Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Na kogo będziecie głosować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to na kogo????-na JEDYNIE SŁUSZNĄ (taką od drobiu)

A tak poważnie to chyba na PSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja NIE IDĘ DO WYBORÓW!!! i pewnie wielu napisze że to błąd ale jak patrze na to co się dzieje w polityce to ja w tym bagnie udziału brać .

a jeśli idzie o poglądy to raczej jestem za lewicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BOSS, a tak z ciekawości pytam o jakiej partii myślisz jak piszesz lewica

Wiem że dla niektórych nie było bagna jak Sejm podejmował decyzje tylko z wolą ludu pracującego miast i wsi. Taki jest Parlament jacy są wyborcy, jeśli komuś się nie chce ruszyć dupy na wybory to nie powinien mieć prawa do narzekania bo właśnie dniu wyborów zaakceptował tych co rządzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mozna by sie kucić.

Ja nir byłem na ostatnich yborach n ate nie iem, czy sie wybiore ponieważ nie ma na kogo głosować. Zawsze te same partie/twarze. Każda z nich dostała szanse i co zrobiła ...?? Ale patrzac z drugiej strony nie idąc na ybory o daje szansę innej parti. Obecnie był to PIS i Lechu, a trzea było iść i zagłosowac na Donalda.

 

Jednym słowem Iśc żle a siedzac w domu to niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Donalda, to przypomnę jak rządziła jego partia to w ramach interwencyjnego skupu kupowano duńską mielonkę, a jeszcze Premier mówiący wtedy że "pierwszy milion trzeba ukraść" czy J.Lewandowski o pracownikach PGR-ów "Niech zdychają".

 

Głosowałem na PiS i niestety nic innego nie widzę na horyzoncie, cóż głosuje się też na mniejsze zło.

Niestety - a może stety - trochę pamiętam wcześniejsze lata i nie wierzę w bajki głoszone przez polityków - czy też dyspozycyjnych dziennikarzy - liczących na zaniki pamięci u elektoratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja NIE IDĘ DO WYBORÓW!!! i pewnie wielu napisze że to błąd ale jak patrze na to co się dzieje w polityce to ja w tym bagnie udziału brać .

a jeśli idzie o poglądy to raczej jestem za lewicą.

A wiesz że "Nieobecni nie mają racji"

Do wyborów idziesz choćby dla spokoju własnego sumienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuje na PiS a dlatego że próbowali coś przynajmniej zrobić w tej Polsce... Nie bali się zamykali ZŁODZIEJI nie ważne czy to był generał czy inna wyższa szycha... No ale no cóż... W POLSCE NIE DA SIę JUż NIC ZROBIć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na PIS. Sondaze im nie sprzyjają, ale jak było w czasie wyborów. Miał wygrac Tusk i PO, ale było odwrotnie. Tak naprawdę właśnie oni najwięcej mieszają w Sejmie ( ale inni też nie są ''święci'' ).

Co prawda nie dotyczy to wyborów, ale coś czuję, że z Ziobry '' zrobią '' naprawdę jakiegoś złodzieja.

I ostatnia kwestia. Wg mnie ez sensu są te wszystkie komisje sledcze. Czy dały jakieś konkretne wnioski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie może lepiej sobie zadajmy pytanie; Czy jest na kogo glosować??!
Jest, tylko często ze wzgłędu na ordynację i tak zostanie wybrany nie ten na którego głosujesz, albo głosując na swojego faworyta zagłosujesz na łajdaka.

Niestety ze względu na ordynację wybiera się mniejsze zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem za PIS i chcialem tak jak wiekszosc chyba zeby byla koalicja z PO.ale nie wyszlo.a z takimi koalicjantami jakl mieli rzadzic to nic nie wyjdzie.im wiecej geb do koryta tym wiecej kasy idzie.a opozycja sie wscieka i pluje jadem.PIS tez nie jest caly cacy bo czarne owce tez sa ale jak juz tu pisali mniejsze zlo.zreszta najpierw by trzeba bylo zmienic ordynacje i wywalic polowe darmozjadow ze sejmu.200 by ich bylo wystarczajaco.no i kase im zmniejszyc immunitet zniesc i wtedy zobaczyc kto sie bedzie pchal do wladzy.no i zamykac za przekrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wywalic polowe darmozjadow ze sejmu.200 by ich bylo wystarczajaco.no i kase im zmniejszyc immunitet zniesc i wtedy zobaczyc kto sie bedzie pchal do wladzy.no i zamykac za przekrety.

