Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki Ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego że Zetor ma własne silniki - takie złom to każdy głupi może wyprodukować...

A co do tego, że Ursus nigdy nie dogonii Zetora niebyłbym takie pewien.

Jeśli nie zrobi tego Ursus to i tak Pronar zawładnie w produkcji ciagników i Zetor nie będzie miał tu co robić.

 

Do bialy2005 - czemu podważasz moje kwalifikacje???

 

Do Domiator - a ty kto mistrz rybak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy2005 ma rację, że podważa Twoje kwalifikacje, bo nie są one zbyt wysokie.

 

Mistrz rybak???- Ty śmiesz tak do mnie mówic???

 

Na technika to Ty mi nie wyglądasz!

 

Te silniki w Zetorach nie są złe, bo mam Zetory i wiem! Napewno są lepsze od tych padniętych silników Perkins'a w postlicencyjnych Ursusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dominatora

 

A jak to mistrzu rybaku sprawdziles, ze nie sa zbyt wysokie skoro ty sie znasz tylko na rozrodzie pstraga tęczowego????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że Zetor ma własne silniki - takie złom to każdy głupi może wyprodukować...

A co do tego, że Ursus nigdy nie dogonii Zetora niebyłbym takie pewien.

Jeśli nie zrobi tego Ursus to i tak Pronar zawładnie w produkcji ciagników i Zetor nie będzie miał tu co robić.

 

Do bialy2005 - czemu podważasz moje kwalifikacje???

 

Do Domiator - a ty kto mistrz rybak

 

Masz chopie wyobraznie że pronara zawładnie produkcja ciagników w polsce. Mało nie pekłem ze smiechu po przeczytanu. pronar w polsce to ma może 10% sprzedanych ciagnikow bo sa tanie, a zetor 30%.

 

Widocznie nie kazdy potrafi zrobic taki złom jakim jest zetor, bo taki ursus nie potarafi takiego złomu wyprodukowac

 

Najlepszym dowodem na jakosc zetorów jest to ze sa eksportowane w dużych ilosciach do niemiec, a ursusa tam ciezko znaleść, pronara także jesli juz to belarusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Dominatora

 

A jak to mistrzu rybaku sprawdziles, ze nie sa zbyt wysokie skoro ty sie znasz tylko na rozrodzie pstraga tęczowego????

 

A Ty się na niczym nie znasz!!! Jesteś skończonym prostakiem, bo pisze tutaj brednie, w ten sposób zaśmiecając forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając inne zdanie niz twoje, nie znaczy ze jest one brednią.

Jeśli ty nie jestes prostakiem powinienes je poszanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mając inne zdanie niz twoje, nie znaczy ze jest one brednią.

Jeśli ty nie jestes prostakiem powinienes je poszanowac.

 

Nie chodzi mi o to, że masz inne zdanie ode mnie tylko, że piszesz rzeczy nieprawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o to, że masz inne zdanie ode mnie tylko, że piszesz rzeczy nieprawdziwe.

 

Dla mnie one nie wydaja sie nie prawdziwe i to sie własnie nazywa odmienne zdanie niz twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze wiecie wiecej o Deutzach DX agr i innych od 120 do 150KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stachu:

 

C - 330, C - 330M

 

To duzo mozesz nam tu powiedziec o ursusach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Smiechu warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stachu i bialy2005

 

A wy jakie ciagniki macie ze tacy madzry jestescie.

To ze mam dwie trzydziestki nie znaczy ze nie mam pojecia o ciagniakch!!!

Jeżdziłem ja rówwniez na zetorach - znam ten ból...

