Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ale cisza ....... nie ma co będzie zniżka ...ale to dobrze za rok o tej porze zostaną najsilniejsi i handel będzie git....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak będzie a razem z nimi zostaną tylko najlepsi handlowcy-pośrednicy.

przykro mi,ale biedronka nie załapie się do nich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie wielu bo producenci mają jeszcze sporo kasy żeby dokładać, sporo Lexusów, Cayenne i BMW X6, a i niektórzy pośrednicy posprzedają swoje Q7 i BMW M5 i też przeżyją choć oni niezależnie od sytuacji do interesu nie dołożą, może zmniejszą sprzedaż i tyle.

Sytuacja na lepsze raczej szybko się nie zmieni bo we wrześniu słyszałem przynajmniej o 4 nowych kurnikach otwartych > 100000 szt. i załadowanych na full. Będzie wysyp małego, b taniego jajka bo Ci co otwierają raczej działają na wybicie mniejszych producentów, a nie mają rozbudowanego rynku zbytu czyli wejdą na miejsce innych.

Żeby nie przerazić moich dostawców-producentów to powiem, że będę od nich brał niezależnie od tego czy ktoś mi zaproponuje dużo tańszy towar choć nie ukrywam, że jest to sytuacja dobra do zarobienia niezłych pieniążków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak biedronka nie będzie handlować jajami to wrócę do ziemniaków ...

a najlepsza kasa była na cebuli na Wschód...

ceny na dół

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostanie wielu bo producenci mają jeszcze sporo kasy żeby dokładać, sporo Lexusów, Cayenne i BMW X6, a i niektórzy pośrednicy posprzedają swoje Q7 i BMW M5 i też przeżyją choć oni niezależnie od sytuacji do interesu nie dołożą, może zmniejszą sprzedaż i tyle.

Sytuacja na lepsze raczej szybko się nie zmieni bo we wrześniu słyszałem przynajmniej o 4 nowych kurnikach otwartych > 100000 szt. i załadowanych na full. Będzie wysyp małego, b taniego jajka bo Ci co otwierają raczej działają na wybicie mniejszych producentów, a nie mają rozbudowanego rynku zbytu czyli wejdą na miejsce innych.

Żeby nie przerazić moich dostawców-producentów to powiem, że będę od nich brał niezależnie od tego czy ktoś mi zaproponuje dużo tańszy towar choć nie ukrywam, że jest to sytuacja dobra do zarobienia niezłych pieniążków.

Jeśli cena ma iść w dół, to ciekawe ile czasu wytrzymają Ci, co właśnie otwierają nowe kurniki. Jeśli to kurniki budowane na kredyt, i cena ma iść jeszcze w dół to ja im kiepsko wróże. Lexus, Cayenne ? Na jak długo wystarczy Ci ta kasa jeśli produkujesz 300 tys jaj dziennie i do każdego dokładasz 5 gr ? A oprócz tego trzeba mieć kasę na resztę. Współczuję biedakowi. Jeśli cena pójdzie w doł, to tacy jak on upadną pierwsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZOSTANĄ TYLKO PRODUCENCI KTÓRZY PRODUKUJĄ I SAMI SPRZEDAJĄ !

ps. BO DZIĘKI TEMU SIĘ UTRZYMUJEMY , CI CO LICZĄ NA TAKICH JAK BIEDRONA TO WYGINĄ .

100 % racji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie w żadne spadki, ile bym nie miał to wszystko idzie po niżej podanych cenach

 

XL - 38 / 40 gr

L - 26 / 28 gr

M - 22 / 24 gr

S - 16 / 18 gr

Kg - 3,2 / 3,5 zł ( średniak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostanie wielu bo producenci mają jeszcze sporo kasy żeby dokładać, sporo Lexusów, Cayenne i BMW X6, a i niektórzy pośrednicy posprzedają swoje Q7 i BMW M5 i też przeżyją choć oni niezależnie od sytuacji do interesu nie dołożą, może zmniejszą sprzedaż i tyle.

Sytuacja na lepsze raczej szybko się nie zmieni bo we wrześniu słyszałem przynajmniej o 4 nowych kurnikach otwartych > 100000 szt. i załadowanych na full. Będzie wysyp małego, b taniego jajka bo Ci co otwierają raczej działają na wybicie mniejszych producentów, a nie mają rozbudowanego rynku zbytu czyli wejdą na miejsce innych.

Żeby nie przerazić moich dostawców-producentów to powiem, że będę od nich brał niezależnie od tego czy ktoś mi zaproponuje dużo tańszy towar choć nie ukrywam, że jest to sytuacja dobra do zarobienia niezłych pieniążków.

Tia, a kasa na produkcję to mu z nieba spadnie.

A swoją drogą, to budujcie jeszcze więcej kurników, ale nie psioczcie później na handlarzy, że to przez nas taka niska cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kol.ma racje mięsem nas ładujecie ze wykupujemy wasz ciężkim trudem wyprodukowany towar ale jak wasz sasiad miał 200 a teraz juz ma 400tys.nioski i dzwoni i M po 0,20 proponuje a po 0.19 tez pojedzie to nasza wina

Dzis M 0.19

L 0.24 przykra rzeczywistość dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 0.27/028

M 0.23/0.24

 

W dalszym ciągu jadę połową produkcji. Magazyn pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze sytuacja poprawiła się u wszystkich . co ciekawe rynek ruszył i mało dziennych postow jest teraz

u mnie bez zmian towaru dla "skoczków" brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...