teges.

No pompe wymieniłem na dodatek na jakąś wzmacnianą... Chyba będe musiał olej wymienić bo nie wiadomo jak długo ten stary już w nim jest. Podnośnik podnosi normalnie tur też działa bez zarzutów tylko własnie jak np dostanie mocno w kite w orce to na wolnych mu sie to zapala i wtedy bardziej leniwie podnosi i biegi nie chcą wyskakiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale to o tą pompe nie chodzi tam są 3 pompy. Od

hydrauliki

kierowania

wom,przedni napęd,wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ale to o tą pompe nie chodzi tam są 3 pompy. Od

hydrauliki

kierowania

wom,przedni napęd,wzmacniacz.

 

Mi w 1014 pompa od wom ,wzmacniacza i napędu pękła na pół.

W 1014 to jest jescze jedna poma wspomagająca tłoczkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przedni napęd też mi sie czasem pob obciążeniem wyłacza, ale myśle ze to jest wina tarczy sprzęgła bo jest taki efekt jakby sie ślizgała... puści u za chwile złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cz warto kupic ursusa 385? potrzebuje pomocy bo chce takiego kupic lub mtz ktory leoszy pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku w szóstkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz w granicach 4-5 bar to jest OK.

 

Słyszałem o przystawce przy filtrze odśrodkowym która zwiększa ciśnienie ale nie wiem co to za patent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz zamiast odśrodkowego korpus i filtry PP to zwiększy ci się ciśnienie.

Mi podarła się siatka w odśrodkowym filtrze w 330 i założyłem filtr PP 8.4 i teraz na ciepłym mam 6 bar a wcześniej było 4-5bar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał pokombinować bo mam w u 1224 3 bary Zdaje się że korpus i dwa filtry PP 8.82 bedą potrzebne. Troche kasy pójdzie na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz mth nabite

 

Ja w SW 400 mam 3,5-4bar

 

3 to trache mało, a jaki olej lejesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w silniku A4 248 mam 2 bar jak sie zagrzeje.wiem ze to malo ale mam silnik po remoncie tzn wal nominalny panewki nowe i filtr.pompa byla nie ruszana i podejrzewam ze to jej wina.bee musial cos z tym fantem zrobic bo dlugo tak moge nie pojezdzic..."kto smaruje ten jedzie" a ja go malo smaruje hehe.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile masz mth nabite

 

Ja w SW 400 mam 3,5-4bar

 

3 to trache mało, a jaki olej lejesz

 

Będzie około 9000 mth. Chodzi na oleju Diesel 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo masz nabite

ja bym zwalił miche i odkręcił jedną stope , zobaczył jakie są panewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam zamiar kupić ciągnik w granicach 30000zł jaki poradzicie?Czy ursus 385,902,912,904,914 czy odpowiedniki zetora?które są bardziej ekonomiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie spróbuję przez zmianę wirówki na 2 PP filtry. Jak nie pomoże to wtedy miskę zdjąć przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar kupić ciągnik w granicach 30000zł jaki poradzicie?Czy ursus 385,902,912,904,914 czy odpowiedniki zetora?które są bardziej ekonomiczne?

Myśle że za tą cene to dostaniesz przyzwoitego 914 i będzie to dobry ciągnik. Jeśli chodzi o odpowiednikach w zetorach w tych typach to są one identyczne i w tych samych cenach więc wychodzi ze różnią sie tylko nazwą. Dlatego w ogłoszeniach szukaj zetora8045 albo u914 i wtedy sugeruj sie tylko stanem technicznym tych ciągników a nie z jakiej fabryki pochodzą. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...