Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu lepiej odejjdz z tego forum,nie probuj wkrecac co to władimirec nie potrafi.bo kazdy kto ma ten ciagnik wie co potrafi wiec nie osmieszaj sie i nie rob zamieszania.a to co ciagnie i potrafi Twoj ciagnik zachowaj dla siebie.

 

nie pisz glupt bo widze ze nie masz wladzia bo gdybys mial to bys wiedzial co ten skurcczybyk wladek potrafi. wladziu to najlepsza ruska maszyna pod sluncem

 

oj mylisz sie bo mam Władimirca i wiem dobrze co potrafi.tak pierd.olisz jak bys innego ciagnika niz T-25 nie widzial.co Cie kur.wa z podworka nie wypuszczaja i za wysokimie plotami nic nie widzisz?

 

 

hehehe "ja jezdze władzusiem z 5 bronami tez na 7 biegu "od kiedy władek na 7 bieg?? kur.wa koles przestan sie osmieszac,bo juz zaczynasz wszystkich wkurwiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"od kiedy władek na 7 bieg??

jak doliczysz te 2 wolne to Władek ma 8 biegów do przodu co nie znaczy że koleś nie bredzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
temat o t25 ewoluuje w stronę kompletnego dna

A co poradzisz jak trafi się taki debil? Chyba trzeba od razu zignorować bo później nerwy puszczają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniał mi się stary kawał;

 

Agencja TASS podaje, dziś w godzinach porannych, wojska chińskie dokonały ostrzału radzieckiego ciągnika, pracującego na kołchozowym polu nieopodal rzeki Ussuri, Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy.

 

Wiem nie ten dział, ale po prostu .........musiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dane techniczne silnika D 120, stosowanego we Władku T25, oraz T 30. silnik o pojemności skokowej 2,08 l (2080 cm3), którego moc wynosi przy obrotach:

1500 - 21KM przy zużyciu paliwa 176 G/KM/h

1800 - 25KM przy zużyciu paliwa 177 G/KM/h

2000 - 30KM przy zużyciu paliwa 180 G/KM/h

 

są to podstawowe dane które wypisałem z oficjalnej strony fabryki tych silników, a oto oryginał oficjalnej strony:

http://www.specserver.com/rus/catalog.asp?catalogID=6&groupID=0&catalogGroupID=220&catalogFieldID=1045

 

Więc mam nadzieje, że sprawa mocy władka wyjaśniła sie raz na zawsze i w Wikipedii nie będzie już nieprawdziwych danych, wypisywanych przez jakiegoś nawiedzonego debila, że silnik od Władka ma pojemność 1400 cm3 i zaniżoną moc, bo jak widać, wystarczy nieznacznie zwiększyć dawke paliwa i obroty silnika zarazem, a można z tej jednostki bez problemu wydobyć nawet 35 KM, z silników zastosowanych do niektórych modeli.

 

te moce władziusia to są zaniżone. u mnie we władku są obroty podkecone do 3500 i dawka paliwa zwiększona i przy moim władku zetror 5211 wymięka. ja słyszałem że na zachodzie to specjalnie moc władzia zaniżali a ruscy też nie chcieli ujawnić pełnej mocy władzia, bo sie bali że na zachodzie ukradna palny władzia i będa robić władzia . fabryczne w ladzie miały prawie 40koni a jak władziu jest dobrze podkręcony to ma nawet i 50 koni. nie darmo mój władziu pług 3*40cm na rędzinie bardzo ciężkiej na głębokość 30 cm ciąga

 

Nie no normalnie teraz oczom nie wierze, nie ma takiej możliwości technicznej w tym typie silnika, żeby z niego wyciągnąć i użytkować go na 3500 obr/min i przy tym mieć 50 KM. Absolutnie sie z tobą nie zgodze, mam władka ponad 18 lat od nowości i wiem co on potrafi nawet z mocno podkręconą dawką paliwa, bo nie raz taka koniecznośc zachodziła, żeby więcej mocy wykrzesać, ale to tylko na chwile, bo przy długotrwałym użytkowaniu szlag trafi silnik i dziwie sie, że przy tej obrotówce nie wyrwałeś jeszcze pleców podnośnika ze zbiornikiem oleju, owszem mój władek też pług 4x30 podniesie i nawet pociągnie na max 10 cm, bo moc by miał, ale jest za lekki i koła nie mają przyczepności.

Myśle, że specjalnie zrujnowałeś spokój w temacie, który już udało sie uzyskać, więc ja osobiście olewam cie totalnie i do puki będziesz pisał pierdoły, nie będę odpowiadał i do tego samego namawiam pozostałych prawdziwych miłośników naszego władka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie zakończyłem montaż turbo do ciapka i dopalacza ! Ma ktoś ochotę się sprubować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małoroplny wrzuć foty to sam u siebie w wózkach widłowych bym wsadził! i kola bliżniaki na przód Mam nadzieje ze się dogadamy z władimircem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja spróbuję nie dać się władimircowi i do swojej 60 wsadzę 4 tyrbiny podkręcę pompe i jak nic 200 koników i pług 8x40 obrotowy i do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten koleś co go tak obśmialiśmy nie posiadał T25 tylko jakieś inne ruskie cudo na kórym pisało : "Władimirec", Ruskie robili takie powietrznioki 2, 3 i 4-ro cylindrowe. koleś pisał że ma prawie trzy litry pojemności więc może nie bredził tak strasznie jak nam się wydawało ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa cylindy ale bardzo duże, jak chcesz to mogę sprawdzić ile ma pojemności to ci odpisze

wyraźnie pisze o 2 cylindrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie bredził, ale takim władkiem jak on pisał to tylko na te "tractor pulling" jechać czy jak to sie tam nazywa. Na pewno by wygrał w swojej kategorii i jeszcze by rozsławił markę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa cylindy ale bardzo duże, jak chcesz to mogę sprawdzić ile ma pojemności to ci odpisze

wyraźnie pisze o 2 cylindrach

 

 

Ta ! takie duże jak wiadra 20 litrowe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ursus C-45 miał cylinder przeszło 10 litrów, to może koleś dwa takie skrzyżował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyż by władkiem się wybierali jak w limuzynie hehe http://www.wrzuta.pl/obraz/k03yLsYa6B/w_drodze_do_unii

albo tu http://maciuss.wrzuta.pl/obraz/a9rQm3XFcP/super_auto

A to czy nie jest czysta głupota

http://kerpy.wrzuta.pl/film/tPKxUObR3m/krotki_superstar ładnie mu w zielonym ale ta maska zakopcona po lewej stronie to nie zapiekna Czy on na tym zakrecie wbija mu wyższy bieg Ja sam mam taką zgrabiarke to na 4 obracam a nie na 6 lub 5(szkoda mi sprezyn bo za tanie nie są)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...