Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

dokłądnie rozdzilacz lub pierscienie na cylindrze lub porysowany cylinder

o ile wiem to w tym ciągniku nie ma cylindra ani zadnych pierścieni, proponuje poczytać katalog i pozniej doradzać! sa tam tylko dwa siłowniki ktore widać na zewnątrz, i ich ewentualne uszkodzenia na pewno byłoby to widać. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy z jakim wyposazeniem i u jakiego dealera ale wedlug cenniku kosztuje 150000 netto czyli 183000 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos moze ile kosztuje JD 6320 w pelnym wyposazeniu chodzi mi o maksymalna cene jaka mozna dac za ten ciagnik a ile mozna dac najmniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o podanie danych technicznych jd 2140A poniewaz mam problemy z rejestracja.

Potrzenbe dane: Masa wlasna, maksymalna ladownosc, maksymalna masa calkowita pojazdu, dopuszczalna masa całkowita pojazdu, dopuszczalna masa calkowita ciagnietej przyczepy (bez hamulca), dopuszczalna masa calkowita ciagnietej przyczepy (z hamulcem), rozstaw osi skrajnych, rozstaw osi tylnych, maksymalny nacisk osi przedniej, z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam prosze o podanie danych technicznych jd 2140A poniewaz mam problemy z rejestracja.

Potrzenbe dane: Masa wlasna, maksymalna ladownosc, maksymalna masa calkowita pojazdu, dopuszczalna masa całkowita pojazdu, dopuszczalna masa calkowita ciagnietej przyczepy (bez hamulca), dopuszczalna masa calkowita ciagnietej przyczepy (z hamulcem), rozstaw osi skrajnych, rozstaw osi tylnych, maksymalny nacisk osi przedniej, z gory dziekuje

http://www.tractordata.com/td/td1802.html

i nie musisz tego pisać w 10 miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale na tej stronie nie ma wszystkich danych i ja mam nowszy model a tam sa ogolne dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jd 3130,wysiadła mi w nim hydraulika nie ma wspomagania kierownicy i nie działa podnośnik zapala się kontrolka ciśnienia w skrzyni, pompa ta z przodu działa gdyż jak ja zaleje olejem bezpośrednio to wszystko idzie działa hydraulika do momentu jak ma olej ,olej zwiększa stan w skrzyni nie powraca do pompy,moze ktos miał taki problem prosze o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z jd 3130,wysiadła mi w nim hydraulika nie ma wspomagania kierownicy i nie działa podnośnik zapala się kontrolka ciśnienia w skrzyni, pompa ta z przodu działa gdyż jak ja zaleje olejem bezpośrednio to wszystko idzie działa hydraulika do momentu jak ma olej ,olej zwiększa stan w skrzyni nie powraca do pompy,moze ktos miał taki problem prosze o informacje

prawdopodobnie popsuła sie pompa w srodku w skrzyni która zasila olejem tą pompe z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś wiedzę co może być przyczyną, że nie działa sterowanie podnośnika na błotnikach w JD 6910, iczy ktoś posiada katalog do tego ciągnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma tam nic poza 2 cylindrami widocznymi rozdzielacz tez jest widoczny to pewnie w srodku w nim jest cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze podajcie ile palą Wasze JD 100-130 KM w transporcie.

Z dużym obciąźeniem ok 20 ton ładunku.

Kupiłem Zetora 120 KM i pali mi jak smok i się zastanawiam czy inne marki też tyle palą.

Z góry dziekuje za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie jak usunąć problemy dotyczące: grzania sie oleju, kłopotów z podnośnikiem i nie działającymi przyciskami na błotnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze podajcie ile palą Wasze JD 100-130 KM w transporcie.

Z dużym obciąźeniem ok 20 ton ładunku.

Kupiłem Zetora 120 KM i pali mi jak smok i się zastanawiam czy inne marki też tyle palą.

Z góry dziekuje za informację.

 

Ja mam 1634 ale tam terz jest chyba silnik zetoroski to terz musze przyznać że w transporcie ten traktor niezna sie na żartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W transporcie nawet 330 sali ci wiecej niż w polu. Niestety aby szybciej pokonać odległość duszisz mu więcej obrotów przez co ma niezły apetyt. Mój 7600 w pługu pali 15l/h przy obrotach 1400-1600 na min. Podejrzewam jak bym go przekręcił do 2000 to więcej by spalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze podajcie ile palą Wasze JD 100-130 KM w transporcie.

Z dużym obciąźeniem ok 20 ton ładunku.

Kupiłem Zetora 120 KM i pali mi jak smok i się zastanawiam czy inne marki też tyle palą.

Z góry dziekuje za informację.

jd 6620 i 30 t - ciągnie z baku jak smok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jd 6620 i 30 t - ciągnie z baku jak smok

jaki ty masz tam silnik i z jaka prędkością smigasz i ile masz obrotów?? ?? bo ja na spalanie swojego nie moge nażekać przy transporcie a ciągam zestaw o masie całkowitej przekraczającej 36 ton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...