Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

mi proponują dolerzy z chemirolu Mogilno tego JD ale niewiem jak u nich z serwisem i dlatego się zastanawiam, ale z drugiej strony korbanki też nie mają dobrej opinij o serwisie.

 

Ja mam JD 6920 z Chemirolu Mogilno, serwis jest ok, nie moge powiedzieć o nich złego słowa.

Ja miałem dylematy zakupu ciągnika do momentu gdy pojechałem obejrzeć swojego w Mogilnie właśni. Wsiadłem, odpaliłem a prawe drzwi od komina były otwarte i usłyszałem to zagadanie, niemiałem wątpliwości który. Dostałem taki pernamentny uśmiech na twarzy, że mi było wstyd przed gościem co mi wszystko tłumaczył. Czyli nie tylko dane techniczne, ekonomia, serwis ale wybierz tego w którym sią lepiej czujesz, bo są to godni siebie rywale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Jaki nacisk osi ma john deere 1640. proszę o jak najszybszą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Czy macia jakieś doświadczenie z ciągnikami case 5120 - 5150.

I jak wypadają na tle JD. Warto tym się zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pracowałem na 5150 a co dokładnie chcesz wiedzieć i na tle jakiego jd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD 6100- 6900.

A dokładnia to spalanie, awaryjność, wygoda, dostęp do części.

 

pozdrawiam

Anusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyjemniej mi się pracowało w jd ale to sprawa gustu. Troche tych awari w tym ciągniku było, skrzynia, głowica małe poroblemu z elektryką, zgniła felga od płynu wszystko raczej zależy od stanu w jakim jest, jak go kupujesz bo to nie są marki które tak po prostu się psują. A ten na którym pracowałem to lata świetności miał juz dawno za sobą A spalanie - hmm zbiornik na dzień chyba wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile miał mth jak padłą skrzynia i co w niej się zepsuło? Bo nie ukrywam że tego sie najbardziej obawiam.

 

pozdro

anusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem John deera serii 6100. Czy może ktoś ma podobny sprzęt i mógłby coś o nim powiedzieć.

 

Czy warto zapłacić więcej za bogatszą wersje np. z półbiegami??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam nastepujace ksiazki JD:

 

 

-Instrukcja obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

 

 

 

 

jesli ktos potrzebuje, prosze pisac na maila:

 

 

Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie jakąs stronke z tapetami john deere?? poprosze o jakies przykłady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie jakąs stronke z tapetami john deere?? poprosze o jakies przykłady:)

 

gołe baby się znudziły??

 

http://www.autoplates.com/catalog/parking-signs-john-deere-parking-sign-c-6171_5310_5313.html widział takie coś??

nooo mistrzu a jakby była jakaś stronka z gołymi babami na john deere'ach to by dopiero było

 

JOHN DEERE, SEX and ROCK'N'ROLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze ktoś podzieli sie opinia na temat 5720 polecacie czy raczej nie jakie ma zalety a jakie słabe strony czy jest drogi w eksploatacji z gory dziekuje za inforamcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moze ktoś podzieli sie opinia na temat 5720 polecacie czy raczej nie jakie ma zalety a jakie słabe strony czy jest drogi w eksploatacji z gory dziekuje za inforamcje

przyjemny ciągniczek, co dokładnie byś chciał o nim wiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć o kilku ciągnikach, a mianowicie o jd serii: 6900, 7600, 7700 lub 7800. Zastanawiałem się nad kupnem któregoś z tych modeli, tylko chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć. Między innymi o spalaniu bo słyszałem że dużo palą (czy więcej w porównaniu podobnej mocy do zetora np.???) awaryjność i ogólnie jak się spisują, czy polecacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moze ktoś podzieli sie opinia na temat 5720 polecacie czy raczej nie jakie ma zalety a jakie słabe strony czy jest drogi w eksploatacji z gory dziekuje za inforamcje

Poszukaj na AgroFoto-ja np.taki ciągniczek posiadam od 2,5 roku - no i mogę tylko polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dokładnie to ile pali w jakich maszynach jak jest z awaryjnością ile jest czasu gwarancji czy na ile mtg itd czy gdybyście kupowali jeszcze raz to byście wybrali 5720?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć o kilku ciągnikach, a mianowicie o jd serii: 6900, 7600, 7700 lub 7800. Zastanawiałem się nad kupnem któregoś z tych modeli, tylko chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć. Między innymi o spalaniu bo słyszałem że dużo palą (czy więcej w porównaniu podobnej mocy do zetora np.???) awaryjność i ogólnie jak się spisują, czy polecacie???

Mój 7600 potrzebuje na zaoranie 1 ha 15l i zrobi to ponizej godziny. Czy to dużo. Spróbuj to zrobić 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim typie ziemi??? Bo ja mam większość ciężkich ziem (żółta glina) i jakim pługiem orzesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem z pługiem na ciężkich glebach to wybierz sobie firmowy zachodni pług na gleby ciężkie, najgrubsza rama, porządne zabezpieczenia. Pługi mają swoje ograniczenia mocowe w stosunku do ciągników, warto się nimi kierować. Może być czwórka do 100KM a może być do 200KM.

A jak to jeszcze mało to polecam pługi ciągnione, nawet te o 5 skibach są one naprwde mocne i ciężkie. Obecnie taki pług poszukuje.

 

Osobiście uważam, że seria od 7600 do 7810 to najładniejsze JD jakie kiedykolwiek wyprodukowano!!!

Co do spalania to napewno więcej spalą od ciągników z common rail i 4 zaworami na garnek.

Wejdź sobie na testy DLG i sprawdź oraz porównaj.

Co do awaryjności to mój znajomy użytkuje 7810 od nowości, po 10 latach nakręcił ponad 10 tyś godzin i jest bardzo zadowolony. Ciągnik nie do zamordowania.

Był o nim artykół w RPT.

Ja mam 6920 i spala na godzine zegarową od 12 do 22 litrów i jego mocy oraz wydajności niepróbuj wcale przyrónywać do niby o tej samej mocy ursusa,zetora, bo to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym się czegoś dowiedzieć o kilku ciągnikach, a mianowicie o jd serii: 6900, 7600, 7700 lub 7800. Zastanawiałem się nad kupnem któregoś z tych modeli, tylko chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć. Między innymi o spalaniu bo słyszałem że dużo palą (czy więcej w porównaniu podobnej mocy do zetora np.???) awaryjność i ogólnie jak się spisują, czy polecacie???

Mój 7600 potrzebuje na zaoranie 1 ha 15l i zrobi to ponizej godziny. Czy to dużo. Spróbuj to zrobić 360.

Jakie porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...