Skocz do zawartości
Gość agronom

Wszystko o Massey Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

marek ja Tobie podawałem adres do gościa co robi pompy wtryskowe w wolsztynie bo nie pamiętam już? czy może komuś innemu? bo miał ktoś napisać jak po naprawie i nikt sie nie pochwalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik drgań skrętnych przenosi cały napęd z silnika na skrzynie i pompe ,w moim przypadku ciągnik się zatrzymał i nie dziłało nic ani podnośnik ani wspomaganie ani napędy mimo pracy silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że trzeba rozjechać zrobiłem wózek rozjechałem ,zamówiłem nowy amortyzator , ja miałem takie objawy że była głośna praca do 1500 obr.kiedyś pisałem o tym nie wiedziałem co to, a teraz wyszło że ta śruba na wałku nie była dokręcona i dawało olej na amortyzator i ta guma puchła i ta środkowa część z frezem dotykała do koła zamachowego i jargotało ,on jest cały nie rozleciał się można było jeżdzić ale to jargotanie ,jak by gdzie stanoł daleko od domu ?, jak by nie miał współosiowości czy co , bo z jednej strony jest bardziej wytarty . Dlatego pisałem bo chciałem sie dowiedzieć jak sprawa wygląda czy ta środkowa część ta z tym frezem ma żeczywiście dotykać do koła zamachwego, bo w instrukcji obsługi niby nie dotyka , a jak wyglądają wasze te po wymianie, i czy kupiliście gumowy czy na sprężynach amortyzator?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z mf 6150. Padł mi czujnik na pompie paliwowej(chyba czujnik gaszenia), wymieniłem go a teraz nie wiem dlaczego nie dzieła mi rewers?? co to może byc?? jakiś bezpiecznik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z mf 3090, 89r, nie działa napend blokada, wom, i został na biegach terenowych, nie zapala sie kontrolka cisnienia oleju skrzyni wogule, czujnik ciśnienia jest ok mase ma, komputer ma zasilanie i mase, podnośnik działa poprawnie, świeci sie zielona kontrolka obok napendu puste zielone pole, bezpieczniki sprawdzone, nie ma napiecia na kablach pod pedałem sprzęgła, półbieg działa, czujnik od przebitki na terenowe jest cały czas zwarty to hyba zepsuty? bardzo prosze o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z mf 3090, 89r, nie działa napend blokada, wom, i został na biegach terenowych, nie zapala sie kontrolka cisnienia oleju skrzyni wogule, czujnik ciśnienia jest ok mase ma, komputer ma zasilanie i mase, podnośnik działa poprawnie, świeci sie zielona kontrolka obok napendu puste zielone pole, bezpieczniki sprawdzone, nie ma napiecia na kablach pod pedałem sprzęgła, półbieg działa, czujnik od przebitki na terenowe jest cały czas zwarty to hyba zepsuty? bardzo prosze o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z mf 6150. Padł mi czujnik na pompie paliwowej(chyba czujnik gaszenia), wymieniłem go a teraz nie wiem dlaczego nie dzieła mi rewers?? co to może byc?? jakiś bezpiecznik??
zobacz czy nie spadł ci przewód na rozruszniku ten taki na wsuwkę co idzie do automatu, na tym przewodzie jest też bezpiecznik sprawdź go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,jeszcze pewno masz bezpiecznik przy EHR tzn.pod tą konsolo,od strony przycisków(napęd itp.)

 

 

i pytanko ile w waszych jest luzu ma wałek WOM w stronę do siebie i do wewnątrz? nie mylić z luzem na boki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,jeszcze pewno masz bezpiecznik przy EHR tzn.pod tą konsolo,od strony przycisków(napęd itp.)

 

 

i pytanko ile w waszych jest luzu ma wałek WOM w stronę do siebie i do wewnątrz? nie mylić z luzem na boki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,jeszcze pewno masz bezpiecznik przy EHR tzn.pod tą konsolo,od strony przycisków(napęd itp.)

 

 

i pytanko ile w waszych jest luzu ma wałek WOM w stronę do siebie i do wewnątrz? nie mylić z luzem na boki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,jeszcze pewno masz bezpiecznik przy EHR tzn.pod tą konsolo,od strony przycisków(napęd itp.)

 

 

i pytanko ile w waszych jest luzu ma wałek WOM w stronę do siebie i do wewnątrz? nie mylić z luzem na boki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,jeszcze pewno masz bezpiecznik przy EHR tzn.pod tą konsolo,od strony przycisków(napęd itp.)

 

 

i pytanko ile w waszych jest luzu ma wałek WOM w stronę do siebie i do wewnątrz? nie mylić z luzem na boki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolek, a czy Twój ehr wskazuje jakieś błędy rugającymi diodami, czy wszystko "spi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja o ładowaniu do ehr dochodzi? jeszcze mógł przekaźnik go załączający paść (nie czytałem wszystkich twoich wypowiedzi teraz tak tylko strzelam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,no chłopaki czy nie może nikt zobaczyć tego luzu WOM?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,no chłopaki czy nie może nikt zobaczyć tego luzu WOM?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Chłopakom przy tych wolnych dniach zablokowało I zero "luzu"

Ps.Jeżeli błąd to kliknąć na " Forum PPR Strona Główna" a nie wracać str. i klonować posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris - a ja stary jestem i mam sklerozę jutro masz to jak w banku Teaz wydaje mi się , że tam luzu nie mam, jedynie jak na małych obrotach idzie to wałek jakby klepał gdzieś tam w środku, ale jak dodam lekko obrotów to idzie płynnie i na razie nic nie cieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...