Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ciągnik sadowniczy a nie do 20 hektarowego kołchozu.

A awe że moze niewiele może ale dalej będzie przy swoim bo mam 10,65ha + ok 10ha dzierzawy i ten kołchoz obrobił i jeszcze sąsiadą pomógł przez 26lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żebyscie nie myśleli,że jestem fanem 60-tek to powiem tak,nigdy przyjemnością nie była praca nim

Trzeba kochać swoją prace i lubić to co sie robi, a jeśli tak nie jest, to trzeba zmienić fach, bo wykonywanie nielubianej pracy zawsze będzie byle jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzieś ile Władek ma KM, KW i czy to według PN, DIN, SAE czy może według ISO

 

Dla mnie ważne ile da radę nim zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kochać swoją prace i lubić to co sie robi, a jeśli tak nie jest, to trzeba zmienić fach, bo wykonywanie nielubianej pracy zawsze będzie byle jakie.

 

Swieta prawda trzeba robić to do czego ma się powołanie Jak ja mam sentyment do Władka, BO MAJĄC C360 cały czas były problemy z paliwem jak i akumulatorami, bo mam niecałe 5 ha A teraz Władzio pali dużo mniej bo też mam krówke i robie sobie nim wszystko i jedna beczka paliwa mniej idzie na to, a zapalenie na wyciągnietych zaworach nie problem przy słabym aku! Oczywiście inaczej się pracuje bo brakuje przy orce mocy, ale za te pieniądze i paliwo zaoszczedzone to wybaczam mu to A jako małotowarowy rolnik jestem z niego zadowolony i polecam innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ten człowiek ruszył łbem, bo mi zał dupe sciskał jak wiedziałem że meczysz sie ciapkiem na 25 ha

 

miras ty sie lepiej martw o siebie bo ja twojej litości nie potrzebuje Jak już mówiłem wcale się 330 nie męczyłem, a orkę w najcięższym polu robiłem mtzetem od wujka. Niektórzy są po prostu rozsądni i jak mieli okazję kupić tanio ziemie to kupili a potem stopniowo dokupują maszyny. To nie sztuka nakupić maszyn na kredyt tylko za co to potem spłacać. Jeżeli dojdzie do zakupu tego 1014 to pomału trzeba będzie zacząć myśleć o dalszym powiększaniu gospodarstwa

 

@tatamarty to ja ciebie nie obrażam tylko sam siebie obrażasz pisząc te wszystkie bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kochać swoją prace i lubić to co sie robi

Swieta prawda trzeba robić to do czego ma się powołanie

Wszystko się zgadza. Ja też bardzo lubię to co robię ale nie nadinterpretowywuję niczego i mam prośbę by inni też zachowali rozsądek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciągniczek bardzo dobrze właśnie sprawdza się np. w sadach czy w tunelach foliowych tak jak u mnie (bez kabiny oczywiście) Nie wyobrażam sobie pracy w moich tunelach bez niego czy tez jakims c-360 Na lajcie moge nim zakrecac pod folią z zaczepionym kultywatorem:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tatamarty323a-->Ja lubię to co robię,a napisałem,że praca 60-tką nie jest dla mnie przyjemnością,bo wolno ona idzie,a na czasie mi niekiedy zależy,a i jakość pracy jaką wykonuje nie jest zbytnio zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@tatamarty to ja ciebie nie obrażam tylko sam siebie obrażasz pisząc te wszystkie bzdury

 

Gdybyś przeczytał co napisałem, to byś wiedział, ze to co napisałem nie było wymyślone przezemnie, tylko przepisane ze strony z danymi technicznymi tych ciągników, więc nie wydaje mi sie bynajmniej , abyś miał jakiekolwiek prawo to kwestionować i nazywać bzdurami.

