Skocz do zawartości
Gość janko muzykant

Ceny ciągników

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś ma ktoś najlepszą cenę "FARMERA 8244C2" proszę o opublikowanie

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za Zetora 5245 z 1990r w dobrym stanie warto dać 30000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy sprzedał z 3 miechy temu 7211 za 29 tyś. Stan jak z igły nie wymeczony też w podobnym przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego żetora 5245 sprzedałem za 28500 1989 1700mtg stan idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam swojego zetora 5245 :) też 89r. ale motogodzin więcej 3500 stan też jest niezły ale mimo wszystko (nie to żebym sie martwił) jak na swoją moc i możliwości to drogi ciągnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym mankamentem tych ciągników jest dość spore zużycie paliwa szczególnie przy małym obciążeniu silnika.Jeśli chodzi o komfort pracy i trwałość mechanizmów to wart jest swych pieniędzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze złużyciem nie jest tak źlemój w 3 skibowym z kolczatką spali 12 do 14 litrów na ha orze tak około 2:30 na długich kawałkach. Nie wiem jak to sie ma do 3P ale pewne niewiele mniej spali. Pozatym i tak wole żeby spalił trochę wiecej niż 3P i orać z przednim napędem niema żadnego problemu z uciągiem nawet gdy mokro(w tym roku nie dało sie tego uniknąć ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku w sprzedałem zetora 7245 3500 mth w bardzo dobrym stanie, ciężko drugi taki było znaleść za 37000 i klient powiedział, że zapłacił nie wygórowaną cenę bo sporo się już najeździł. a za nową Proxime 8441 z doposażeniem musiałem dać 110 000 + ładowacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można teraz wytargować rabatu i na jaki ciągnik najwięcej interesują mnie Pronar 82A, u4514,5714, zetor5340, farmtrac70,80, laborghini lampo farmerc2 itp.? Chyba na jesieni jest najwięcej promocji

 

Co myśleć o "tanich traktorach" takich jak foton i nowy pronar 804A czy to dobry inetres kupić ciągnik 80 km z cienkimi parametrami i słąbym wysposażeniem za 85 tyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 1014ursus 1600mtg w stanie jak spod igly z 2001 roku za 75tys i to od rolnika bo to znajomy z sasiedniej wsi i co powiecie dobry zakup???a handlarze cos takiego cenia nawet ponad100tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych tanich ciągników to mam mieszane uczucia (od dzisiaj) nie wiem czy to sie ze sobą wiąze w jakiś sposób czy nie, ale oglądałem dziś w TV test tanich Chińskich samochodów, które to mają zalać nasz rynek niedługo, ceny mają oscylować w granicach 30 tys. zł za NOWY jakiś tam terenowy samochód, ale wróćmy do testu, po 800-set kilometrach samochód juz nie odpalił potem popsuł się jeszcze dwa razy i nawet nie mogli skończyć tego testu bo tak się sypał, a co do wykończenia to juz wcale lepiej nie mówić, więc jeśli to ma coś wspólnego z tanimi ciągnikami to nikomu nie zycze takiego traktorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pronar już dobrze zasłynął z jakości montażu a foton to wielka zagadka, bo np. farmtrack z silnikiem perkinsa jest dużo droższy od tego z silnikiem forda, więc w fotonie tanie w produkcji musi być skrzynia napędy i hydraulika a tu wspólna cecha z pronarem P8 co też ma jakąś brazylijską skrzynie i słabszy podnośnik od 82A.

 

Dlaczego pronar tak ceni sie ceni? Nowa białoruś z napędem zawsze była tańsza od nowego 3512, a te pierwsze z pronaru kosztowały tyle co 3512 a teraz jak wywindowali ceny muszą znowu wprowadzić coś taniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos może ma JCB fastrac, kupil i poda za ile, bo sie zastanawiam, mam na oku 185-65 95 r 7200 mtg za 88 tys stan bynajmniej wizualny bardzo dobry jeździł na drogach! widac bo nic nie wylatane po za zaczepem tuzy i womy nie używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos jeszcze sadzi ze dalem duzo za ursusa 1014??

 

mysle ze ciagnik z 2001 roku z 1600mtg za 75tys to nie jest duzo...

Cena ciągnika moim zdaniem najwięcej zależy od jego stanu. Za ten sam rocznik można zapłacić 50 tyś i 100 tyś. Ciągnik z 2005 roku może być bardziej wyeksplatowany niż ciągnik z 2000 roku (niezależnie od wskazań licznika). Znaczenie ma też duże czy jest to ciągnik od I właściciela. Wartość ciągnika zna najlepiej jego właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie myslałes w ten sposób: dołoze kilka tysi i bede miał jakis nowy!!!!

chociaz nie orientuje się ale chyba 100 konnego nowego to za 75-90 tyś byś nie kupił. teraz najwazniesze aby ci dobrze słuzył i dał ci kupe radości z uzutkowania.tego ci zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne moj jest w stanie praktycznie jak z fabryki i silnik i wszystko w porzadku wiec nie przeplacilem a za tyle bym nowego 100koni nie kupil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś ceny takich nowości jak Pronar P7 i ursus 5024, wiem że P8 niecałe 85 tyś ciekawe na czym tak zaoszczedzili w tym pronarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim powiedzcie mi jaki ciagniki nowy do 50km byscie polecali taki do 90 tys?? znacie moze jakies strony gdzie mogl bym przejrzec ceny takich maszyn?? (moje 1014 na razie ladnie smiga;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...