zgadzam sie w 100% z jednym małym wyjatkiem....powinno ich zostac 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie choc w poprzednich wyborach byłem za po i Tuskiem to w nadchodzących poprę pis i Kaczorów choc nie podoba mi się ich polityka personalna i usuwanie osób które im statystycznie są nie wygodni a się sprawdzili [sikorski Marcinkiewicz] ,bo to jedyna opcja polityczna która dobrała się do dupy złodziejom i skorumpowanym politykom ,a PO coś tam bełkocze ale woli sprzątania po czerwonych to nie ma.A sld pier..li o demokracji i BLIDZIE jaka ona to nie winna że aż z tej niewinności w łeb sobie palnęła [szkoda że kumple milera zbiorowego samobójstwa nie popełnia ] tak w ramach protestu ,cała Polska by na tym skorzystała A PSL to druga banda złodziei pamiętacie czyje zboże Zagurny wysypywał ? posla psl ,a sukces negocjacyjny Kalinowskiego po którym producenci mleka mieli czkawkę ? Ja wiem swoje każda inna partia nas sprzeda albo pani Sztainbach albo Brukseli ,a to że Kaczorów media polskie i zachodnie a najbardziej wschodnie nie lubią i robią z nich szyderę to miejmy w dupie Piłsudskiego też nie lubili a jest, był i będzie naszym bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bede glosował na PIS i mam taka nadzeje ze w tych wyborach samoobrona i lpr nie wejda do sejm moze bylo by wrescie normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Lepper powiedziąl że w Rosji za Stalina było lepiej to mam nadzieję że nie dostanie ani jednego głosu na wsi.

by dowiedzieć się jak się żyło wtedy w Rosji wystarczy przeczytać tego bloga http://wspomnienia.salon24.pl/24406,index.html

Każdy kto miał powyżej kilku hektarów ziemi miał zerowe szanse na przeżycie, a miliony ludzi umarło z głodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leper i jego towarzysze po tym jak sknocili szansę na zrobienie czegoś dobrego w rolnictwie ,i zachowywali się jak swego czasu bonzo Olejniczak marionetka czerwonych ,nie mają szans na poparcie elektoratu wiejskiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteście rolnikami to w żadnym przypadku nie głosujcie na PO,bo będziecie płakać. Może nie dorwią się do władzy te sprzedajne pachołki gorsze od SLD,PSL,LiS razem wziętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ROKITA, o PO czyli KLD już pisałem, dla nich rolnicy to "niech zdychają".

A twój nick to pochodzi od JMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede glosowal na PO

Polska to nie tylko rolnictwo

PiS dobral sie do dupy zlodziejom? ciekawe ze ze zlodziejami byli w koalicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuj na PO a krus zrównają z zusem i zobaczysz co z ciebie zostanie, a jak ci z OP się wypieli to nie było wyjścia tylko partie ''x'' pozostały.Dzisiaj słyszałem jak Giertych lament podnosi że się Pisowi Bereza Kartuska śni ,zgłaszam się na ochotnika jak będą potrzebowac strażnika .I jeszcze zauważcie że jak Roman zmienił front i pluje na Kaczorów to się od niego media odczepiły i już nie jest pośmiewiskiem na pierwszych stronach gazet.WIDZICIE JAK MEDIA WAMI MANIPULUJą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja glosuje na PIS, bo chociaz tych zlodziei teraz trzepia , dla mnie ta demokracja to jest do dupy, powinno byc tak ze kto wygrywa wybory:RZĄDZI, a nie jakies koalicje robic, zwyciesca przeciez jest jeden!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kserkses- JMR po prostu nie cierpię tego człowieka.Dla mnie to cwaniaczek z Krakowa który w swoim politycznym życiu zmienił więcej partii niż niektórzy skarpetek, nie ubliżając tym ostatnim.Co do ludzi z PO i ich szczególnych zasług co do niszczenia polskiego rolnictwa w ostatnim 18 latach można by dużo pisać. Z perspektywy mojego dość długiego życia oceniając poszczególne rządy nie pomijając lat PRLu mogę stwierdzić iż rządy liberałów pod znaku KL-D potem UW były najbardziej zgubne dla rolników.Niestety ci sami ludzie to liderzy PO ugrupowania politycznego najbardziej lubianego przez media lansowanego na lidera rankingów wyborczych.Oby nie sprawdziły się ich prorocze sny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...