Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokie jest w tym "kurku" czy jak to nazwać niskie to albo wykręcić jakiś przewód niskiego i się wpiąć albo w czujnik wpiąć. Tzn wykręcić czujnik i zamiast niego manometr 20-25 bar jak maż A-B to tam się fajnie w tą rurkę idącą do klapy skrzyni wkręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka

 

mam pytanko,może ma ktoś kosiarke dyskowo VIKON i coś by powiedział na temat jej działania,koszt częśći,awaryjnosć itp.Mam zamiar nabyć ale urzywano z zachodu 2,80m długość,wiek jakieś 6lat

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu taka krótka? I czemu w tym temacie? Części to chyba do każdej maszyny teraz idzie dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe krótka?bez przesady,nio nie za płaskie mam tereny. w tym temacie chiba ni zaszkodzi!nikto nie jest zmuszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem a mianowicie wymiennik ciepła (chłodniczka oleju silnika) nieszczelny - nieszczelność występuje na końcach w miejscu lutowania rurek. Co dalej z tym zrobić?? Naprawiać tylko gdzie? Czy szukać nowego... Proszę o pilną pomoc! tak wygląda: http://imageshack.us/f/166/p1087665oc5jj7.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup lutownice i sam zalutuj a jak nie to podjedz do blacharza który lutuje rynny albo takiego co robi CO i lutuje rurki miedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka

 

o oo a tego to jeszcze nie widziałem,gdzie to siedzi?i chyba to ukryte pod czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witka

 

o oo a tego to jeszcze nie widziałem,gdzie to siedzi?i chyba to ukryte pod czymś?

 

akurat ta część jest przykręcona do kadłubu silnika to jest rdzeń wymiennika ciepła. w tych rurkach płynie płyn chłodniczy a pomiędzy nimi przepływa olej silnikowy i się chłodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wymieniał w mf seri 61**(6150) czujnik temperatury jeżeli tak to gdzi eon się dokładnie znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od płynu w głowicy,

od oleju za lewę drabinką do kabiny na sprzyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś Pawełfm szukał od płynu (ale pewnie go już znalazłeś) to schowany wysoko, za rurą od odmy,po lewej stronie od pierwszego wtrysku, często przypruszony, tylko kabelek widać (: Ubiegłej jesieni dałem 10,50zł (pasuje od MF255). Wymieniłem, bo coraz wyżej wskazówka pokazywała na zimnym, a kiedy włączałem zapłon i ona laciała prosto na czerwone to już wiedziałem , że wybiła jego godzina. Pozdrawiam wszystkich, a przy okazji zapytam: cieknie mi paliwo przez odcinacz paliwa na pompie, miedzy cześcią metalową i tą górą z kabelkami. Próbowałem kleić, kitować, pluć i nic, a on ze 3 stówy kosztuje. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że kiedyś (2 lata temu)przez głupotę kupiłem czujnik oleju skrzyni 6150, nówka-od korbanków, okazał się niepotrzebny ale zostawiłem go sobie, wiem, że to nie allegro ale jakby ktoś potrzebujący ..., to PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem przy mf 3085. Jak włączam światła i ruszam ciągnikiem to zapala mi się kontrolka od przedniego napędu. Co to może być??? Jak by ktoś wiedział to proszę dać znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór odciencia paliwa kupowałem na allegro 3 miechy temu i kosztował 140zł z przesyłką, do MF 6140 ale w kazdym takie same są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym pomalowac mf 3060 wiem ze maske maluje sie naintensywno czerwien a dzwi i felgi na jaki kolor sie maluje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam problem przy mf 3085. Jak włączam światła i ruszam ciągnikiem to zapala mi się kontrolka od przedniego napędu. Co to może być??? Jak by ktoś wiedział to proszę dać znać.

Sprawdz gniazdo świateł przyczepy z tyłu ciągnika i wiązke przewodów bo pewnie kabel świateł postojowych dotyka do kabla od światła stopu, bo rozumiem że jeśli światła wyłączysz to problemu niema (a to się dzieje z przyczepą czy bez?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam problem przy mf 3085. Jak włączam światła i ruszam ciągnikiem to zapala mi się kontrolka od przedniego napędu. Co to może być??? Jak by ktoś wiedział to proszę dać znać.

Sprawdz gniazdo świateł przyczepy z tyłu ciągnika i wiązke przewodów bo pewnie kabel świateł postojowych dotyka do kabla od światła stopu, bo rozumiem że jeśli światła wyłączysz to problemu niema (a to się dzieje z przyczepą czy bez?)

Bez przyczepy. jak zapale włacze swiatła i rusze kawałeczek i juz sie zapala przedni naped

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny, żeby nie powedzieć śliczny - a poza tym co mu jeszcze dolega tzn. czego się taki ciągnik sprzedaje (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj ten wątek a się dowiesz jakie ma dolegliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...