Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Ile w waszym sklepie kosztuje cylinder, bo tam gdzie ja się zawsze zaopatruję w części to cylinder kosztuje 95zł, jakoś dziwnie tanio, pewnie to jakaś polska popelina rzemieślnicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy lata temu za kpl.cylinder tłok pierścienie placilem w czemarol-u w tarnowie 150zł,za orginał wiec twoja cena jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki urbens,odwrotnie ustawialem zawory

 

Przeciek likwiduję się poprzez dotarcie głowicy do cylindra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ponownie zwracam się z prośbą o opinie w sprawie kupna polskiej pompy wtryskowej.Będe wdzięczny za więcej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się odpowietrzyć władymirca, wozducha ciągnął przez odstojnik paliwa, i podłączyłem zbiornik wężykiem bezpośrednio z pompką zasilającą, po drodze pewnie by się przydał taki filterek przepływowy do wężyka, żeby go opaskami skręcić. Czy ktoś z was ma tak zrobione i jak się sprawuje tak na dłuższą metę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego koko,chodziło mi o opinie większej ilości użytkowników.

Prosiłem także o rady dotyczące montażu,czy trzeba coś przerabiać,

dorabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam założony ,zamiast oryginalnego ,szklany odstojnik od zetora , a podłączenie mam od spodu zbiornika także ciągnie ,a w zasadzie napływa , do dna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile taki odstojnik może kosztować. Szklany to dobry , bo widać co się w środku dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz popytać w sklepach z częściami , wiem,że będzie pasował do oprawy z ursusa ( c 360)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną , że nie działa blokada mechanizmu różnicowego próbowałem ją już podciągnąć ale to nic nie dało . Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy wine za spadek ciśnienia oleju całkiem, ponosi poluzowany smok(ta rurka) zasysający olej do pompy olejowej, kombinowałem ze zaworem przelewowym ale nic nie daje, jak był rozgrzany to wskażnik podniusł sie do 1 atm przy 1500 obrotach, czy to pompa olejowa do wymiany, wdzięczny bym był za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak sciagne pokrywe ta z gory od skrzyni to mi sie nic nie rozleci ?? Prosze o szybka odpowiedz !
NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanie czy wine za spadek ciśnienia oleju całkiem, ponosi poluzowany smok(ta rurka) zasysający olej do pompy olejowej, kombinowałem ze zaworem przelewowym ale nic nie daje, jak był rozgrzany to wskażnik podniusł sie do 1 atm przy 1500 obrotach, czy to pompa olejowa do wymiany, wdzięczny bym był za odpowiedzi
Uszczelnij zasysanie oleju.Bo pompa zamiast oleju ciągnie powietrze. Wtedy z smarowania nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tekmie, a co do tego dekielka to morzna go śmiało odkręcać i zdejmować piotrek1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu udało mi się odpowietrzyć władymirca, wozducha ciągnął przez odstojnik paliwa, i podłączyłem zbiornik wężykiem bezpośrednio z pompką zasilającą, po drodze pewnie by się przydał taki filterek przepływowy do wężyka, żeby go opaskami skręcić. Czy ktoś z was ma tak zrobione i jak się sprawuje tak na dłuższą metę?
SZANOWNY KOLEGO PRZERABIAĆ NIC NIE POTRZEBA.ODKRĘCASZ TYLKO PRZEDNI DEKIEL Z ORGINALNEJ POMPY I MODELUJESZ PRZEWODY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego koko,chodziło mi o opinie większej ilości użytkowników.

Prosiłem także o rady dotyczące montażu,czy trzeba coś przerabiać,

dorabiać.

SZANOWNY KOLEGO PRZERABIAĆ NIC NIE POTRZEBA.ODKRĘCASZ TYLKO PRZEDNI DEKIEL Z ORGINALNEJ POMPY I MODELUJESZ PRZEWODY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie wpadnie..ta dzwignia jest na czymś, w rodzaju zawiasu.trzeba tylko odkręcić z góry taką okrągłą stopkę(jeśli jest:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...