Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mówicie ze władek z jedną dzwignią zmiany biegow jest gorszy od tego z dwiema?

Wyobraź sobie taką sytuację: jedziesz jedynką do przodu, a zaraz chcesz jechać trójką do tyłu, co robisz?

1. zatrzymujesz się i wyrzucasz na luz

2. wrzucasz wsteczny i wyrzucasz na luz

3. wrzucasz szybkie i wyrzucasz na luz

4. wrzucasz trójkę

podczas gdy ja:

1. zatrzymuje się i wyrzucam na luz

2. wrzucam szybkie

3. włączam wsteczny (dżwignią od biegów nic nie robie)

 

Albo np. przy zmianie kierunku jazdy Ty musisz wykonać 6 ruchów dźwignią a ja 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki pomyliłem się tam powinno być tak:

"podczas gdy ja:

1. wrzucam szybkie

2. pociągam dźwignię do siebie i wrzucam wsteczny"

 

Kurde tyle tych biegów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie taką sytuację: jedziesz jedynką do przodu, a zaraz chcesz jechać trójką do tyłu, co robisz?

1. zatrzymujesz się i wyrzucasz na luz

2. wrzucasz wsteczny i wyrzucasz na luz

3. wrzucasz szybkie i wyrzucasz na luz

4. wrzucasz trójkę

podczas gdy ja:

1. zatrzymuje się i wyrzucam na luz

2. wrzucam szybkie

3. włączam wsteczny (dżwignią od biegów nic nie robie)

To ja mam jeszcze krócej (w wyżej wymienionym przypadku)

 

1.Przerzucam na szybsze biegi i zatrzymuję się! (przy mojej skrzyni jest już 3 bieg)

2.Wrzucam wsteczny

 

Dzwigni (dłuższej) od biegów nie dotykam wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam tak samo na początku się pomyliłem, ale zaraz poprawiłem swój wpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego co niektórzy przerabiają Władka z jedną dzwignią na dwie.

 

Co prawda tylko rewers jest na drugiej dzwigni, ale to jest już spore udogodnienie.

 

A czy macie (jeśli macie) Władka zarejestrowanego na jedną czy dwie osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wbite w dowodzie jedną osobe Ale czesto jeżdzą w nim 2 osoby lub ja i mój pies A rewers to wielkie udogodnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM T25 I SLABO PODNOSI NA CIEPLYM OLEJU.CO TO MOZE BYC.?? JUZ OLEJ WLALEM HIPOL, WYMIENILEM USZCZELNIACZE W SILOWNIKU I W ROZDZIELACZU I W POMPIE I NIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrzej2110 czy oprocz uszcypliwosci MASZ JAKIES MERYTORYCZNE UWAGI ODNOSNIE TEMATU T25. Czy nudzisz sie i lubisz sie dopier..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci tylko zwruciłem uwage że na forum (nie tylko tym) nie pisze się postów z włączonym caps lock-em i tylko tyle mam do ciebie więc sie nie denerwuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM T25 I SLABO PODNOSI NA CIEPLYM OLEJU.CO TO MOZE BYC.?? JUZ OLEJ WLALEM HIPOL, WYMIENILEM USZCZELNIACZE W SILOWNIKU I W ROZDZIELACZU I W POMPIE I NIC.

 

Po co tem hipol Kiedy najlepszy jest olej zwykły hydrauliczny bo hipol nie jest zbyt dobry i nie potrzebny we władku bo on ma osobny zbiornik tylko do hydrauliki Ja mam olej już 20 lat i nigdy mi się nie zagrzewa bo nie mam jak Ale zabieram się do roboty i bede wymieniał w tym roku ale na typowy olej hydrauliczny, a nie hipol I mam pytanie, ile masz mtg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wbite w dowodzie jedną osobe Ale czesto jeżdzą w nim 2 osoby lub ja i mój pies

Mój jest bez kabiny od nowości i mam wbite, że dwie osoby mogą nim jeździć (na raz oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM T25 I SLABO PODNOSI NA CIEPLYM OLEJU.CO TO MOZE BYC.?? JUZ OLEJ WLALEM HIPOL, WYMIENILEM USZCZELNIACZE W SILOWNIKU I W ROZDZIELACZU I W POMPIE I NIC.

Uszczelniaczy w pompie nie ma sensu wymieniać, bo to zazwyczaj nie przynosi żadnego efektu

Zazwyczaj zużywają się koła zębate i pompa mieli olej zamiast go tłoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Władzio to T25A2 wiec oryginalny bez kabiny wiec też powinien mieć wbite 2 osoby A nie ma Ale dla mnie to bez znaczenia bo takie pierdoły są powpisywane w tym dowodzie Ale to też dla mnie nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wbite w dowodzie jedną osobe Ale czesto jeżdzą w nim 2 osoby lub ja i mój pies

Mój jest bez kabiny od nowości i mam wbite, że dwie osoby mogą nim jeździć (na raz oczywiście)

Ja mam wbite na jedną osobę ale pare razy zdarzyło się, że jechaliśmy w trójkę (w końcu błotniki są dosyć szerokie żeby sobie chlapnąć...) ale nic nie pobije robotników którzy na budowie niedaleko mnie dorwali "zabawkę" szefa czyli żółtego quad'a jeździli na nim w pięciu. Dorosłe chłopy a cieszyli się jak dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens wymieniać uszczelniacze na pompie, jak pompa pewnie jest tańsza niż te uszczelniacze i czas potrzebny na wymianę a sama wymiana uszczelniaczy przeważnie pomaga jak umarłemu kadzidło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest sens wymieniać uszczelniacze na pompie, jak pompa pewnie jest tańsza niż te uszczelniacze i czas potrzebny na wymianę a sama wymiana uszczelniaczy przeważnie pomaga jak umarłemu kadzidło

Nic dodać, nic ująć

Pompa kosztuje około 100zł więc szkoda się męczyć z reanimacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ciąga gruber władkiem, jak tak to na jakim biegu i ile łap

 

Ja jezdze juz takim od 5 lat. nawet nie wiedzialem ze sie to tak nazywa

Łapy mam na gróbych sprezynach jak by jakis kamien był to zeby nie urwało jezdze tym na 2czy to 3 czyli na tym co sie ora.

Kiedys sąsiad porzyczył go (kultywator mu sie zepsuł) a ma C330M i mówi ze jest do dupy bo ciezko idze na tej głebokosci co ja robie ,musial na podnosniku regulowac. Morał z tego taki ze 30 w praktyce wymiękka.

Ja osobiscie uzywam go namiast kyltywarota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile tych łap masz co Bo mi sąsiad w tym roku podsunoł pomysł jak widział ze z 3 pługiem smigam na 4 biegu Bo mówił że gruber nie wysusza ziemi, dlatego pytam was co jest lepsze a jak ciagacie grubera to ile łap bo mam okazjie kupic za 1800 zł grubera z 5 łapami i talerzówką do roboty! Łapy można odkrecić ale nie wim czy sie wdawać w koszty Bo w tym roku byłem w agromie bo myślałem ze kupie same łapy i rame zrobie sam a oni zawołali za łape 600 zł a chciałem 3 Dlatego pytam co jest lepsze czy podorywka czy gruber A jak są, to jakie są korzyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ile jest łap ale jakies 9-10 ale bez talezy. Wujek co ma c360 takze go pozycza odemnie mowi ze swietna sprawa taki agregat, jak co to kupuj ten gruber, jak Ci doradzaja ja tez doradzam. o jle masz mocniejszy model bo chyba oboje mamy !)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...