Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje info na temat przeróbki c-360 na 4X4 jkeśli ktoś coś wie to napiszcie bo w necie szukam od miesiąca i nic doslownie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę, to co Ci napisałem z temacie Tuning Ciągników:

@nigger:

Kupujesz ciągnik z przednim napędem z podobną ilość KM oraz podobnym wyglądem (chociaż to drugie to niekoniecznie, wystarczy maskę przełożyć), kupujesz naklejkji Ursus C-360 i naklejasz.

 

PS. Nie próbuj jeszcze raz zakładać temat o Pronarze 1523A, bo i tak zostanie usunięty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie chodzi o kupno innego ciagnika tylko o zalozenie przedniego napedu do ciagnika ktorego posiadam czyli c-360. i szukam informacji na temat przedniego napedu do tego ciagnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marek16 oraz @nigger

Nie zaśmiecajcie tego w miarę porządnego tematu bajkami. Z tym zapraszam do działu Pogawędki.

 

@marek16: Kiedyś w jakimś numerze TopAgrar było opisane coś o turbo w C-360.

 

 

Kolejne wasze posty o tej tematyce będą kasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz w ogóle wyjście w obudowie ze skrzyni napędowej na wał do przedniego napędu w C-360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMINATOR nie rozpoczynaj kolejnego powrotu dyskusji o turbo i przednim napędzie w C-360.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma sprawy Marku. Bo z takimi ludźmi, którzy nie mają zielonego pojęcia to szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie moze ktos o 360 z turbem

W 2005 roku w TOP AGRAL POLSKA był artykuł odnośnie turba w c360. Dwóch braci przerobiło 360 włożyli turbo od samochodu volvo wzmocnili podnośnik. Mieli do niego pług 3 skibowy obracalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przedniej osi (resorowanej)po podniesieniu koła powinny być luzy? Bo dziś podniosłem i się troche zdziwiłem jak koło zaczeło "latać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!jestem początkujący w rolnictwie i chciałbym wiedzieć jaki musi być luz na zaworach ssących i wydechowych w c360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a JESZCZE małe pytanie,może wydać się dla Was banalne ale jak pisałem po remoncie miałem już ustawione zawory ale trzeba je jeszcze raz dopracować i mechanik mi ustawiał a teraz nie wiem które to są ssące a które wydechowe?proszę o pomoc!z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obraź sie ale jak ty nie odróżnisz/ort zaworów, który jest który to lepiej daj sobie spokój z tymi zaworami bo możesz jeszcze gorzej/ort rozregulować najlepiej jak by ktoś z boku wytłumaczył ci jak i co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest rozmiar kół do miedzy rzędzi do c360? dziekuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile palą wasze szescdziesiatki bo mam taki traktor i wydaje mi sie ze troche za duzo pali 20 litrow na caly dzien przy lekkich pracach polowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wpadłem 60dziesiątką w piachudry w agregatem z wąskimi łapami i pojedyńczym wałkiem strunowym na 2,7 metra to sie nawet nie zorientowałem jak mi wchlapał cały bak w pare godzin i musiałem do domu po karnisterek wrócić żeby na baze zcholować:P A wczoraj zasiałem jakieś 4 hektary moim 12045 z agregatem uprawowo siewnym na 3m to mi może na to schlapał jakieś 20-30 litrów... Wiec porównanie wypada zabójczo:P A ile czasu zaoszczędzone... Bo zrobiłem to po fajrancie i wyszło jakieś 4 godzinki ale miałem chwilowy postuj z powodu błachej awarii:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 pali 0,2 kilograma paliwa na jednego konia mechanicznego przez godzine razy 50 koni to daje 10 litrow na godzine przy pelnym obciazeniu silnika jak robi sie lekkie prace to napewno nie obciazamy silnika na maksa czyli spali mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z choinki się urwałeś 360 pali 10 litry na godzine ja mam 360 i na max pali mi 6 litry na godzine przy pełnym gazie i niezłym zadymianiu z tłumika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaz do dechy to nie jest obciazenie silnika na maksa jak przegrabiasz siano i jedziesz na 2200 to ci spli tyle samo co naprzyklad przy orkanie tez na 2200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie przetyczałeś dokładnie tego co napisałem na max pali mi 6 litry na godzine przy pełnym gazie i niezłym zadymianiu z tłumika tzn. że ciągnik cały czas pracuje na przeciążeniu

 

jak przewracam siano to pali sporo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...