Noga drętwieje po półgodzinie i zamiast pracowac na polu tzreba co jakis czas wyjsc pobiegac dookolca ciagnika zeby przestala bolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stachu:

 

C - 330, C - 330M

No to co ty tu sie mądrzysz jakbyś wszystkie rozumu pozjadał jak pracujesz dwoma prymitywnymi ciągnikami a o reszcie nie masz pojęcia... Pracowałes albo siedziałęś chociaż w jakimś Zetorze nowszym albo ursusie żeby mieć porównanie?? czy przeczytałeś tylko gdzieś kilka artykułów albo sąsiad ci powiedział coś i taki mądry jesteś?? To co mówisz jest całkowicie bezpodstawne, co więcej wydaje mi sie ze nie masz pojecia wogóle o nowych ciągnikach. Śmieszy mnie twoja postawa. Jest co najmniej idiotyczna. Nie mam nic do Ursusów ale jednak wyniki sprzedazy w porównaniu do Zetora mówią same za siebie. A chyba ludzie nie są tacy głupi żeby żucać sie na gorsze i jak widać nie narzekają na swój wybór. Ursus mógłby stanąć na nogi jakby wypuścił teraz porządnie zmodernizowaną linie ciągników, z jakimiś nowymi roziwązaniami technicznymi, pożądnym ekonomicznym silnikiem, dobrym uciągiem i udogodnieniami dla kierowcy. I wtedy gdyby było to wszystko nie zbyt awaryjne i w przystępnej cenie to ludzie zaczeli by wracać do Polskich maszyn!! Tylko prawda jest taka że narazie inżynierom to nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do stachu i bialy2005

 

A wy jakie ciagniki macie ze tacy madzry jestescie.

To ze mam dwie trzydziestki nie znaczy ze nie mam pojecia o ciagniakch!!!

Jeżdziłem ja rówwniez na zetorach - znam ten ból...

Noga drętwieje po półgodzinie i zamiast pracowac na polu tzreba co jakis czas wyjsc pobiegac dookolca ciagnika zeby przestala bolec.

 

Jakbys chciał wiedziec to z c330 przesiadłem sie na 3512 w 1992 nówka sztuka i ciagle sa z nim problemy. od 1984 roku miałe mzetora 7211, w 2004 go sprzedałem i kupiłem nowego 7341. Także gosciu jestes za mna o 20lat jesli chodzi o mechanizacje i o nowoczesnej technice rolniczej to nie masz pojecia. tak jak pisałem w innym temacie to twoja kariera na tym forum jest skonczona. Chyba ze zmienisz swoja postawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do stachu i bialy2005

 

A wy jakie ciagniki macie ze tacy madzry jestescie.

To ze mam dwie trzydziestki nie znaczy ze nie mam pojecia o ciagniakch!!!

Jeżdziłem ja rówwniez na zetorach - znam ten ból...

Noga drętwieje po półgodzinie i zamiast pracowac na polu tzreba co jakis czas wyjsc pobiegac dookolca ciagnika zeby przestala bolec.

Jaki kolo ma dwa złomy z poprzedniej epoki i sie znawca znalazł Dobrze że podczas pracy tymi twoimi cudami techniki nogi nie dretwieją faktycznie masz racje że w zetorach jest gorąco u ciebie jak wogule nie ma kabiny to faktycznie przewiew i klimatyzacja w jednym.

Już dawno takich idiotów na tym forum nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi noga drętwieje jak przeczytam wypowiedzi inżynieraz na tym forum...

 

On sądzi, że w C-330 jest większy komfort niż w przykładowo 5211.

 

Takie wypowiedzi są śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale silnik od c330 nawet swietnbie sobie radzi wozko widlowym Rak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musze zlozyc wyjasnienie.

 

Dyskusja zaczelo sie od tego, że z dominatorem kłuciliśmy sie które ciągniki sa lepsze nowe zetory czy nowe ursusy.

Moim zdanieml lepsze sa ursusy bo sa tansze a zetory nie maja niczego co by nie mialy ursusy.

 

Nie wie kto zmienil temat dyskusji na przekrzykiwanie sie i obrazanie na temat rodzajów ciągników.

Chodziło mi tylko o te dwa rodzaje marek...

 

Po drugie:

Skad wiecie ze napisałem prawde na temat posiadanych przezemnie ciagników. Tu nikt prawdy na ten temat nie pisze bo nie mozna jej udowodnic.

W ten sposob poakzaleem wam ze nie chodzi wam o gromadzenie argumentów za pozytywbym cechami Zetora a na znieważaniu marki Ursus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy lepiej kupić używanego ursusa 100-160km i wyremontować go niż kupić nowy. Spryskiwacz szyb to można samemu wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo są po "remoncie" w postaci sesji z myjką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...