Nie wspomniałem równierz ani słowem, że akurat to mój Władek ma taką moc, czy obroty silnika, więc prosze mnie nie obrażać i nazywać niecenzuralnie, bo to tylko świadczy o twoim braku kultury osobistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, tak to jest jak ktoś nie czyta wszystkiego lub ma kłopoty ze zrozumieniem tego co ktoś napisał

Później wychodzą nieporozumienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malorolny,miccao,pawel24,michalgratuluje wam!!Wreszcie ktoś zakończył pisanie tych glupot w sensie "czego wladek nie potrafi",bo kazdy wie,że niewiele potrafi.Ja osobiscie nie jestem ani przeciwnikiem,ani fanem tego ciagnika,ale jak czytalem wczesniejsze posty o probach tuningu,to mi sie niedobrze robiło!To jest ciągnik sadowniczy a nie do 20 hektarowego kołchozu.Żebyscie nie myśleli,że jestem fanem 60-tek to powiem tak,nigdy przyjemnością nie była praca nim i szlag mnie trafiał jak ktoś pisał,że założył do starego grata turbine!!!I jeszcze jedno,użytkownicy władków nie kłóćcie sie między sobą,który władek lepszy i na ile da sie go podkręcić bo takie coś moze się skończyć tragedią jak napisał w swoim poście miccao.

 

Pozdrawiam i życze udanych dyskusji.

 

I tu jesteś w błędzie ! Zarówno władek jak i ciapek potrafią bardzo wiele ale bez przesady !

Na pewno więcej jak opoj C-360 który jest największym złomem wszech czasów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedział,że opoj,żebyś wiedział

 

 

 

A co ? może nie ?

8 litrów na godzinę orki !

Pd warunkiem że pompa dobrze ustawiona ! A jak przyłożysz po garach to i 10 wychleje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedział,że opoj,żebyś wiedział

 

 

 

A co ? może nie ?

8 litrów na godzinę orki !

Pd warunkiem że pompa dobrze ustawiona ! A jak przyłożysz po garach to i 10 wychleje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C-360 to ciągnik takie że nie wiadomo za co sie nim zabrać mocy za mało na średniej wielkości gospodarstwo np 15h a za duży na 5-7 h bo co nim robić w ziemniki koła ma za szerokie do opryskieacza sie nie nadaje chyba ze zakładamy koła do miedzyrzędzi najelepiej wspołpracuje z czymś miejszym T25 lub C-330 wtedy jesy ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C-360 to ciągnik takie że nie wiadomo za co sie nim zabrać mocy za mało na średniej wielkości gospodarstwo np 15h a za duży na 5-7 h bo co nim robić w ziemniki koła ma za szerokie do opryskieacza sie nie nadaje chyba ze zakładamy koła do miedzyrzędzi najelepiej wspołpracuje z czymś miejszym T25 lub C-330 wtedy jesy ok!

 

 

Ta ! najlepiej to na złomie się spisuje , gdzie jego miejsce ! ma najgorszy stosunek mocy do uciągu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta ! najlepiej to na złomie się spisuje , gdzie jego miejsce ! ma najgorszy stosunek mocy do uciągu !

 

 

co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba znaczy że dużo pali mało przy tym ciągnąc

 

 

Inaczej )

dużo koni mało może )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn,że jest za słaby jak na swoją moc i gówno zrobi.Zgadzam sie z wami,że najlepiej spisuje sie na złomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił dwa dni temu c360 r83 za 11000zł w (słowo zostało usunięte)m stanie pracowala na jakimś małym gospodarstwie przez kilka lat potem gospodarz zmarł i stała w garazu nastepnie kupił ja jakiś dużu gospodaż i smigała z opryskiwaczem ciąganym! Wygląda jak nowa silnik nie ruszany nawet dymka nie puszcza! Zobaczymy jak to bedzie chodzić! osobiście nie mam kontaktu z tym ciągnikiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że nie masz z tym ciągnikiem kontaktu,gówno zrobi(ciężkie prace) i dużo spali(tyle co 385)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darujcie już sobie pisanie o 60 bo śmiać mi się z was chce. Zachowujecie się jak dzieci, którym nie odpowiada jakaś zabawka. Nie odpowiada to nie bawcie się nią, może innym ona pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...