Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ogólnie sa problemy z elektryka bo czasem tylko działają kontrolki od półbiegów A i B jak nie działają i się przełącza rewers to sie włączają. czasem też działa dźwięk od rewersu. Na środku do deski rozdzielczej wchodzą kable taka większa wtyczka i ona jest pęknięta czy to może być przyczyna? A wracając do blokady to można włączyć razem naciskając przyciski. One sa jakos połączone ze jak jeden sie włącza to drugi też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam przeciek od wajchów biegów co wchodza w ten dekel czy jest jakis simering jak tak to czy trudno ijak go sie wymienia po co raz wiecej oleju leci dziekuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja w swoim 3115mf mam akumulator 180AH i 1100A,mam go juz ponad rok.

Natomiast w C-360-3p mam 190-ki.Siedziały ostatnio 10lat. ALE ZAZNACZAM że kable,prondnica i alternator są bez zarzutu i co jakiś czas przegladam.Bo niektorych co znam maja czasem wszystko nowe hehe,a i tak nic niedziała bo brak tam jakiego kolwiek porzadku.

Ponadto to nie benzyniak że świece cały czas pobierają prąd więc go tam sie nagromadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

W sprawie twojego komputera to pewnie nikt nic ci nie powie bo pewno wszystkie nie działaja u wszystkich,Tak z reszta jak i UMNIE. Jest to i na szczęście i niepotrzebne zbytnio.

 

 

SZczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to DOSIEGO Wam Wszystkim, a propos "Dosiego 2012" - czy już ktoś dostał decyzję ARIMR? (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sprawie? w temacie? No to jaki rozmiar (długość) macie w swych MF - siłownika - zaczepu górnego do maszyn. Mają różne dlugości i zakres wysuwania... I czy wogóle hydrauliczny zaczep górny sprawdza się i warto wyłożyć te kilka stów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"w sprawie????" chodziło o decyzje eco-rol, bo różne decyzje można dostać z ARiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli o dopłaty obszarowe to decyzje mam ponad miesiac,ale piniędzy niwidu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem jak co roku na pierwsze dni grudnia ale pieniędzy już jak co roku nie dostałem w końcu grudnia:(

po nowym roku może być kiepsko z wypłatami jak zawsze, znowu ruszą pewnie pod koniec stycznia czy w lutym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dostałem jak co roku na pierwsze dni grudnia ale pieniędzy już jak co roku nie dostałem w końcu grudnia:(

po nowym roku może być kiepsko z wypłatami jak zawsze, znowu ruszą pewnie pod koniec stycznia czy w lutym

A ja dostałem kasa w piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim pługu do MF 6170?

http://otomoto.pl/kuhn-vario-A111793.html

Mam lekkie gleby/

Ile potrzebnych jest wyjść hydraulicznych? Bo on ma zabezpieczenia hydrauliczne ale to tylko jak się zmienia ciśnienie chyba to się podłącza. Ile wyjść trzeba do obrotu? On ma bezstopniową zmianę szerokości orki to siłownik od tego musi być na stałe podłączony do hydrauliki, bo on ma siłownik pamięciowy do prostowania do obrotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej powinien sobie poradzić tak jak go ustawisz 40 na skibę wkońcu traktor ma 110 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalogi części zamiennych do ciągników marki;

 

MASSEY FERGUSON

 

Katalogi są dostępne w języku niemieckim lub angielskim !

Dostępne w formie książkowej lub elektronicznej

Zawierają schematy oraz numery katalogowe części.

Informacje

@-mail; katalogi_maszyn@interia.pl

Tel ; 698145380

GG 37462277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlo- pozdrawiam - i Wszystkich. O bezpośrednie mi chodziło, bo jeszcze dotąd nie zdarzyło mi się żeby do grudnia nie dostać Decyzji, a poprawek nie miałem A dopytam przy okazji w sprawie śruby - zaczepu górnego hydraulicznego, jestem na etapie zamawiania i czy 59cm + 28 wysuw czy "średnioeuropejski" np. 60+30 , czy dla "murzynów"(: miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massey 290 z 84r silnik A4248

Jak ustawić wałki wyrównoważające ?

W czasie rozbierania nie było zaznaczone,bo miały być znaki.A okazało się że na jednym kole nie ma.Mocowanie wałków na 6 śrubach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Massey 290 z 84r silnik A4248

Jak ustawić wałki wyrównoważające ?

W czasie rozbierania nie było zaznaczone,bo miały być znaki.A okazało się że na jednym kole nie ma.Mocowanie wałków na 6 śrubach.

jak tłok u góry to przeciwwaga u dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie powinno być ciśnienie oleju silnikowego w MF6170 na małych a jakie na dużych obrotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy swoim co prawda 6180 mam około 4 na małych jak i dużych obrotach

jak sie bardzo rozgrzeje to jest minimum 3na bardzo wolnych obrotach jednak przy delikatnym dodaniu gazu (na 800obr) jest juz prawie 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mirona.

Względem pierwszego tłoka?

Bo wałki kręcą się 2 razy szybciej od wału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam w 6170 jak Pawlo w swoim,założyłem mu zegar ciśnienia i zegar temperatury oleju w silniku, koszty do 100 zł.I bardzo dobrze widać co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem w swoim i na wolnych (900) na zimnym było 4 a na dużych 5 jak się rozgrzał to spadł o 0,2 na dużych jak i na małych. Jakie powinny być minimalne obroty bo u mnie są 900obr./min.? Jak je obniżyć i do ilu? Marszewo gdzie kupiłeś zegar temperatury bo nigdzie nie widziałem jeśli możesz daj jakiegoś linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary kupilem w Slupsku w agromarkecie na ul. Wrocawskiej,sa prod. niemieckiej,.Do zegara cisnienia nalezy dokupic trojnik i wkrecic w blok tam gdzie sie wkreca czujnik cis. oleju.Tak ,ze pozniej dziala i czujnik i zegar. Zegar temp.oleju ma dlugi przewod,zamontowalem go w blok, w zaslepiony otwor na bagnet.Pozniej zegary zamontowaem przy kokpicie i podlaczylem prad i zadzialaly.Mam teraz wszelkie wskazania i satysfakcje. SORKI klawiatura przestala mi pisac ll,ee,cc itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...