Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za tą stronkę, obejrzałem katalog, sprawdziłem ceny tej pompy, ale czy na pewno jest to jej wina? Nie chciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto, bo czasami może się okazać że to coś innego, miał ktoś podobny przypadek albo zna się na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi w 6180 przestało pokazywać prędkośc, tzn. cały czas 0. Mam pytanie: jak sprawdzić, czy napęd przedni nie jest cały czas włączony? Mimo, że jest wyłączony, to jak jadę po asfalcie, to czuć takie jakby drgania. Jak pracuję w polu to też jak koła tracą przyczepność, to przód ciągnie, a kontrolka nie świeci.

oprzyj sie przodem o drzewo i zobacz które koła kręcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,może ktoś wie jakie powinno być cisnienie na wtryskiwaczach w mf 3070 +turbo-Czy cisnienie 300 może mieć jakiś zgubny wpływ na podzespoły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne bardzo ważna jest nazwa jednostki w jakiej jest mierzone ciśnienie na wtryskiwaczach..Ale ja niestety tego nie wiem. a w zakładzie sprawdzającym wtryskiwaczenie wiedzą ijakie prawidłowo powinno być cisnienie we wtryskiwaczach w modelu mf 3070-i tylko o to pytam..dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko co oznacza świecąca się w lewym dolnym rogu na żółto kontrolka? Jest to pionowa laska u dołu przylegająca do koła.?? Z góry dzięki. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .Zdarzyło się komuś samoczynne blokowanie hamulca z jednej strony podczas jazdy.Pedał hamulca robi się twardy,a po zgaszeniu i ponownym zapaleniu wszystko jest ok. Tarcze zakładałem nowe no i szkoda żeby ich nie uszkodzić.Zapowietrza się?.Po wymianie tarczy było odpowietrzane ,póżniej wymieniałem olej i już nie odpowietrzałem hamulca.Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadzwoniłem do serwisu i zaśpiewali 3000zł za pompę hydrauliczną, na allegro widzialem też takie pompy za jedyne 1000zł, czy warto przepłacać trzykrotnie? czym to się rózni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ten tysiąc to na pewno nie był orginał!!!! tylko jakiś najtanszy zamiennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w serwisie przeginają to prawda ale ja nie mówiłem żeby tam kupować tylko odradzałem tą za tysiąc, ta co podałeś za ok 1,5tys to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanko co oznacza świecąca się w lewym dolnym rogu na żółto kontrolka? Jest to pionowa laska u dołu przylegająca do koła.?? Z góry dzięki. Pozdro.

 

Oto zdjęcie tej kontrolki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b85f59044e6c17f.html

 

pytasz juz drugi zar o to ale przy czym jest ta kontrolka to nie napisałeś i jak ktos ma ci pomóc jak nic nie wiadomo oprócz tego jak wygląda ta kontrolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kontrolka jest na głównym wyświetlaczu z kontrolkami.... obok tej kontrolki są kontrolki od włączania wałka i blokady mostów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tobie sie wydaje ze wszystkie fergusony maja takie same wyswietlacze????? pytałem o cos ale i tak nie napisałes !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ciśnienia wtrysku to 300 jest o wiele za dużą dawką. powinno byc około 220 - 230 bar lub 22 - 23 mpa

|Co do wyświetlacza zgaduje ze jest to od 5xx lub 6xx wersji ale co oznacza kontrolka nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buli jak jest większe ciśnienie na wtrysku to dawka chyba nie jest wcale większa

a co do kontrolek to my sobie możemy zgadywać a sam zainteresowany nie potrafi napisac w czym ta kontrolka jest u niego (mimo pytania o to)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dawka powiedzmy źle dobrałem słowo chodziło mi o wartośc cisnienia otwarcia dyszy wtryskiwacza na autodacxie widziałem ale teraz nie mam tego programu wartosc bedzie podobna jak dla 390 t ten sam silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega rasel_1 napisał w pierwszym poście w tytule ze chodzi o kontrolki w MF 2640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Ostatnio w moim MF 3085 zaczyna zacinać się EHR. to znaczy jak go odpalę i chcę podnieść ramiona tylne przełącznikiem zacina się na pewnej wysokości która jest ustawiona na tym dużym pokrętle. Gdy przekręce pokrętło do góry to podnosi zaś do wyżej ustawionej wysokości. jednak gdy pokąbinuje tak parę razy to zaczyna podnosić na max niezależnie od ustawionej wysokości. wcześniej podnosił zawsze na max przełącznikiem. jedynie jak przełącznik był załaczony w dół to np. przy orce mozna było ustawić pokrętłem głębokość. Jednocześnie dodam że gdy przełącznik jest przełączonu w dół i chcę go podnosić pokętłem wszystko zasuwa ok. czego może to być wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie w moim MF strasznie leci olej z pompki sprzęgła. Zastanawiam się czy lepiej założyć komplet naprawczy czy kupic całą nową pompkę??? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie w moim MF strasznie leci olej z pompki sprzęgła. Zastanawiam się czy lepiej założyć komplet naprawczy czy kupic całą nową pompkę??? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
jesli nie zakladales nigdy tej gumki to tup sobie odrazu dwie bo je ciezko zalozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z ramionami podnośnika, a mianowicie wyrobił się tam luz na frezie i po prostu się to przesuwa ( wałek z frezem) a na nim jest też osadzona krzywka od czujnika pozycji podnośnika i przez to mi trochę to wariuje. Wie ktoś jak można skasować ten luz na frezach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...